29,5 yaşında,anne ile ilgili travmayı atlatamayan,parası kariyeri olan yalnız biri :((

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sunshine91

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2015
2.412
3.769
Kızlar merhaba, forumdaki diğer konuları okudum ama ben gibi kimseyi bulamadım, bu konuyu da benimle benzer zorlukları yaşamış hislerimi anlayacak birini bulurum diye açtım . ben 29,5 yaşında:) kariyerini yapmış, işini oturtmuş şuanda rahata çıkmış biriyim ama 10-11 yıldır sevgilim yok, ilişkim yok, flörtleri bile 1 aydan uzun sürmeyen biriyim. Adil yıldırımlar da izledim kafamda soru işareti kalmasın diye doğruyu da denedim yanlışı da denedim. ama bir türlü ilişkim olmadı, kendimi çok ama çok yalnız hissediyorum. Anne babam ben 3 yaşında boşandı, ben evde erkek görmedim, erkekle ilgili duygusallıklar bağlantılar, herşey yasaktı. Annem iç dünyasında sürekli depresyonda sürekli güçlü olmak zorunda hisseden sıklıkla şiddete başvuran asla hiçbir şeyi beğenmeyen tatmin olmayan biriydi bizi büyütürken. Sadece almak isterdi , o güçlü duruşu için bana da aynı misyonu yükledi. ben de örnek bir kişilik olmak zorundaydım. Bu sebeple sadece dershane okul dışında hayatı olmayan derece yapsın diye yetiştirilen damızlık at oldum. Başarılı olunca iyi devam et derdi başarısız olunca ne or..pluğum kalırdı ne de evde bana bir huzur verilirdi.. Bu sebeple yaşayan bir ölüydüm içi kuru bir bedendim yalnızlığım hiç geçmedi. Hep duygusal olarak açtım hep aşırı şükrediciydim azıcık sevgi gösterene minnetkar olurdum malesef minnet duymamın sebebi benim sevilmeyecek biri olduğunu düşünmemdi sevgi bir duyguydu duygu zayıflıktı ben işime gücüme bakmalıydım. Zaten zamanı gelince herşey olurdu. öyle olmadı ben de yalnız melankolik hem özgüvensiz hem de kendini aşırı değerli hisseden, arkdaşları olmayan olsa da etkinliklere katılmadığı için bisüre sonra kopan uzaklaşan bir tip oldum. son 3 yılda iş kurmayla geçti bunun son 1 yılı hatta onunda belki haziran sonrası rahata erdim. Ve içimi dökmek istedim. Çevrem de bana evlilik baskısı yapan biri yok hatta bu kelime geçmiyor bile.. Geç kaldığını düşünen hatta sadece her yıl ne kadar geç kaldığını düşünen kişi benim. 24 yaşındayken hatırlıyorum da sçtm artk çok geç kaldım benim 3-4 yıllık sevgilim olacaktı ki üni bitince evlenelim diyordum şuan bakıyorum da o zaman bile bulsam 5 yıllık evli olurdum.. Yani bulamıyorum 10 yıldır ilişkilerimde bitme sebebi bir kere bile ben olmadım. Ben sadece biriyle beraber olmak isteyn ya da beni seven biriyle karşılaşmadım. Sadece güzel buldukları için elde edlmeye çalışılan biri oldum. Şuan ise malesef umutlu biriyim. nefret ediyorum bu halimden hala birileri karşıma çıkınca ayy acaba bu mu diye yükseliyorum sonra pat. Birileri kocam kocam diye paylaşınca gerçekten içim gidiyor bak o benim kadar başarılı değil şöyle değil ama biri onunla evlenmek istemiş diyorum. sonra sen onun kocasıyla evlenir miydin diye soruyorum ve cevabım hayır oluyor. Bu şekilde debelenip gidiyorum. yazarken bile ya bunu yazmak yerine akışa bırak eğlenmene bak , hayatın rahata çıktı ohh mis diyorum. ama sonra yine aynı yalnızlık, yorgunluk, başını alıp gidememe hali çöküyor. Bir kere de çabalamadan bana gelsin istiyorum ben durayım o sevsin o yapsın diyorum.. Böyle işte ...

En
Henüz vakti gelmemistir .
Böyle düşün.
Ama enerjini yükselt YouTube da öyle videolar var .
Adil Yıldırım vs bunları izleme .
Insanları yanlış yönlendiriyorlar .
Zor kadını oyna takdigu veriyorlar .
O kadar zor olursanız yalnız kalirsiniz .
Artık erkeklerde ugrasmak istemiyor banane deyip geçiyor valla.
Bu tıp şeyler yanlış yönlendiriyor .
Sadece su tavsiyeyi verebilirim .
Biriyle tanıştığında ağırdan al biraz hemen sevgili olma .
Erkekler dış görünuse gelir evet ama bağlanmak için sadece dış görünüş yeterli değil.
Henüz yaşın çok genç biraz pozitif ol .
Mutlu olucagina İnan.
Önce kendi başına da mutlu ol gerisi gelir.
Bende yıllarca tek başına mutlu olmadığımi düşündüm ama aslında tek başına mutlu olmak kendine yetmek kendinle barışık olmak çok önemliymiş.
Saçma sapan tiplerle ömür tuketmektense tek başına daha iyiyim valla .
Belli bir yaştan sonra hiç cekemiyorsun
Enerji yükseltmek derken tam olarak nasıl oluyor kanal öneriniz var mı :) ben de neredeyse aynı durumdayım bu konuda bdv de başlık bile açmıştım

Seviyeniz yazdıklarınızdan belli. Gerçek bir avukat bu yazdığı küfürlerin hakaret davasına kadar gideceğini bilir. Falcınıza bunu da sorup öğrenin , müvekkilleri soruyormuşsunuz ya! Sizi muhatap almıyorum bile, herkes hak ettiğini yaşıyor.
Sizin beyniniz yok ama fikriniz var bravo, anadilinde okuduğu 3 cümlelik metni anlayamayıp bana terbiyesizce iftira atacaksın üstüne bir de hadsizce ahkam keseceksin. Bak sana okuduğunu anlama kabileyeti verilmemiş, demek ki hak ettiğin bu kadar bir beyinmiş..
üstelik hiçkimse bu dünyada hak ettiğini yaşamaz. Ne tecavüzcüler ne kanserli hastalar ne annesine babasına bakan hasta çocukları, ne küçük yaşta çalışmak zorunda kalan çocuk işçiler , ne tecavüz mağdurları , ne çocuk istismarcıları…….. hiçkimse bu dünyada hak ettiği şeyi yaşamaz. Umarım herkesin hak ettiğini yaşayacağı bir öte taraf vardır :)
Mesela senin yarım yamalak beyninle birine o… yazarak hakaret ettiğin de hakkın çok başkaydı. Ama yaşamadın hatta alkış almışsın ve hak ettiğin küfrü sana verdiğim için bana unlike vermişler. Dünyadan küçük bir örnek işte :)

Bu burda kalmayacak ama ben bulucam senin gerçek kimliğini o zaman muhatap falan görürsün sen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X