30 yaş üstü kadınlar nasıl ilişki kurabiliyorsunuz?

Piyasadan uzaksin diyeceksiniz. 😄 Ama evlendim diye mağaramda yaşamiyorum z kuşagi y kuşagi arkadaşlarim, bekar kuzenim var kimse de sevgilisizlikten bu kadar kurumuyor ya da sirf sevgili olmak icin kendilerini adamlara yedirtmiyorlar. Ferhans in yasadiklari yalandir demiyorum yasiyordur ama herkes berbat, herkes berbat iliskiler yaşiyor demek değil bu.
Simdi yine morali bozulacak okursa ama bu yani olay.
Ne bilim cirilla benim arkadaşlarım da buna benzer şeyleri çok yaşıyorlar. 30+ da ya çok sığ adamlar çıkıyor karşılarına ya da gece takılmalık. Kudurmak diil ama bağ kurmak isteyip bayadır yalnız olan çok var. Piyasa baya bozdu ama :) bu kadar bozmaz dedik bozdu. Belki 25-30 arası bıraz daha iyidir

Ne bilim cirilla benim arkadaşlarım da buna benzer şeyleri çok yaşıyorlar. 30+ da ya çok sığ adamlar çıkıyor karşılarına ya da gece takılmalık. Kudurmak diil ama bağ kurmak isteyip bayadır yalnız olan çok var. Piyasa baya bozdu ama :) bu kadar bozmaz dedik bozdu. Belki 25-30 arası bıraz daha iyidir
Benim etrafımda da kadınlardan şikayetçi 30 yaş üstü adam bolluğu var. Aklı başında, işi gücü yerinde adamlar hep yalnız ve yalnızlıktan yakınıyor. Bu kadar insan yalnızsa bu kadar insan neden yalnız 😂😂😂

Bence asıl sorunu evlilik ve bağ kurma derdinde olanlar yaşiyor galiba. 😀 Demiyorum her gece başkasi olsun ama çok üstüne düşmemek lazim. Ben liseye basladigimda sevgililerim oluyordu evlenene kadar da kimseye bununla evleniriz ileride, bağ kurayim diye bakmiyordum oluyorsa oluyor zaten.
Evlenirken de eşimle evlenecegimi dusunmuyordum birlikte öyle takiliriz egleniriz diye başlamiştik ki cok erkendi zaten evlilik icin ama oluyorsa oluyor işte. Evlendik.

Bi de sevgili, flört işlerini nasilsa olur diye 30lara birakmamak lazim. Forumda çok gordum 20-25 yaşlarinda dogru durust iliski yaşamamiş okul bitsin yok, işe gireyim vs derken bakmadim kimseye diyorlar yani ilk tecrubeleri 25-30lara birakmamak lazim diye düşünüyorum. Illa hayatima evlenecegim erkek girsin kafasi bana hata yaptirir gibi geliyor. Bazen de eglenmeye bakmak gerekiyor ama bu her anlamda herkese kendini kullandirmak degil.

Benim etrafımda da kadınlardan şikayetçi 30 yaş üstü adam bolluğu var. Aklı başında, işi gücü yerinde adamlar hep yalnız ve yalnızlıktan yakınıyor. Bu kadar insan yalnızsa bu kadar insan neden yalnız 😂😂😂
Doğru zamanda, doğru yerde olamamaktanve karşılaşamamaktandır belki. 🙄

Bence sen aşiri karamsarsin. Bir de sorun biraz da kendimizde olabiliyor kabul etsen de etmesen de. Ben sorun yaşayinca kendimi de sorguluyorum mesela aldatildim diye kendimi suçlamiyorum ama birden fazla denk geldiyse niye o tipleri cektim diye bi düşündüğüm oldu.

Anlaşamadigim, bana göre sacma davranan her erkege çok kötü öggg böğ desem ben de herkese kötü derdim.
Benim kötü olarak yaşadigim seyler genelde aldatma huyu olan, tek eşli kalamayan erkeklerle karsilamakti sadece. Karsilastim diye de butun erkeklere düşman olmadim.
Onun disinda şu sitede okudugum "şiddet, hakaret, cimrilik, kötü davranma, ghosting dedikleri şey, gibi şeylerin hic birini yaşamadim. Benim devrim lale devriymiş herhalde. 😃
Karşılaşmadın mı karşılaştın da ne mal olduğunu anlayıp kestirip attın mı acaba? Hemen kestirip attıysan kendine değerinin farkında ve insanları kolay çözüyor olabilirsin.sonuçta dediğin olaylar da bir günde yaşanmıyor, belli bir yaşanmışlık istiyor.ben de düşman olmadım da yine de kaliteli birini bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorum.geneli yine de kötü bence ya.

