Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Geçmiş olsun progestanı ben de kullanıyorum ağızdan alıncan aşırı baş dönmesi yapıyordu.Vajinal alınca baş dönmesi yapmadı.Prilam kullananları da ileriki ay gruplarında okumuştum çoğu kişiye olumlu etki etmiş inşallah size de iyi gelir
Teşekkür ederim. İnşallah. Ben şimdiye kadar iğnesini kullanıyordum artık vajinal kapsül e geçmeye müsaade etti doktor. Umarım tez vakitte biter bunlar.

Mesajlarınızı tek tek okudum , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 bebek çok şükür iyi, kanama alanı da görmüyorum dedi doktor. Proluton depot iğne vurdular , serum verdiler şimdi bir de bizde kan uyuşmazlığı var onun için iğne yapacaklar serum bitince. Kanamayı takip edip duruma göre ya bu gece hastanede yatıracaklar ya da gönderecekler.
Çok sevindim canim dikkat et kendine ❤

Merhaba benim de kan değerlerim gayet düzgündü doktorun söylediği gün yani cuma günü muaneye gittim vajinal baktı ancak 6+0 görünmesi gerektiği yerde 4+5 görünüyor kese kücük dedi geç döllenme olabilir belli olmaz 10 gün sonra tekrsr gel bakalım dedi ve tabi bu 10 gün bana geçmiceği için dün baska doktora gittim farklı hastanede orda karından baktı ve keseyi de gördük bebeği de hatta kalp atışını da gördük ama cok yeni oldugu için dinletmedi bebeği yormayalım dedi ama dedi ki bu kalp atışı büyük ihitmalle dün yoktu bugun yeni başladı onun için ümitsizliğe kapılma dün görünmeyen bugün görünebilir bu bebeklerin gelişimi çok hızlı
İnşallah bende güzel haber alirim

Mesajlarınızı tek tek okudum , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 bebek çok şükür iyi, kanama alanı da görmüyorum dedi doktor. Proluton depot iğne vurdular , serum verdiler şimdi bir de bizde kan uyuşmazlığı var onun için iğne yapacaklar serum bitince. Kanamayı takip edip duruma göre ya bu gece hastanede yatıracaklar ya da gönderecekler.
Canimm çok geçmiş olsun Rabbim bebişini korusun🤲

KIZLAR SELAM BENİM 4 YAŞINDA OĞLUM VAR GÜN İÇİNDE HEP KUCAKTA ZIPLIYOR HOPLUYOR KARNIMA DENK GETİRMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA GENE DE KIYAMIYORUM TABİKİ ÇEVREM HEP ALMA ETME ÇOCUĞU DÜŞÜRECEKSIN DİYOR VALLA SİNİR OLUYORUM

Aynı sıkıntı iki gündür bendede başladı doktora gitğinde yoktu ama sabahları çok kötü olmaya başladım bulantı baş dönmesi bayılcak gibi oluyorum ewdede hiç bişey yapamıyorum bulantı için mi vermişti size hapı
Evet bulantı için.gece 2tane al dedi ben 1tane aldım kahvaltıdan sonra biraz geçti ama sanırım bugün 2tane denicem bide.
Geçmiş olsun ne zamandan beri bulantın var benim birkaç gündür arttı gibi hissediyorum ama idare ediyorum .Acaba daha da mı artacak😅
1haftadir var canım.
Bende senin gibiydim ilk başta hem alttan muayene hem de erkek doktor fobim vardı 😅 ben 3 yıl uğraş sonrası gebe kaldım tabi bu süreçte hep alttan muayene oldum bir sürü doktor gezdik falan o kadar alıştım ki artık hissetmiyorum bile o ultrason cihazını 😂😂 önceden doktora gitmeden önce çok afedersiniz ufacık bir tüy bile görsem mutlaka onu temizlemeden muayeneye gitmezdim şimdi onu da saldım 3,5 tüyü sorun etmiyorum artık 😂 zaten o doktorlar da o kadar alışık ki vajinal muayeneye bizim özel bölgemize bakmıyorlar bile. Bir kere doktora gideceğim diye ağdaya gitmiştim ve ağdadan yanmıştı özel bölgem doktordan ilaç istedim kızım benim için uğraşmana gerek yok biz doktorların umrunda değil dışının nasıl göründüğü biz içeriyle ilgileniyoruz demişti 😂
Ayy ne güldüm Dr un dediğine ya ilahi 😂😂
Kızlar kanamam oldu dua edin doktora gidiyoruz
😢
Benimde 15inde 44.9 17sjnde 119 cikti sata göre bugun 5 haftalik ama ben tatile gottigimde 1 kere korunmadik o zaman oldu ona gore 3 haftalik🤣 çarşamba gidecegim insallah

