30 günlük squat programına başlıyorum!

offf banada motive lazım kızlar.. gittim taytımı falan aldım ama hala iş çıkışı ölü gibiyim hiç bişey yapamıyorum

gün içinde sayıyı tamamlayabiliriz değilmi bende başlasam aslında
benim baya fazlam var yani :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: yarın başlıyım bende bakalım kaç gün dayanabilicem:KK57::KK57::KK57:

kızlar bende doğum kilolarının birazı var hala 12 kilo verdim ama 10 kilo daha vermem lazım zumbaya başladım ama zu squat güzel birşeye benziyor bana da anlatır mısınız programını nerden buldunuz nasıl yapıyorsunuz sabah mı akşam mı zumbadan önce mi yapsam sonra mı yapsam :110::emir_bebek::KK49::KK76::mad::mad::mad:

Ben de başladım bugün sizin yazdığınızdan kaç hafta geçmiş ama..Bugün 2.günüm ve yürüyemiyorum :KK70: Akşamları yapacağım ben en azından yağ yakıyorsa yediklerimi yaksın.Öğlen de koşu bandında 1,5 saat yürüyüş yapacağım.Hepimize başarılar :-)

Ben squata başlamıstım bu yaz ama yanlış yapıyorum sanırım yaparken yanma hissetmiyodum dogru düzgün..sumo squata gectim o zaman biraz oldu ama yinede tam hissedemedim.programın yarısında bıraktım.aslında çok devam etmek istiorum çünkü tam benim de arka bacaklarda problem var..yardımcı olurmusunuz nerde hata yapıyorum?çok yoruluyorum nefes nefese kalıyorum ama bacaklarda sizden okudugum kadar etki yok olsa da anca ön kısımda. arka bacak ve popoda sıfır yorulma.:mad:

hımmm squat çok severimm :)) kesinlikle çok faydalı ben bi programa göre yapmadım günde 50 tane yapıyordum ilk gün acayip kötü olmuştum yürüyemiyordum ama bırakmadım bi 4-5 gün daha devam ettimmm ağrı geçti sonraları aklıma geldikçe hafta da bir 3 günde bir bazen iki gün arka arkaya işte nezaman aklıma gelirse yapar oldummm..
Meğersem bacaklarımın arkasında kas varmıştaaa benim haberim yokmuşşş :)) resmen bacağımı sıkıcaa arkada ki kasları hissediyorum önceden hiç kas yoktuu:)) hepinize tavsiyemdir yapınız yaptırınız ... buarada benim gibi çalışan bayanlarrraaaa tavsiyemm iş yerinde wc ye gidince bi 10-15 tane yapın günde kaç kere gidiyorsanız okadar squatta yapmış olursunuz :))

dipnot: selülitlerimde azalma çok az oldu hala duruyorla:KK43: kas oldu selülit geçmedi nedenini anlayamadım ama durum budur.

hımmm squat çok severimm :)) kesinlikle çok faydalı ben bi programa göre yapmadım günde 50 tane yapıyordum ilk gün acayip kötü olmuştum yürüyemiyordum ama bırakmadım bi 4-5 gün daha devam ettimmm ağrı geçti sonraları aklıma geldikçe hafta da bir 3 günde bir bazen iki gün arka arkaya işte nezaman aklıma gelirse yapar oldummm..
Meğersem bacaklarımın arkasında kas varmıştaaa benim haberim yokmuşşş :)) resmen bacağımı sıkıcaa arkada ki kasları hissediyorum önceden hiç kas yoktuu:)) hepinize tavsiyemdir yapınız yaptırınız ... buarada benim gibi çalışan bayanlarrraaaa tavsiyemm iş yerinde wc ye gidince bi 10-15 tane yapın günde kaç kere gidiyorsanız okadar squatta yapmış olursunuz :))

dipnot: selülitlerimde azalma çok az oldu hala duruyorla:KK43: kas oldu selülit geçmedi nedenini anlayamadım ama durum budur.
yaş kaç acaba ve na kadar sürede gözle görülür derecede fark oldu

canım yaş 29 benim 2 hafta içinde gözle görülür değişim oldu aslında düzenli yapılsa faydası daha çok olur diye düşünüyorummm

ya ben de bugün başlamak istiyorum bir keresinde yine başlamıştım ama devamı gelmedi maalesef :KK43::KK43:

zaten hergün yürüyorum yürüyüşten sonra hazır ısınmış vücutla yapmaya başlıcam bgn inşallahhh

2 gündür bunu araştırıyorum. Squat yapanları gördükçe daha da hırslandım. Bakalım ümidim var baya tüm gelişmeleri burda paylaşırız. Bu arada ilk gün vücudunun fotoğrafını çekmeyi unutma 30 günün sonunda bir daha çekersin kıyaslama yapma şansın olur
sonuç nedir acaba faydasını gördünüz mü?
bende bugün başladım bakalım neler olacak....

Son düzenleme:
ooo süper oldu bu topiği buldum. :KK76: herkese slm. bende 3 gündür yapıyorum. proğrama dahilinde dün başladım ama. ilk ün bacaklarım acayip hamladı hala ağrıyor yürümekte ve otorup kalkmakta çok zorlanıyorum ama pes etmek yok asla :rolleyes::rolleyes: fotğraf olayı mantıklı geldi akşam hemen foto çekecem 30 gün sonra değişikliğe bakmak gerek. herkese kolay gele

ben devam ediyorum hala, bugün 6. günüm, daha bi değişiklik yok tabi:KK43: 30 günün sonunda olur umarım

X