30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

Bacım sende bi gAripsin ama kusura bakma. Konuna yorum yapmadım çünkü çok saçma buldum öyle de dert mı olur?
Oluyor demek ki ya siz başına gelmeyenler benim halimden ne anlasın ki ben anksiyete rahatsızlığım olan biriyim ve uykusuz kalmak en büyük korkularimdan

Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.
ay kadınlar da kukularının g.tlerinin hesabını sana verecekti
isteyen yaşar istemeyen yaşamaz
cinsellik erkeğe verilen bi ödül değil ki "sunulsun"
ve o kadın kendini "kullandırmış" olsun
o eleştirdiğin kadınlar gayet de zevk aldıkları için bunu yaşıyorlar
erkeksiz kalmanın acısını erkeklerle gününü gün etmeyi bilen, ilişkilerden keyif alan kadınlara b.k atarak çıkaramazsın
bi de "genç" kadınlar demişsin nedir bu öfke yahu
sen de bilseydin gençliğinin kıymetini, sen de tadını çıkarsaydın ?

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?
Ayyy benim bi akrabam var. Kadın ilk eşinden boşandıktan 7 yıl sonra biriyle evlendi. Sonra evlendiğiyle 2 ay sonra boşandı bu sefer boşandıktan 3 ay sonra başka bi erkekle evlendi. İlk kocasını da aldatmış diyorlar ne kadar doğru bilemem 😅 Yani kadını da görsen sanırım 35 yaşında falan ama taş taş. 26 falan görünüyor. 3 çocuğu var ilk eşinden. 2. Eşinden de hamile kaldı. 3. Kocasıyla evliyken 2. Kocasından olan çocuğu doğurdu.
Yani diyeceğim o ki sizde iş yok. Millet çatur çutur evleniyor 😅

Bir erkek 30 yaşına kadar evlenmediyse 30 dan sonra da evlenmesi zorlaşıyor .bunu bir adaptasyon sorunu olarak düşünüyorum .örneğin sosyal çevresindeki herkes evlenmiş ama o hala 18 yaşındaki kafayı yaşıyor .hani kemik yaşı büyük ama zihin yaşı çok küçük.tekamül edememiş..ergenlikten çıkamamış .hala daha dürtüleri ile hareket ediyor ..duygusal zekasını geliştirememiş..zaten bu yüzden evlen(e)miyorlar..evliliği “hergün bedava seks”olarak düşünen Primatlar var…aklı selim olanlar da vardır elbet ama çoğu böyle emin olun…komşumuzun çocuğu var mesela .39 yaşında hiç evlenmemiş…ben mini etekli kız istiyorum ,bulamıyorum diyormuş ..görüyorsun değil mi zekâ seviyesini ..?kreş çocuklarından farkı yok ..aklı selim birini bulmak için aklı selim bir çevreye ihtiyacın var …
Ay ne alaka ya. Kadınlar bile artık 30 dan önce evlenen azaldı. Bu devirde bir erkeğim mezun olması işini eline alması derken zaten 28-29 en erken. Geçelim artık şu 30 muhabbetini.

Tamam ben çok yobazım.

Dinimize ve geleneklerimize uygun sağlıklı bi ilişki istiyoruz, hastalık kapmadan helal yolla ilişki yaşamak istiyoruz diye de en gerici benim.
Ya kimsenin size yobaz deme hakki yok sizin dusunceniz size ait. Boyle bir dusunce yapisinda iseniz cevreniz de bu sekilde insanlardan olusuyordur. Neden cevrenizden birilerine bakmiyorsunuz? Ya da illa birilerini bulmak zorunda misiniz? Bosanmissiniz biraz tek kalmanin keyfini cikarin. Belli ki zor bir surecten cikmissiniz.
Hayatiniza birilerini sokmak icin neden bu kadar acele ediyorsunuz?

Valla biraz gözü kara olup evlenecek adamı da hemen elememek mi lazım anlamadım ki. Ben eşimi çok cahil zamanımda seçtim şu anki aklım olsa asla bu aileye gelmezdim ama 6 yıl sonra eşim iyi şu an mutluyum diyorum da o 6 yıl da geçmediğim dikenli yol kalmadı . Türk erkeklerinden bir cacık olmaz galiba

