3 günde 3 kilo verdiren Kabak Detoksu

Merhaba 57.0la başladım yarın 11.günüm diyetimde kabak detoksu yapmayı istiyorum ama ne zaman yapmalıyım acaba 55.7 güncel kilom hedef 48 bir ay devam edip öylemi yapayım yoksa her zaman yapabilir miyim ? Şu sebeptne soruyorum kendi diyetim bile aç uyutuyoken kabak yediğimde bayılırım diye düşünüyorum😂😂

Merhaba 57.0la başladım yarın 11.günüm diyetimde kabak detoksu yapmayı istiyorum ama ne zaman yapmalıyım acaba 55.7 güncel kilom hedef 48 bir ay devam edip öylemi yapayım yoksa her zaman yapabilir miyim ? Şu sebeptne soruyorum kendi diyetim bile aç uyutuyoken kabak yediğimde bayılırım diye düşünüyorum😂😂
Sağlıklı değil ama öyle. Sıkı diyet yapıp aç kalarak yapılan diyetler,verilen kilolar normal yemek düzenine geçildiğinde geri alınıyor 😉

Sağlıklı değil ama öyle. Sıkı diyet yapıp aç kalarak yapılan diyetler,verilen kilolar normal yemek düzenine geçildiğinde geri alınıyor 😉
Normal yemek yiyorum kahvaltı ara öğün akşam şeklinde ama 8den sonra ağzım durmazdı yemeyi kestim aç uyumam oyüzdendir yoksa sıkı diyet değil 😂 umarım geri almam düşmek istediğim kiloya düşüp korumaya geçeceğim ilk defa bilinçli sağlıklı beslenmeye spora başladım 🙏🏻

Ben kabak detoksundayim suan 6 gibi yedim aksam yemeğimi suan hala tokum :) gerci sekersiz besleniyorum 50 gündür belkide ondan rahat geciyor daha oncede yapmıştım iyi sonuç aldim bence denenmesi gereken bir detoks

Ben kabak detoksundayim suan 6 gibi yedim aksam yemeğimi suan hala tokum :) gerci sekersiz besleniyorum 50 gündür belkide ondan rahat geciyor daha oncede yapmıştım iyi sonuç aldim bence denenmesi gereken bir detoks
kesinlikle öyle. Diğer diyetler gibi açlıktan öldürmüyor :)

Kabak detoksuna başladım hatta şuan 3.günümdeyimm

1.gün -1.000
2.gün -0.300
3.gün bakalımmm

Tartıldımmm.
3.Günün sonunda 61.5 ten 59,6 ya düşerek toplamda 1.900 gram verdimm.
Harika bir sonuç bence. Tüm kaçamak kilolarımdan kurtuldum.
8-9-10 Nisan da bir daha yapacağım. Ramazandan önce 57 kiloyu görmeliyimm

Tartıldımmm.
Muhtesem tebrik ederim ben bugun regl oldum sansa 500 gram eksik gozukuyor ama karnım icine kacti muhtemelen daha fazladır. Senin adına çok sevindim

Tartıldımmm.
Birde benim 62 ye inmem cok zor oluyor onun icin bende memnunum sonuçtan dirençli bir kiloyu gordum

Birde benim 62 ye inmem cok zor oluyor onun icin bende memnunum sonuçtan dirençli bir kiloyu gordum
Aynen canım herkesin bir direnç kilosu var. Bende 68di kırdım onu şimdi ki direnç kilom 60 oldu. Bir türlü 59 dan aşağı gidemiyorum. Bi 59 u görüyorum sonra hoop tekrardan 60lara çıkıyor. Bi 58 i görseydim çok iyi olurdu.
Ramazanda geliyor bakalım nasıl olcak

Aynen canım herkesin bir direnç kilosu var. Bende 68di kırdım onu şimdi ki direnç kilom 60 oldu. Bir türlü 59 dan aşağı gidemiyorum. Bi 59 u görüyorum sonra hoop tekrardan 60lara çıkıyor. Bi 58 i görseydim çok iyi olurdu.
Ramazanda geliyor bakalım nasıl olcak
Ramazanda bence halledersin pide ve tatli yemezsen rahat olur. Benim kuzenim ramazanda 9 kilo vermiş taktigide su corba iciyo kalkıp namaz kiliyo veya dolanıyor sonra yiyo biseyler zaten hemen tokluk geliyo dedi

X