3 ayda 20 kilo verdim... Hala da devam ediyorum.

gidicek gidicek :) öğlen yemeğimden önce 3. yeşil çayımı içsem mi diye düşünüyorumm sence içsem mi?

sabahları kahvaltımı yapıyorum sadece 1 dilim kepek ekmek yiyorum ufaklardan. soda su ve yeşil elmayı çok tüketiyorum tabiki yeşil çayda var. öğlenleri ve akşamlarıda az yemek yiyorum ekmeksiz bukadar :)

Tebrik ederim... Azim gercekten cok önemli.. İnsallah daha almazsınız..
Hem arada öyle kacamaklar olur. Sonucta incecik insanlarda hamburger, cikolata, pizza yiyorlardır değil mi? :KK1: Önemli olan birdaha ki öğünde onu dengelemek.. :KK31:

dukan diyeti yapcam canım baya kilo werdirio hiç araştırdınmıı

araştırma yapmam lazım araştırmadım daha..

Selam kizlar uzun zamandir geri kaldim biliyorum :) Kilom 56. Geri 3 kilo aldim sonra hemen kendimi tuttum dikkat ettim ve verdim.

Acikcasi dukani yapmiyorum. Haftada 4 gun spor yapiyorum, 5 saat spor yapmayi hedefliyorum toplamda. Yediklerime gelince ;

Sabah ogunumu cok iyi aliyorum, peynir, zeytin, maydonoz, yumurta ya da erken gitmem gereken gunlerde yogurt icine meyve, gronola denilen karisimdan ceviz filan ekliyorum beni 5 saat tutuyor. O arada bisey yemiyorum. Her ogun arasi 4, 5 saat birakmayi alistirdim vucuduma.

Oglen yine ne bulursa, tavuk, et, sade salata, kepekli ekmek arasi sandwich, brokoli, havuc, kisir ( en sevdigim), elma gibi.

Yine 5 saate yakin ara veriyorum, cok acikirsam meyve atistiriyorum.

Aksam hafif genelde. Et sote yaninda buharda pismis pirinc pilavi baska gun bulgur baska gun makarna, canim ne isterse salata bol ana yemek az.

Tatli ihtiyacim da oluyor bunlari hep meyveyle olduruyorum. Bide siyah cikolata aldim, aksamlari cayin yaninda bir ya da iki kare.

herseyi evde yapmaya basladik. Hem oglumuza da saglikli beslenme aliskanligini vermeye calisiyoruz cok iyi oldu bu saglikli yemey hayatimiza sokmak. Esim de cok mutlu. Benim fast-fooddan arinmam en cok onu mutlu etti cunku hep evde yemek yapmaya basladim :) Ekmegimi bile kendim yapiyorum. Icinde ne var ne yok ben biliyorum.

Not ; dukan kadar hizli kilo vermiyorsunuz. Ama benim yaptigim saglikli yasamak oluyor. Ve bunu hayatima sokmayi basarirsam, hayat boyu hem saglikli, hem de kilo sorunum olmadan yasayacagim.

Haftada bir ya da iki defa da fasfood kacamaklarimda olmuyor degil..... Ama inanin hic kilo geri almiyorum. ayda 500 gr'da olsa gidiyor. Ama artik tartiyi umursamiyorum cunku disaridan bakilinca zayif gorunuyorum. Amacim sporla basen bolgemi eritmek uc aydir duzenli spora gidiyorum vee inanilmaz bir ilerleme var, basenlerimde 5 cm incelme oldu. Ve popom ile bacaklarim arasin cizgi olustu sanki birlikteymis gibi imaji kalkti :) Bacaklarim hala kalin ama bacak arasindaki sarkmalarim toparlanmaya basladi, elimle eti salladigimda eskisi gibi lop sallanmiyor. Yani spor diyorum arkadaslar, harika bisey.....

Foto da bu donem cekildi. Cok guzel gidiyor :)

$391806_495607953819134_824534699_n.jpg

Fistik gibi olmussun masallah.benimde boy 156 kilom 57 ama senin kadar siki durmuyorum.bende de gobek problemi var.bacaklar popo filan kivaminda ama gobek berbat resmen belim yok benim dumduz:KK43: sende gobekte yok ne guzel.

Fistik gibi olmussun masallah.benimde boy 156 kilom 57 ama senin kadar siki durmuyorum.bende de gobek problemi var.bacaklar popo filan kivaminda ama gobek berbat resmen belim yok benim dumduz:KK43: sende gobekte yok ne guzel.

spor diyorum insani hem slklastiriyor hem de sekle sokuyor.

X