30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

kahve bana ancak gece etki eder, terim biraz ben, gece uyuyamam sonra:nazar:
sen nasıl bir iş bakacaksın... dershanede falan çalışamaz mısın...

Dershanede denedim ama emek veriyorsun karşılığı yok.
Ve deli gibi çalıştırıyorlar verdikleri parada asgari ücret.
Ki ilk yıl para vermiyorlar hiç zaten.
Bedava çalıştırıyorlar.
O yüzden tekrar bulaşmak istemiyorum.
Bir havaalanına başvurmuştum hosteslik için ama kararsızım o konudada.

Ne güzel dinlenmişsindir biraz. Mutfakta neler yaptın bakalım? :)
Ben böyle huzurlu şeyleri çok seviyorum.
Ruhumuzunda dinlenmeye ihtiyacı var.

hamur işleri yapmayı seviyorum..ama kilo da alıyorum..evde olunca aman dedim kilo fln boşver yap gitsin :)))çok dinendim gerçekten..huzurluyum..

Bedava çalıştırıyorlar.

hakkında hayılısı olsun canım..umarım sevdiğin bi işin olur..

topiğiniz çok sıcak geldi bana
benide almaz mısınız aranıza acep:26::26::26::26::44::44::44::44:

Bedava çalıştırıyorlar.

evet zor ama KPSS ye falan faydası olurdu belki,belki biraz da para verirlerse harçlıgın cıkardı,KPSSye yakın bırakırdın...

eğitim bilimleri okumadıysan formasyon aldın mı, tezsiz yüksek lisans yapabilirsin bir yandan da...

tek değilim kuzum. babam bende. bende kalınca ister istemez sohbet yemek faslı oluyor ve uzuyor :KK34:
özlüyor herhal beni :KK34: ondan tek olsam sektirmem bu planı amaaaaaa:KK1:

Baban kız o, özlemez mi :) sana yarenlik etmiştir biraz ,sohbet falan derken geçer zaman. öyle deme, tek başına evde kalmak da zor, insan yanında konuşacak, bir cift laf edecek birisi olsun istiyor.

evet zor ama KPSS ye falan faydası olurdu belki,belki biraz da para verirlerse harçlıgın cıkardı,KPSSye yakın bırakırdın...

eğitim bilimleri okumadıysan formasyon aldın mı, tezsiz yüksek lisans yapabilirsin bir yandan da...

Aldım canım formasyon 2010 yılında. Tezsiz yüksek lisans yaptım yani.
Kpss yi düşünmüyorum zaten :)
İzmirimi bırakamıyorum. :)

Aldım canım formasyon 2010 yılında. Tezsiz yüksek lisans yaptım yani.
Kpss yi düşünmüyorum zaten :)
İzmirimi bırakamıyorum. :)

KPSS düşünmüyorsan niye formasyon aldın ya, tezli yüksek lisans yapıp arastırma görevlisi olmaya çalışsaydın:KK33:
doydugun yerde değil, doğdugun yerde demişler. bence öyle düşünme. benim arkadasım düz memur olarak Ankara'ya atandı KPSS ile. Sonra eş durumundan falan dönersin geri İzmir'ine merak etme:nazar:

KPSS düşünmüyorsan niye formasyon aldın ya, tezli yüksek lisans yapıp arastırma görevlisi olmaya çalışsaydın:KK33:
doydugun yerde değil, doğdugun yerde demişler. bence öyle düşünme. benim arkadasım düz memur olarak Ankara'ya atandı KPSS ile. Sonra eş durumundan falan dönersin geri İzmir'ine merak etme:nazar:

Ters yazmışım, doğdugun yerde değil, doydugun yerde demişler:nazar:

Kpss ye giricektim de vazgeçtim canım çünkü nişanlandım ve ayrı gayrı yaşamak istemedik evlenince. Ama şimdi ayrıldık tabi.
Hayırlısı bakalım canım.

Kpss ye giricektim de vazgeçtim canım çünkü nişanlandım ve ayrı gayrı yaşamak istemedik evlenince. Ama şimdi ayrıldık tabi.
Hayırlısı bakalım canım.

Daha KPSS'ye çok, diğer neden de ortadan kalktı madem, o zaman düşün KPSS'yi ve çalış bence. İmkanın varsa dershaneye falan git.

Baban kız o, özlemez mi :) sana yarenlik etmiştir biraz ,sohbet falan derken geçer zaman. öyle deme, tek başına evde kalmak da zor, insan yanında konuşacak, bir cift laf edecek birisi olsun istiyor.

Tabii zor yonleri var ama ben cok alistim tek olmaya :))))
Ayrica isim geregi tum gun yanima gelip bidi bidi konusan dunya insan oluyor ya doyuyorum konusmaya:))
Aksam evde tv bile acmiyorum cogu zaman inan.
Ama babam baska o gelince hemen evin havasi degisiyor. Ama yatamiyom o zaman surekli onu yedircem icircem diye /)) hahahha

X