Ay canim çok sevindim🙏
Saol kuzum 🤗
Kizlar selam bende randevu aldim haftaya bugun gidecegim cinnabon cinnabon Tablo için ne yazmam gerek canim Dr muayenesi 2bin olmuş acaba digum paketleri ne kadar bakaniniz oldu mu dr a gidince 2022de hersey dahil 17bine dogurmuştum
Ben dün özele sordum 18750dedi ama içinde neler var bilmiyorum Aralık'ta enflasyon kadar güncelleme oluyormus.
Benim demek istediğim : ben devlet aracılığıyla almıyorum direkt gidip eczaneden alıyorum. Yani devlet karşıladığı için değil doktor bunu kullan dediği için folbiol kullanıyorum.
Anladım kuzum.
Kuzum çok geçmiş olsun.sevindim bsy olmamasına.kan uyuşmazlığı olunca mi kanama oluyormus.bnm de bundan onccekinde okadar kanamam oldu ki 4 yada 5gunden aşırı kanamam oluyordu.o yüzden kese gelişmedi ve kürtaj oldum.acaba bende de mi var kan uyusmazligi.ama oğlumda kanamam oldu şükür bsy olmamıştı.

Kan uyuşmazlığı nasıl oluyor canim

Selamlar, hesaplamalarıma göre 4+5 günlük hamileyim. Cuma günü doktora gideceğim ancak son 1 haftadır olan kasık ağrım bugün kayboldu ayrıca göğüs hassasiyetim de azalmış gibi hissediyorum bu tarz bir şey yaşayan var mı endişelendim. Beta değerlerim iyi mi sizce

15 mayıs saat 16:00 beta 60
17 mayıs saat 9:30 beta 134
20 mayıs saat 10:00 beta 512
22 mayıs saat 14:00 beta 1115

Selamlar, hesaplamalarıma göre 4+5 günlük hamileyim. Cuma günü doktora gideceğim ancak son 1 haftadır olan kasık ağrım bugün kayboldu ayrıca göğüs hassasiyetim de azalmış gibi hissediyorum bu tarz bir şey yaşayan var mı endişelendim. Beta değerlerim iyi mi sizce

15 mayıs saat 16:00 beta 60
17 mayıs saat 9:30 beta 134
20 mayıs saat 10:00 beta 512
22 mayıs saat 14:00 beta 1115
Benim hiçbir hamilelik belirtim neredeyse yoktu. Hele göğüs hassasiyeti sadece bir gün olmuştu. 7+2 günlük hamileyim. 6. haftaya kadar pek belirtim olmadı. Beta artışınız da gayet iyi. Belirtiler günden güne değişiyor. Bir gün mideniz bulanır ertesi gün bulunmaz. Gün günü tutmuyor yani.

Benim hiçbir hamilelik belirtim neredeyse yoktu. Hele göğüs hassasiyeti sadece bir gün olmuştu. 7+2 günlük hamileyim. 6. haftaya kadar pek belirtim olmadı. Beta artışınız da gayet iyi. Belirtiler günden güne değişiyor. Bir gün mideniz bulanır ertesi gün bulunmaz. Gün günü tutmuyor yani.
Ben çatlatma iğnesi ile gebelik elde ettiğim için çok erken öğrendim hamile olduğumu, öğrenmeden 3 gün önce kasık ağrısı başlamıştı 1 haftadır da sürekli adet olacakmışım gibi devam ediyordu bir anda kesilince kafama takıldı açıkcası.. umarım ben de sağlıklı bir şekilde ilerlerim 🙏🏻

Kızlar ptesi kan verdin 57 cıktı bugun verdim 156 çıktı ama az önce hafif bi kanamam basladı normal adet günüm yarın korkuyorum böyle olan var mı aranız da ?

Kan uyuşmazlığı nasıl oluyor canim
Ben kan gurubum b rh negatif , eşimin a rh pozitif. Anne negatif baba pozitif olunca kan uyuşmazlığı oluyor. Normalde 29. Haftada yapılıyor iğnesi ama benim gibi kanama yaşayınca da vuruyorlar. Annenin vücudu bebeğe karşı antikor üretip onu dışarı atmaya çalışıyor yani düşük oluyor ve başka büyük riskleri de var.

X