30 gün squat yapıp faydasını gören var mı?

Bn yazin o sporu yzmistm ve 1 hftada etkisini gsteriodu dik ve dolgun klcalarm vrdi smdi braknca indi gbi snki .d bugun yine bassladm

30 gunluk squat programim 2 gun sonra bitiyo. kizlar kesinlikle deneyin pisman olmazsiniz. benim kalcam ufakti bide yumusacikti 30 gunde cook buyuk bir degisim olmadi ama kalcam biraz buyudu eskiye gore biraz sertlesti. hatta annem bile fark etti kizim senin kalcan buyumus diyo:)) 1 gun bile aksatmadim en son 230 da kalmistim yarin 240 sonrada 250:)

30 gunluk squat programim 2 gun sonra bitiyo. kizlar kesinlikle deneyin pisman olmazsiniz. benim kalcam ufakti bide yumusacikti 30 gunde cook buyuk bir degisim olmadi ama kalcam biraz buyudu eskiye gore biraz sertlesti. hatta annem bile fark etti kizim senin kalcan buyumus diyo:)) 1 gun bile aksatmadim en son 230 da kalmistim yarin 240 sonrada 250:)
aa bunu duyduguma cok sevındım, ben de kalça büyüten bir şeyler arıyorum fellik fellik forumda , büyüdüğünü söyleyen ilk sizi duydum baya mutlu oldum , teşekkürler :))

Bayanlar ben 7 yaşımdan beri spor yapıyorum, branşım taekwondo, güç arttırmak kilo ve fiziği korumak içinde fitness yapıyorum. squat yaparken temin edebiliyorsanız mutlaka elinize ağırlık alın daha zor oluyor 20 tane yapıyorsanız sayı 10'a bile düşebiliyor ama inanın daha yararlı. İlk başladığımda lise 1'deydim yaklaşık 6 ayda istediğim vücudu elde ettim. Taekwondonun faydalarınıda unutmamak lazım. Squata ek olarak internetten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz mountain climbers, lunges, ve sit ups yaparsanız. 1 ayda gelişmeyi görürsünüz. Kolay gelsin :)

mrblarr alça buyutuyıo demıssınız benım kalçam enine geniş yanı ben sert ve daha dışa çıkık olmasını ıstıyorum fakat sız buyutuyo dıyınce tereddut ettım ..s

mrblarr alça buyutuyıo demıssınız benım kalçam enine geniş yanı ben sert ve daha dışa çıkık olmasını ıstıyorum fakat sız buyutuyo dıyınce tereddut ettım ..s

benım de kalcam enıne genıstır bacaklarım da cok yumusaktır, squatın 19.gunundeyım farkedıyo kesınlıkle. buyume dedıgımız sey bızım 1 ayda yaptıgımız squatla olmaz ınsanlar onun ıcın saatlerce spor yapıyolar her gun. bız bu 30 gunde kalcamızı ve bacaklarımızı toparlıyoruz daha fıt gorunuyoruz o kadar :)

Bayanlar ben 7 yaşımdan beri spor yapıyorum, branşım taekwondo, güç arttırmak kilo ve fiziği korumak içinde fitness yapıyorum. squat yaparken temin edebiliyorsanız mutlaka elinize ağırlık alın daha zor oluyor 20 tane yapıyorsanız sayı 10'a bile düşebiliyor ama inanın daha yararlı. İlk başladığımda lise 1'deydim yaklaşık 6 ayda istediğim vücudu elde ettim. Taekwondonun faydalarınıda unutmamak lazım. Squata ek olarak internetten nasıl yapıldığına bakabilirsiniz mountain climbers, lunges, ve sit ups yaparsanız. 1 ayda gelişmeyi görürsünüz. Kolay gelsin :)

karin(yan yaglar ) ve kalin üst bacaklari inceltmek icin icin tavsiyeleriniz var mi:)

ya ben 27 gün yaptım ve bacağım evet kas yaptı ama daha da kalınlaştı. 36 olup içine güçlükle gidiğim pantolonlar popoma gelmez oldu artık 40 giyiyorum. zaten bu spor halter yapan insnların bacaklarını şekilli bir şekilde kalınlaştırması için yapılan bi spor diye biliyorum bu squat yerine callanetics yap çok daha faydalı

her gün aynı sayıda yapılsa faydalı olur mu 30günde arttırarak değilde 30 günde 50tane yapılsa şekil alıyo mu bilgisi olan var mı deneyen?

Ben de başladım 100-150 yapıyorum. Ama ağırlık kullanmıyorum..ağırlıklı daha mı iyi olur?

Ben 2 aydır yapıyorum ilk ay ağırlıklı yaptım 20 ile başladım günde 10 ar attım gün içinde 3 kez tekrarladigim da oldu. 1 ayı tamamlayınca ufak ufak ağırlıklarla devam ettim şuan popom büyüdü diklesti giydiğim kotlardan eteklerinden çöl hoş gözüküyor erkek arkadaşım bile şok oldu artı bacaklarım güçlendi sıklaştı. Havuzda denizde soruyorlar spor mu yapıyorsun diye bende açıklıyorum artı selülit için de birebir selülitlerim vardı gözle görünür biçimde azaldı çok mutluyum ancak bu aydan sonra nasıl bi yol izlerim bilmiyorim

Ben 2 aydır yapıyorum ilk ay ağırlıklı yaptım 20 ile başladım günde 10 ar attım gün içinde 3 kez tekrarladigim da oldu. 1 ayı tamamlayınca ufak ufak ağırlıklarla devam ettim şuan popom büyüdü diklesti
Ben de başladım 100-150 yapıyorum. Ama ağırlık kullanmıyorum..ağırlıklı daha mı iyi olur?

X