30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Hemde ne zor bir gorsen. Babami gordukce dua eder oldum hergun kimsenin eline kalmayalim diye Allah ima.
Yani dusun aramamİs isim yogun diye. Ekmek parami kazaniyom iste huzursuz olurum diye korkuyorum
İsin vardir diye aramadim diyor. Caninin yaninda isimi dusunuyor. İlk soyledgi cumle cok aciktim bana azcik ekmek vereene oldu.
Kalkamiuom halim yok dedi. Kalbime incekdi eve girdigimde korktum.
Dedim babama bisi oldu. Cok sukur Rabbim bana bagisladi babami.

Canım çok geçmiş olsun. Hem üzüldüm, hem de artık iyi olduğuna sevindim. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamazsınız.

Günaydın bekar insalar :KK9:

Soğuk heryer buz gibi ya yalnızlık hiç çekilmiyor bu saoğukta :KK9:

Battaniye altında kedi gibi ısınmaya çalışanlardanım bende :)

Tuğçe arıyorum, msj atıyorum cevap yok kuzum hayırdır?

Bana bugün ulaşırsan sevinirim :KK16:

Merhaba kızlar, bu konu tam bana göre olmuş :)
Ben 32 yaşındayım. 2 yıl önce eşimden ayrıldım ve çalışma hayatına başladım. Evliligimde o kadar sorun yaşadım ki su an yalnızlık daha güzel geliyor bana. Tek sorunum eski yaşadığım sıkıntılardan kaynaklanan güvensizlik.

Asli senle neden iyi anlastigimiz ortaya cikti gene :KK53: birbirimize benziyoz.
Owner anaaaaaaa kocayi sattin kis :KK53::KK52: gel balim gel sen gelmicen de kim gelcek :KK1:

Asli babamin sekeri cikmis sabahdan beri kalkamamis. Geldim ev karanlik kahvalti etmemis. Yuregime ine cekti nerdeyse bisi oldu :KK50: diye. Kusum onla simdi beni aramadigi icin. Kizdim ona bir guzel n
Birazdan bariscam cay icecegiz cunki :KK9::KK52:

canım çok geçmş olsun..umarım tekrarlamaz..

Tuğçeciğim, sen bir kaç yıl kendini geliştirdikten sonra, öğrenciler tarafından tutulan bir hoca
olursan -ki ben olacağına inanıyorum- , bu kez pazarlık yapma ve kurallarını koyma avantajı senin eline
geçiyor diye biliyorum ben. İlk yıllar her meslekte zordur. Kendini ispatlamak, çok fazla çalışmak, yaratıcılığın
sınırlarını zorlamakla geçiyor çalışma hayatında ilk yıllar malesef.. Evet, dediğin gibi özel sektör insan emeğini
sömürmeyi çok iyi biliyor. Çünkü, ülkemizde ucuz iş gücü çok fazla. Sen çalışmazsan, o paraya çalışacak birileri
mutlaka bulunuyor. İnsanlar örgütlü değiller, haklarını aramıyorlar. Kendisini kurtardıktan sonra, gerisini umursamıyorlar :KK43:(

Umarım gönlüne göre bir iş bulursun bir an önce canım.. Hosteslik de güzel bir meslek. Neden emin değilsin ?
Bence harika olur ! :)

Teşekkür ederim canım. :)
Evet hosteslikte güzel bir meslek aslında. Maceralı :)

Günaydın bekar insalar :KK9:

Soğuk heryer buz gibi ya yalnızlık hiç çekilmiyor bu saoğukta :KK9:

Battaniye altında kedi gibi ısınmaya çalışanlardanım bende :)

Tuğçe arıyorum, msj atıyorum cevap yok kuzum hayırdır?

Bana bugün ulaşırsan sevinirim :KK16:

Canım yeni hattımdayım. Mesajın gelmiyor bana ondan demekki.
O numaramı biliyordun. Konuşma ve msj hakkım bitmek üzere.
Paketimi arttırmalıyım. Çaldırıyım seni canım ben. :)

Merhaba kızlar, bu konu tam bana göre olmuş :)
Ben 32 yaşındayım. 2 yıl önce eşimden ayrıldım ve çalışma hayatına başladım. Evliligimde o kadar sorun yaşadım ki su an yalnızlık daha güzel geliyor bana. Tek sorunum eski yaşadığım sıkıntılardan kaynaklanan güvensizlik.

Hayırlısı olsun hakkında artık canım.
Allah karşına sana güven vericek, seni çok sevicek, seni sahiplenicek birini çıkarsın.
Bizim içinde öylee :)

Merhaba kızlarr...
Nasılsınız bugün bakalım?

Merhaba tatlım ;
Benim için zor ve komik bir gün diyebilirim. Sabah lenslerimi takmayı unuttum.
Hiç bir şey görmüyorum. Böyle olunca aptallaşıyorum :) Aksi gibi , iş öyle yoğun ki !
Borsa ekside :KK43:( Herkes telefonla arıyor , ekranın başında minik minik birbirine girmiş rakamlardan başka
bir şey görmüyorum, masamda yığınla evrak var ve AKŞAM OLSA DA EVİME GİTSEMMMMMM ! modundayım :))))

Sen ne yapıyorsun ?

Merhaba tatlım ;
Benim için zor ve komik bir gün diyebilirim. Sabah lenslerimi takmayı unuttum.
Hiç bir şey görmüyorum. Böyle olunca aptallaşıyorum :) Aksi gibi , iş öyle yoğun ki !
Borsa ekside :KK43:( Herkes telefonla arıyor , ekranın başında minik minik birbirine girmiş rakamlardan başka
bir şey görmüyorum, masamda yığınla evrak var ve AKŞAM OLSA DA EVİME GİTSEMMMMMM ! modundayım :))))

Sen ne yapıyorsun ?

Baya senin komedi filmi gibi olmuş canım :)
Gözlük falan olsaydı iyi olurdu aslında. Kesin cebelleşiyorsundur şimdi sayılarla.
Kolay gelsin sana :)
Lenslerine en kısa zamanda kavuşman ve buğulu dünyanın netleşmesi dileğimle. :KK1::KK1:

Bu arada ben de öğlen kalktım kahvaltımı ettim.
Müzik açtım şimdi arada kalkıp oynuyorum. :)
Beni canlandırıcak şarkılar açtım.
Daha sonrada kuaföre gidip 1 aylık gürbüz kaşlarımı biraz azaltmak niyetindeyim. :)

Bu arada ben de öğlen kalktım kahvaltımı ettim.
Müzik açtım şimdi arada kalkıp oynuyorum. :)
Beni canlandırıcak şarkılar açtım.
Daha sonrada kuaföre gidip 1 aylık gürbüz kaşlarımı biraz azaltmak niyetindeyim. :)

Süpersin ! :) 1 aylık kaş mı o_O ?!? Hiç bekleme , hemen git ve kurtul onlardan :KK70:

canım çok geçmş olsun..umarım tekrarlamaz..

saol canım Allah razı olsun inş tekrarlamaz.

hoşbulduk canım ben konu başlığına her ne kadar uymasamda aranızda olmak istedim:KK34:

gel şekerim uydururus seni başlığa :KK34::KK1: bekarmışın muamelesi yaparız olur biterrrr:KK53:

selam herkese,
tuğcecan ben yoğunum arada 5 dk bakıp kaçıveriyom hemen :KK9::KK8:

X