Bir erkek 30 yaşına kadar evlenmediyse 30 dan sonra da evlenmesi zorlaşıyor .bunu bir adaptasyon sorunu olarak düşünüyorum .örneğin sosyal çevresindeki herkes evlenmiş ama o hala 18 yaşındaki kafayı yaşıyor .hani kemik yaşı büyük ama zihin yaşı çok küçük.tekamül edememiş..ergenlikten çıkamamış .hala daha dürtüleri ile hareket ediyor ..duygusal zekasını geliştirememiş..zaten bu yüzden evlen(e)miyorlar..evliliği “hergün bedava seks”olarak düşünen Primatlar var…aklı selim olanlar da vardır elbet ama çoğu böyle emin olun…komşumuzun çocuğu var mesela .39 yaşında hiç evlenmemiş…ben mini etekli kız istiyorum ,bulamıyorum diyormuş ..görüyorsun değil mi zekâ seviyesini ..?kreş çocuklarından farkı yok ..aklı selim birini bulmak için aklı selim bir çevreye ihtiyacın var …

Bence bu noktada herkes en azindan bir 28-29 yasini beklemesini dusunuyorum evlenmek icin. Insanin karakteri daha bir oturmus oluyor benim fikrime gore.
Ama hakli oldugunuz noktalar da var. Yalniz bana gore bu noktalarin cikis yeri, cinselligi tabu olarak goren toplum. Bu durtuleri insanlar 20li yaslarinda yasayip bitirmesi lazim. Daha sonrasinda oturmus bir karakter ile ne aradiklarini bilen bireyler haline geliyorlar ve bu yastan sonra yapilan evlilikler daha kalici olur benim gorusume gore.
Bir de bu dürtülerini genc yasta tecrube edememis erkekler (parasizlik, tiplerinin olmamasi gibi sebeplerden) daha sonrasinda azicik bir güc sahibi olunca, genc yaslarinda tecrube edemediklerini yaslari gecince yasamaya kalkiyorlar.

Bence bu noktada herkes en azindan bir 28-29 yasini beklemesini dusunuyorum evlenmek icin. Insanin karakteri daha bir oturmus oluyor benim fikrime gore.
Ama hakli oldugunuz noktalar da var. Yalniz bana gore bu noktalarin cikis yeri, cinselligi tabu olarak goren toplum. Bu durtuleri insanlar 20li yaslarinda yasayip bitirmesi lazim. Daha sonrasinda oturmus bir karakter ile ne aradiklarini bilen bireyler haline geliyorlar ve bu yastan sonra yapilan evlilikler daha kalici olur benim gorusume gore.
Bir de bu dürtülerini genc yasta tecrube edememis erkekler (parasizlik, tiplerinin olmamasi gibi sebeplerden) daha sonrasinda azicik bir güc sahibi olunca, genc yaslarinda tecrube edemediklerini yaslari gecince yasamaya kalkiyorlar.
Aynen.zamanında yaşaman gerekip yaşayamadığın her şey ileride başına bela oluyor.mesrla ben de 25 yaşından sonra güzelleştim.etrafımdaki arkadaşlar falan hep geldikleri erkeklerle hava atarlardı.bu durum ben de öyle bir tarama yaşatmış ki güzelleştiren ve karşıma erkekler çıkmaya başladıktan sonra resmen saldırmaya başladım.hani önüne ne çıkarsa derler ya.günde 4,5 erkeğe kadar ćıkmıştım o derece.vajinam yanıyordu artik.3 sene sonra daha yeni dediğin karakteri oturmuş, ne istediğini bilen biri haline gelip, travmalarimi atlatabildim.

Ya erkeklerin bu malca düşüncelerini alıştık ama kadınların böyle bir şey için diğer kadınları suçlaması. Bu yobaz düşünceler yüzünden özellikle kadınların bu yobaz düşünceleri yüzünden bu ülke bu halde . Ya adama sorarlar SANA NE benim kukumdan. İnşallah herkes herkesle sevişir de siz de evlenecek koca bulamazsınız

Hanımefendi size kötü bir haberim var ama artık sizin tabiriniz ile " bakire olmayan sunulmuş kadınlar " daha revaçta. Daha gözde ve daha hızlı "tercih ediliyorlar" . Kukunuzu beton dokmuscesine kapatmayin yani evlenmeden olmaz diye.

Ben artık diğer genç kadınlara suç bulmaya başlıyorum ufaktan.

Burda bile o kadar çok var ki. Evlenmeden bu kadar rahat cinselliği sunmayın sonunda zarar görürsünüz yazsak hemen eksilerler.

Yani bu adamlar demek ki karşılık görüyor da böyle davranıyorlar.

10 kıza yazsa instadan birisi de statüsüne gücüne kapılıp kendini kullandırtır o da bunlara yetiyor zaten.

Yani cinselliğin değerli olduğu bi dünya kalmamış, öyle olunca da evliliğe aile sorumluluğuna yaklaşmıyor hiçbi erkek.

