30 haftalık gebelik + cinsellik

biz 33.haftada son vermeye karar vermiştik. ben doğumu başka şehirde yapıcam diye ayrı kaldık eşimle. 36.haftamadyım, eşim geldi. yeminimiziii bozddukkolumunekankayizsmile

ama sonrasında yürümekte zorlandım. sanırım bu iş bizim için bitti şimdilikolumunekankayizsmile

hem doğumu kolaylaştırıyor diye tavsiye ediyorlar, hemde son haftalarda ilişki sonrasında doğumun erken olmasına neden olabileceğini söylüyorlar. hem doğumun kolay olmasını istiyorum, hemde erken doğurmak istemiyorum. ne zaman ilişkiye nokta koymalıyım anlamadım..

35 inci haftamdayım ama hala deli gibi istekliyim
devammmmmsempatiksalakcinni

kızlar bi sıkıntı yoksa devam edebilirsiniz neden bunu sorun yapıyorsunuz.yalnız erkekler babalık duygusuyla uzaklaşabiliyorlar siz istiyorsanız bunu onunla konuşabilir duygularını öğrenebilirsiniz bebeğe zaarı olmadığını söylersiniz.çünkü hiç ilgisi yok kızlar.sadece pozisyonu doğru seçin yeter:)

aaa bizdede oluyo bu durumun aynısı eşimi istiyom ama korkuyos ki en başından beri yarım yamalak oldu herşeyimizzz

sorma benimki oğlumu alıyo yatagına bana yer kalmıyor sen kendine rahat yer bul yat diyor yani sen yine iyisin ben bir aydır yanına bile yatamıyorum

oglumda 9 ay boyunca devam ettik üstelik son gece bile birlikte olduk sadece 5 gün önce doğum yapmış oldum hem sancım olmadan sadece 2,5 cm açılma oldu abdest alıp gittim has. dogum yaptım

39. haftam bitiyor ve devam ediyoruz
doktor yasaklamadığı sürece korkmanıza gerek yok bence

dr lar pek önermiyorlar aslında 10 günde 1 yada hiç yapmasanda olur aslında falan diyolar ben 6 aylık hamileyim azalttık tamamen kesmedik kasılma oluyor sancın olabilir açılma gibi bi çok neden erken doğum getirebilir kesin diye bişey yok ama ihtimaller böyle dedi dr bende tamam az olur çift kat özen olur diye düşündüm olmadı mı da olmuyo eşimi çok özlüyorum :)

kızlar inanın çok şaşırdım okurken 39. hafta diyenler var bize hamileliğin başından beri yasak ilk zamanlar düşük sonra erken doğum tehlikem vardı şimdide son aylar diye yasak her gitmeye sıkı sıkı tembihliyo doktor sanki bişi olacakmış gibi evlendikten sadece 4 ay sonra hamile kaldım kardeşliğe alışanlardanız yani nolacak bilmem

valla biz de yarına 30 a başlıyoruz en son 2-3 hafta önce yaptık heralde ama zaten eşim istemiyor bebişe zarar gelir diye artık hiç yaklaşmıyor bile benimde hiç canım çekmiyor doğrusu aklıma geliyor ama o kadar koskoca karınla artık ne kadar olur sanki doktorumuz hiç birşey sölemedi bu konuda

ben doktoruma gıttıgımde mutlaka soruyorum.şidilik cinsel hayatınızı durduracak bır sorun yok hersey normal dıyor.sorun olmıcaksa neden yapmıyım ki kaydirigubbakcemile3 dogumdan sonra zaten 40 gun servıs dısısın.kocaları da dusunmek lazım bence

bizde 34 haftalıgız 2 yada 3 günde bir oluyor dr sakınca yok dedi

valla ilk 3 aydan sonra eşimle kardeş gibi olmuştuk hiç canımda istemiyodu eziyet geliyodu adamda garibim ne yapsın seni anlamıyorum milletin hamileyken hormonları değişir daha çok ister cinselliği sen nasıl böyle oluyosun derdi.doğurdum bir 3 ay daha yaklaştırmadım nerdeyse doktorluk olucaktım .oğlum 2 yaşını bitirdi daha yeni ilk evlendiğimiz zamanlara döndük hamilelik çocuk beni cinsellikten çok soğutmuştu benim gibi olan varmı bilmem buda biraz fazla galiba:KK1:

biz doğum için evden çıkmadan önce bile yapacaktık nerdeyse.doktor sorun görmediği sürece faydası var zararı yok.uzman tv de izlemiştim. bazı durumlarda yararı bile oluyormuş.bide adamlarada yazık zati.doğum sonrası 6 hafta yasak.

biiz 38inci haftaya giriyoruz haftada 1 yada 2 devam ettik dr sorun görmedi eşim sormustu . ben hiç kilo da bebegim de saglıklı eger sorun olsaydı dr desedi asla devam etmezdik:KK69:

cinsel ilişkide sorun yok aslında tehlikeli olan mikrop kapmamak eşinizden onu sağladığınız müddetçe sıkıntı olmuyor...
bende 8 ayın içindeyim zaman zaman canım istiyor eskisi kadar zevk almıyorum ama bazen bu isteği de dindirmek lazm dr herhangi bir sınır koymuyor şimdilik son haftaya kadar yapar mıyım bilmem ama erkeklere de eziyet etmemeli...

bende 30 haftadayım ilk başdan beri hiç ara vermedik haftada en az iki kez ,bence ara vermemenizi öneririm çünki kasların çalışması gerekiyo bebek için faydalı

X