30 günlük squat programına başlıyorum!

Grunge

*knee socks*
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
109
57
Merhaba kızlar. Kendimi anlatmam gerekirse; 1.65 boyundayım 57 kiloyum. Amaç 50 kilo olmak. Kilo verirken aynı zamanda da sıkılaşmak yağlarımı eritmek istiyorum. Diyet yapıyorum ama öyle şok diyetlerinden değil aynı zamanda her akşam yürüyüş yapıyorum ve şimdi de squata başladım. İstediğim iç baldırlarımın, basenimin erimesi ve sıkılaşmak. Bunun için 30 günlük bir squat programı var. Az önce ilk günü yaptım hala biraz nefes nefeseyim. :KK28: Neyse şimdi size 30 günlük programın fotoğrafını atıcam. Bana katılmanızı çok isterim sonuçlarımızı burda paylaşırız. Öpüyorum

Screenshot_2014-09-21-16-51-47-1.png

Hiç farketmez istersen sabah istersen akşam var. Günler ilerledikçe squat sayısı da artıyor mesela 100 defa yapıcaksan 50sini sabah 50sini akşam yapabilirsin. O zaman bize kolay gelsin diyorum :KK39:
aynen ya çok byük bir artış
ama yaparsak var ya süper oluruz bence
ben de sana çok yakınım 1.67 boy 58 kilo

2 gündür bunu araştırıyorum. Squat yapanları gördükçe daha da hırslandım. Bakalım ümidim var baya tüm gelişmeleri burda paylaşırız. Bu arada ilk gün vücudunun fotoğrafını çekmeyi unutma 30 günün sonunda bir daha çekersin kıyaslama yapma şansın olur

vuhuu ilk günü yaptım canım çıktı daha şimdiden hayırlısı:KK53::KK53:

Squat vücudumuzun alt bölgesinindeki yağları eritmemize yardımcı olan birsürü kası çalıştıran ve sıkılaştıran bir çömelme hareketidir. Bu hareketi yapınca 1 ay sonunda daha sıkı bacaklara, basensiz sıkı bir kalçaya sahip olabilirsin. Şöyle squat yapabilirsin;

squat-kampist.jpg

Squat öncesi ve sonrası;

5febd381dd903d32172047bff6ff3b8a.jpg

Eklentiler

• squat-kampist.jpg
    squat-kampist.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 512
aynen öyle. benim fotoğraftaki gibi fazlam olmadığı için daha güzel olacağını düşünüyorum senin de öyle olur baksana baya yakınmış kilo falan :KK45:

bi de iç bacak eritme hareketleri var onlara falan da bak. rest günlerinde yaparım ben squat harici hareketler tabi hal kalırsa :KK70:

şuna da bakın derim herkes bunun sayesinde baya inceldiğini söylüyor

bende varım :KK31: her gün yatmadan önce bir saat spor yapıyorum sonuna da squat ekleyeceğim faydası olacaktır umarım :KK49:

X