30 gün squat yapıp faydasını gören var mı?

lifeisgood

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
308
7
Merhaba arkadaslar,
İnternette kalçalar için egzersiz arastirirken squatin çok faydalı oldugunu okudum. Bir de squat için 30 günlük program vermişler. Her gün arttırarak; arada dinlenerek 1 ay devam ediyor. Bu programı uygulayip sonuc alan var mı? Bu arada kalçamı büyütmek için bu programı uygulamayı düşünüyorum.

Merhaba arkadaslar,
İnternette kalçalar için egzersiz arastirirken squatin çok faydalı oldugunu okudum. Bir de squat için 30 günlük program vermişler. Her gün arttırarak; arada dinlenerek 1 ay devam ediyor. Bu programı uygulayip sonuc alan var mı? Bu arada kalçamı büyütmek için bu programı uygulamayı düşünüyorum.

sürekli bir programla yapmıyorum ama yürüyüşten sonra kısada olsa hareketleri yapıyorum büyütürmü bilmiyorum ama sertleştirebileceğine inanıyorum :nazar:

Bende böyle birseye kalkistim bakalim hayirlisi. Esimin popo düskünü oldugunu ögrenince is basa düstü. Bendede masallah dümdüz hic popo yok.. 30 günlük squat programini nerden buldun?

Son düzenleyen: Moderatör:
$s.jpg

ben bu programı uyguladım 20 gün daha sonra devam etmedim. hem yoruldum hem de sıkıldım. :KK14:
ama 20 günde bile çok güzel etki etti. toparlayıp dikleştirdi popomu. 30 gün yapsam ne olacaktı kim bilir? :21:

Son düzenleme:
Akşam ben de gördüm bu programı.Her gün artarak devam etmesi sıkıntı.1 ay sonra tek günde 250 squat yapcağımı sanmam.
Arttırmadan denemeyi düşünüyorum ben.Belki bikaç gün de ''8 minute buns'' yaparım arada.

Ofiste çalışanlar için çok güzel bir program aslında :)
Wc'ye gidilen bir arada 5'er 10'ar yapılarak alıştırma yapılabilir. Ya da öğle aralarında serbest olabilenler uygun ortam bulabilirse aradan çıkarıverirler :)

Merhabalar, spor yapmaya 1 ay önce başladım malum yaz geliyor bikinileri giyip cıbıl cıbıl dolaşacağız sahillerde arzı endam edeceğiz, e elin gavurlarına pabuç bırakmamak lazım değil mi :KK66: şaka bir yana gerçekten selülitli ve dolgun bir bacak yapısına sahiptim ve 1 ay önce kafama bir şeyler dank etti. Düzenli spor yapmaya başladım 35 dk bir program hazırladım kendime. Bacak, kalça ve karın ağırlıklı bir program oldu.1 ayda 61 kilodan 58e düştüm ve sıkı bir vücudum var artık. Etek, şort, elbise hiç yakıştırmazdım kendime, annem alay edip dururdu şimdi seni bir mankenlik ajansına kaydettirelim diyor :)))) Kızlar şunu söylemek istiyorum spor mutlaka şart!!! Kimse için değil sadece kendimiz için sporu hayatımızın bir parçası haline getirmeliyiz. Sorusu olanlara seve seve yardımcı olmaya hazırım.

Merhabalar, spor yapmaya 1 ay önce başladım malum yaz geliyor bikinileri giyip cıbıl cıbıl dolaşacağız sahillerde arzı endam edeceğiz, e elin gavurlarına pabuç bırakmamak lazım değil mi :KK66: şaka bir yana gerçekten selülitli ve dolgun bir bacak yapısına sahiptim ve 1 ay önce kafama bir şeyler dank etti. Düzenli spor yapmaya başladım 35 dk bir program hazırladım kendime. Bacak, kalça ve karın ağırlıklı bir program oldu.1 ayda 61 kilodan 58e düştüm ve sıkı bir vücudum var artık. Etek, şort, elbise hiç yakıştırmazdım kendime, annem alay edip dururdu şimdi seni bir mankenlik ajansına kaydettirelim diyor :)))) Kızlar şunu söylemek istiyorum spor mutlaka şart!!! Kimse için değil sadece kendimiz için sporu hayatımızın bir parçası haline getirmeliyiz. Sorusu olanlara seve seve yardımcı olmaya hazırım.

merhaba geçmi oldu bilmiyorum ama yeni gördüm bende sıkılaşmak istiyorum programını merak ettim, acaba açıklarmısın 35 dk iyi bir fikir :)

Ben de kilo almaya çalışıyorum, ona uygun bir beslenme düzenine giriş yaptım ama aynı zamanda löp löp olmak da istemiyorum. Zaten hafiften bir selülit görünümü var, gördükçe hönkür hönkür ağlayasım geliyor geleceğimi düşünüp :18::18::KK36: bu yüzden bacaklarımı ve kalçamı toparlayıp selülitlere ölüm diyecek ama aynı zamanda kilo almama da destek olacak bir şeyler bakınıyorum. Sizce squat işe yarar mı?

kızlar ben yapıyorum 1 aydır falan ama bazen her gün yapıyorum bazen 1 gün ara veriyorum falan. Ama 40 ı geçemiyorum kesiliyorum çok fena oluyorum siz nasıl 100lere çıkabiliyosunuz hayret ediyorum yaaa

50yi tek seferde yapabiliyorum. 80den fazlasını bir anda yapabildiğim kadar yapıp gün içinde tamamladım.

Soscum ben de şu sqyat'ı 30dan fazla yapınca bacaklarımda titreme ve aşırı bir hamlama yaptı. Bu durumda aksatmadan devam mı etmem gerekir?

Bugün pazartesi, güzel bir başlangıç yapayım istiyorum:KK17:

Soscum ben de şu sqyat'ı 30dan fazla yapınca bacaklarımda titreme ve aşırı bir hamlama yaptı. Bu durumda aksatmadan devam mı etmem gerekir?

Bugün pazartesi, güzel bir başlangıç yapayım istiyorum:KK17:

eğer bırakırsan yeniden başladığında yine ağrı yapar canım :KK31: bence devam et.

X