Cinselliğin değerli olduğu bir dünya mı shjkl Yanlış seçimler yapıp durmanız hiç şaşırtıcı değil.
Bir erkek sırf sevişecek birini bulamadığı için evlenmek istese mutlu mu olacaksınız?
Evleneyim de çamaşırlarımı yıkayan biri olsun, rahat rahat da seks yapayım diyerek evlenen adamların eşlerinin açtığı konularla dolu bdv.

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?

merhaba bende 31 yaşında boşandım, uzun süre senin yazdıklarını yaşadım

şu an 36 yaşındayım 2. kez evleneceğim

burda çok kişi vardı bizler gibi hep 2. evliliğinde mutluluğu bulan

ben imkansız sanardım ama değilmiş

inşallah sende aramıza katılırsın

Tamam ben çok yobazım.

Dinimize ve geleneklerimize uygun sağlıklı bi ilişki istiyoruz, hastalık kapmadan helal yolla ilişki yaşamak istiyoruz diye de en gerici benim.

17 yaşından beri aktif cinsel hayatım oldu, 36 da evlendim gayet güzel bir evlilik yaptım, mutluyum. Bu süreçte başıma sağlıksız bir şey gelmedi, eğitimliyiz aklımız başımızda. Din konusu bambaşka bir mecra...
Dünya var olduğundan beri kötü niyetli insanlar var, çıkar amaçlı kadınlara yaklaşan erkekler var ancak kadınların da aklı fikri var. Boşanma gibi zor bir tecrübe yaşamış, olgunlaşmış bir kadının sosyal medya gibi her türden yozlaşmanın olduğu bir mecrada eş araması bana tuhaf geliyor. Hayatım boyunca karşıma dibin dibi amacı sadece cinsellik olan adamlar gelmedi çünkü tavrımı hep ona göre koydum. Güzel ilişkiler yaşadım, maksadım evlilik olmadı hiç bir zaman. Böyle kelimeleri çarpıtarak, insanlara kızarak yolu bulamazsınız. Seçici olacaksınız, isteklerinize uygun bir sosyal çevrenin içinde olacaksınız, karşınızdaki adamı kanlı canlı görüp tanıyacaksınız hepsi bu, bu kadar dramatize edilecek bir durum yok.

Ayyy benim bi akrabam var. Kadın ilk eşinden boşandıktan 7 yıl sonra biriyle evlendi. Sonra evlendiğiyle 2 ay sonra boşandı bu sefer boşandıktan 3 ay sonra başka bi erkekle evlendi. İlk kocasını da aldatmış diyorlar ne kadar doğru bilemem 😅 Yani kadını da görsen sanırım 35 yaşında falan ama taş taş. 26 falan görünüyor. 3 çocuğu var ilk eşinden. 2. Eşinden de hamile kaldı. 3. Kocasıyla evliyken 2. Kocasından olan çocuğu doğurdu.

abla maşallah speedy gonzales

Aynen.zamanında yaşaman gerekip yaşayamadığın her şey ileride başına bela oluyor.mesrla ben de 25 yaşından sonra güzelleştim.etrafımdaki arkadaşlar falan hep geldikleri erkeklerle hava atarlardı.bu durum ben de öyle bir tarama yaşatmış ki güzelleştiren ve karşıma erkekler çıkmaya başladıktan sonra resmen saldırmaya başladım.hani önüne ne çıkarsa derler ya.günde 4,5 erkeğe kadar ćıkmıştım o derece.vajinam yanıyordu artik.3 sene sonra daha yeni dediğin karakteri oturmuş, ne istediğini bilen biri haline gelip, travmalarimi atlatabildim.
Ya insan iste yapamadiklarini yapmaya baslayinca ilk basta sasiriyor. cok normal bana gore. Dediginiz gibi bir tek erkeklerde degil kadinlar da bir cok seyi yasayamiyor. Evlenince de o yasayamadiklarini yasayabileceklerini zannediyorr ama bu seferde sorumluluklar biniyor, hevesleri cogunlukla kursaklarinda kaliyor.
Bende mesela universiteyi bitirene kadar hep kisitladim kendimi. Hic disari eglenmeye cikmadim. Ne zaman universiteyi bitirdim kendimi sokaklara attim. Barlardan eve gelmiyordum bir ara. Bir kac sene sonra benimde oturdu hayatim, simdi daha sakinim. Eglence tarzi bakimindan daha seciciyim. Gerci yasimda o kadar hareketli bir yasantiyi kaldirmiyor artik :KK70:

Adamları nasıl ikna etmiş evlenmeye valla helal olsun🤣🤣🤣

X