Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
zencefilli hap mı varmış canım bnde araştırayım iki gündür yataktan çıkamıyorum aşırı halsizlik bulantı hissi var
Evet varmış ben zencefil hiç sevmem yiyemem belki diye hap şeklinde almayı denicem
Hap dediğime bakmayın toz zencefildir muhtamelen umarım azalır sizinde🤩

Arkadaşlar bende de feci şekilde mide bulantısı, baş dönmesi ve gaz var. Dün doktora sordum. Bana da prilam kullan dedi. Tüp bebek olduğu için hormon ilaçları da kullanıyorum. (progestan ve estrofem) İlaçlardan olması muhtemeldir dedi doktor. Yeni kullanmaya başladım prilam ı umarım etki eder.

Ben beyaz leblebi aldım sabah uyaninda ondan biraz atistiriyorum yatakta iyi geliyor canim
Ben her midem bulandığında bir şey yemezsem rahat edemiyorum.Kilo alacakmış gibi hissediyorum midesi bulananlar yemiyordu ben tam tersi yiyince geçiyor.Az az sık yiyin diye bunun için diyorlar heralde🤔

Arkadaşlar bende de feci şekilde mide bulantısı, baş dönmesi ve gaz var. Dün doktora sordum. Bana da prilam kullan dedi. Tüp bebek olduğu için hormon ilaçları da kullanıyorum. (progestan ve estrofem) İlaçlardan olması muhtemeldir dedi doktor. Yeni kullanmaya başladım prilam ı umarım etki eder.
Geçmiş olsun progestanı ben de kullanıyorum ağızdan alıncan aşırı baş dönmesi yapıyordu.Vajinal alınca baş dönmesi yapmadı.Prilam kullananları da ileriki ay gruplarında okumuştum çoğu kişiye olumlu etki etmiş inşallah size de iyi gelir

Mesajlarınızı tek tek okudum , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 bebek çok şükür iyi, kanama alanı da görmüyorum dedi doktor. Proluton depot iğne vurdular , serum verdiler şimdi bir de bizde kan uyuşmazlığı var onun için iğne yapacaklar serum bitince. Kanamayı takip edip duruma göre ya bu gece hastanede yatıracaklar ya da gönderecekler.

Mesajlarınızı tek tek okudum , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 bebek çok şükür iyi, kanama alanı da görmüyorum dedi doktor. Proluton depot iğne vurdular , serum verdiler şimdi bir de bizde kan uyuşmazlığı var onun için iğne yapacaklar serum bitince. Kanamayı takip edip duruma göre ya bu gece hastanede yatıracaklar ya da gönderecekler.
İnanmazsın belki ama o kadar sevindim ki. Hep böyle güzel haberlerle inşallah 💜

Ohhh çok sevindim canım, inşallah son olsun..

Haftaya tekrar randevu aldim
.Bir hafta beklemesi zor olacak
Merhaba benim de kan değerlerim gayet düzgündü doktorun söylediği gün yani cuma günü muaneye gittim vajinal baktı ancak 6+0 görünmesi gerektiği yerde 4+5 görünüyor kese kücük dedi geç döllenme olabilir belli olmaz 10 gün sonra tekrsr gel bakalım dedi ve tabi bu 10 gün bana geçmiceği için dün baska doktora gittim farklı hastanede orda karından baktı ve keseyi de gördük bebeği de hatta kalp atışını da gördük ama cok yeni oldugu için dinletmedi bebeği yormayalım dedi ama dedi ki bu kalp atışı büyük ihitmalle dün yoktu bugun yeni başladı onun için ümitsizliğe kapılma dün görünmeyen bugün görünebilir bu bebeklerin gelişimi çok hızlı

Kızlar bu arada şunu öğrendim annenizin hamileliği nasıl geçtiyse sizinde öyle geçmesi olasıymış
Bulantılı geçtiyse sizinde bulantılı olabilirmiş veya rahatsa sizinde rahat

durum güncellemesi yapmam gerekirse pazartesi çok kötüydüm bulantı ve halsizlik maksimumdaydı
Salı çok halsizlik vardı ama gün içi bulantım olsada yatak döşek etmedi
Bugun enerjim çok daha iyi bulantımda hafifliyor gibi
Annemin çok rahay bi hamileliği geçmiş inş benimde öyle olur biterek gider diye umuyorum
Bebeği olan arkadaşlarım zencefil ve zencefil yiyemeyenler için hapını önerdi.
Ondan alacağım bulantılar için 🙏🏼
Hepimizin çok rahat ve sağlıklı hamilelikleri olur umarım🧿🧿🥰
bu kesinlikle doğru. teyzem hep kusarmis kuzenim çok kustu annemin neredeyse midesi zar zor bulanirmis bana da öyle oldu cani hep tavuklu yemekler çekermiş annemin benim de canım istiyo. hamilelikte babamla çok kavga edermiş kavgayı kendi başlatırmıs, ben de eşlimle ediyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Evet varmış ben zencefil hiç sevmem yiyemem belki diye hap şeklinde almayı denicem
Hap dediğime bakmayın toz zencefildir muhtamelen umarım azalır sizinde🤩
peki tam taze zencefil çayı içerken bunu okumam:rapci:

Çok sevindim güzel haberlerin devamını bekliyoruz 🧿

bu kesinlikle doğru. teyzem hep kusarmis kuzenim çok kustu annemin neredeyse midesi zar zor bulanirmis bana da öyle oldu cani hep tavuklu yemekler çekermiş annemin benim de canım istiyo. hamilelikte babamla çok kavga edermiş kavgayı kendi başlatırmıs, ben de eşlimle ediyorum 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Direk anneden kopya yani 😅

Çok geçmiş olsun canım♥️

Çok şükür canım sevindim valla çok geçmiş olsun tekrarı olmaz inşallah🙏🏻

X