Kudra bunları denk getirelim:) ben bi 6 çift evlendirdim. Ya çok düzgün işinde gücünde kadınlar. Kısmet galiba bilemiyorum

Bence asıl sorunu evlilik ve bağ kurma derdinde olanlar yaşiyor galiba. 😀 Demiyorum her gece başkasi olsun ama çok üstüne düşmemek lazim. Ben liseye basladigimda sevgililerim oluyordu evlenene kadar da kimseye bununla evleniriz ileride, bağ kurayim diye bakmiyordum oluyorsa oluyor zaten.
Evlenirken de eşimle evlenecegimi dusunmuyordum birlikte öyle takiliriz egleniriz diye başlamiştik ki cok erkendi zaten evlilik icin ama oluyorsa oluyor işte. Evlendik.

Bi de sevgili, flört işlerini nasilsa olur diye 30lara birakmamak lazim. Forumda çok gordum 20-25 yaşlarinda dogru durust iliski yaşamamiş okul bitsin yok, işe gireyim vs derken bakmadim kimseye diyorlar yani ilk tecrubeleri 25-30lara birakmamak lazim diye düşünüyorum. Illa hayatima evlenecegim erkek girsin kafasi bana hata yaptirir gibi geliyor. Bazen de eglenmeye bakmak gerekiyor ama bu her anlamda herkese kendini kullandirmak degil.
Belki de sadece şanslısın.sonuçta bir kişiyle evleniliyor o da çıkmamış olabilir.

Ya işte erkekler aşırı hızlı son zamanlarda arada bir bağ yokken de kısa sürede paylaşımın da sonu yok. Hani biraz takılalım bir şeyler yiyelim içelim sonra sevişiriz kafasında da drğiiler bahsettiğim erkekler. Bir kere buluşup direkt birliktelik hadi oldu diyelim sonrasında arazi. Evet 30 + da zorlaşıyor. İki tarafın da üzücü tecrübeleri arttıkça emek harcamak konusunda verici olmuyorlar

Karşılaşmadın mı karşılaştın da ne mal olduğunu anlayıp kestirip attın mı acaba? Hemen kestirip attıysan kendine değerinin farkında ve insanları kolay çözüyor olabilirsin.sonuçta dediğin olaylar da bir günde yaşanmıyor, belli bir yaşanmışlık istiyor.ben de düşman olmadım da yine de kaliteli birini bulmanın çok zor olduğunu düşünüyorum.geneli yine de kötü bence ya.

Bi görüşte herkesi cözsem aldatilacagimi da anlardim sanirim. 😄😄
Ama şöyle zaten cimrilik, kibarlik vs gibi şeyler daha ilk konuşmada, buluşmada anlaşilacak şeyler öyle birinin tabi ki benimle şansi olamazdi.
Bi de bazi erkekler karşilarindaki kadinin tavrina göre de tavir alabiliyor.

Mutlaka bunu duymuşsundur.
"Bana cok karisiyordu, giydiigm kiyafetlere vs baski yapiyordu ama yeni sevgilisine yapmiyor, yeni sevgilisi istedigini giyiyor"

Neden? Nedeni sevgi degil. Birine diş gecirebilecegini bildigi icin yapabilmiş, ötekine yapamayacagini bildigi icin kaybetmekte istemedigi icin yapamamiş.
Aciklayabildim mi bilmiyorum tam ama bazi erkekler kime nasil davranabilir az cok tartiyor. Her iliskisinde ayni olmuyorlar.

Ya işte erkekler aşırı hızlı son zamanlarda arada bir bağ yokken de kısa sürede paylaşımın da sonu yok. Hani biraz takılalım bir şeyler yiyelim içelim sonra sevişiriz kafasında da drğiiler bahsettiğim erkekler. Bir kere buluşup direkt birliktelik hadi oldu diyelim sonrasında arazi. Evet 30 + da zorlaşıyor. İki tarafın da üzücü tecrübeleri arttıkça emek harcamak konusunda verici olmuyorlar
Aynen çok doğru söyledin.sanmıyorum ki dert yanan kadınlar direkt görücü usulü gibi sevişmeden evlenelim diyor.anlattıkları adamlarla normal gezmeli, tozmalı, eğlenceli, sevişmeli bir ilişki bile kurulamıyor ki.hiçbir ilişki kurulamıyor ne ciddi ne ciddi olmayan.bu tarz konularda konu sahibinin üstüne gereksiz gereksiz gidilip, ne anlatmaya çalıştığı bir türlü düzgün anlaşılmıyor.ya da neden anlaşılmak istenmiyor anlayamıyorum.sanki kadınlar asla evlenmeden sevişmem demiş gibi yobazlığındam dem vurulan yorumlar alıyor.bir de bazı üyeler çok büyük bir cinsel devrim falan yaptığını düşünüyor forumda.kadının derdi var.yok şu yaşta sevişmeye başladım yok bir sürü erkekle birlikte oldum cart curt.bir oku anla kadının derdini.sadece bu konu için konuşmuyorum.genel bir tavır var.kimse yobaz falan değil yani artık.bu aşırı tepkilere gerek yok.herkes aşağı yukarı aynı şeyleri düşünüyor artık.öylesi 40 yılda bir.

bağ kurmak artık çok zor 30 + için evlilik sorumluluğu ayrı birşey zaten düğün takı ev kira araba bunlar hep erkekler düşünüyor düşündükçe neden evleneyim olmayana zaten kadınlar bakmıyor 30 + dan sonra arabası olmayan biriyle burda kaç kişi gezer maksimum 2 kere kahve içilir

Ben 30 yaş üstü boşanmış bekar bi kadınım.

Bazen diyorum ki bu şekilde aç sırtlanların olduğu bi erkek dünyası olduğunu bilsem boşanmazdım.

Kendi yaşıtım dengim bekar erkekler o kadar aile kurmaktan ciddi ilişki düşünmekten uzak ki. 2 konuşunca hemen işi cinselliğe çekiyorlar. İnstagramdan binbir kişiyle konuşmalar herkese yazmalar. Bi de herkese bir sürü iltifat yapıyolar profesyonel yalancı olmuş hepsi.

kendimi gittikçe çok yaşlı hissediyorum en basit centilmenlik bile kalmamış, erkekliği de kadınlardan bekliyorlar artık herhalde.

Yani eli yüzü düzgün, işinde gücünde bi adam bulmak gerçekten imkansıza yakın bir şey. Buldun diyelim 10 ayrı kızın peşinden koşturuyor böyle adamlarda

Bizim gibi kadınlara bu devirde eski tarz aşık olmalı bi ilişki yok sanırım?
Hele birde çocuğun varsa zaten duydukları an kaçıyorlar. Sanki gel çocuğuma babalık yap diyoruz.

Inanilmaz zor ṣu an.
Ben 36 yasindayim. Hic evlenmedim. Nisanlanmadim. Hep evdeyim. Kimseyle tanisma ihtimalim yok.
Gecen gün instada biri istek atmisti.
Tipen bildigin 35 gösteriyor. Bi sordum 28 dedi.
Sonra bende tesekkür ettim olmaz dedim. Nedenini sordu falan.
Yaṣa bakmayan olabilirsiniz ama inanin cok cocuksular.
Ben reddedince dolmus bu, dökülmeye basladi.
Yok bi kizla tanismis. Kiz 1 ay sonra bulusunca terketmis. Paraliya gidiyorlarmismista. Zaten artik hic bir kadini hayatimda istemiyorum diye ahkam kesiyor. Bana niye istek attin o zaman diyerek güldüm 😄 o kadar cocuksu ki, ne isteyipte naptiginin farkinda bile degil. Engelledim ic dökmesi bitince
Bu devirde artik biriyle sevgili olmak gercekten cok zor.
Eskiden evlenmis olsaydim keskr, su an inanilmaz zor.

Bazı noktalard konu sahibine hak verdim bazı noktalarda da diğer kullanıcılara.

Bazı kadınlar sırf erkeği kafalamak uğruna, evli bekar demeden taa ayağına kadar gidip kendini sunuyor. Kendisine zerre değer vermeyen bir erkek için, "sırf kendisiyle bi ilişki yaşasın" diye cinselliği gayet kullanabiliyor. Bu artık o kadar fazla ki.

Özgür, canı istediği için birileriyle olan kadınlardan bahsetmiyorum. Herkes özgür neticede istediğini yapar. İnsan yerine bile konmayıp, manipüle edilen, üzülen ve üzüldüğü halde kendini kullandırıp cinsellikle bir yer edinmeye çalışanlardan bahsediyorum... Adam kadına afedersiniz köpek gibi davranıyor, kadın gözyaşları içinde yine kapısına gidip boynuna dolanıyor. Bence herkesin bi psikolojik yardım alması lazım, kimse kendini sevmiyor. Kendini sevme noktasında eksik bi ülkeyiz bence herkes ailesinden göremediği sevgiyi, dışarıda elin adamlarından bekliyor. Üzücü.

Doğru düzgün bi insan bulabilmek çok zor. Kadın olarak da zor, erkek olarak da zor. Bilemiyorum. :) Takılmamak zor...

Ben bir kamu kurumundayım (bakanlık ) ve arkadaşlarımdan öyle şeyler duydum ki artık sırf duymamak için ilişkimi kestim herkese iğrenerek bakıyordum

kendisi hanım hanımcık, iyi maaşı kariyerli düzgün aile kızlarıyla evlenip, evlenene kadar işyerindeki herkesle takılanlar

dizilerdeki gibi o onunla o bununla herkes herkesle

bizi ilgilendirmez diyemiyoruz çünkü bunları bir de anlatıyorlar erkek arasında

çok samimi bir erkek arkadaşımda bize anlatıyordu artık samimi değilim

X