34 günlük bebeğim uyumuyor aynı sorunu yaşayan anneler var mı? :(

her gün ılık duş aldırın eviniz yeterince sıcaksa..hatta suyun içinde hareket etmesını sağlayın yorulsun ..rahat uyku çeker belki.

her gün ılık duş aldırın eviniz yeterince sıcaksa..hatta suyun içinde hareket etmesını sağlayın yorulsun ..rahat uyku çeker belki.
Bn korkuyorum elimden kayarda duser dye oyuzden ykayamyorm surekli bde bzmki daha bi bucuk aylik ve kuvetin icine degilde ustune germeli su geciren bi bez var ona yatiriyorz onda ykiyorz

İnsallah ya ilk zamanlar kahvalti ve aksam yemeklerini rahat yiyemiyodum uyumuyodu cogu zaman daha yni yeni duzeliyo
İnsallah ya ilk zamanlar kahvalti ve aksam yemeklerini rahat yiyemiyodum uyumuyodu cogu zaman daha yni yeni duzeliyo
Şuan ben öyleyim ve sizi çok iyi anlıyorum. Kahvaltıyı anca öğleden sonra yapabiliyorum yarım yarım yiyorum defalarca sofradan kalkıyorum yemeklerim zaten hep soğuyor hele sıcak çay içmeye hasret kaldım zaten :) napalim sabredecez mecbur. Demek ki bi tek benim oğlum böyle değilmiş:)

Hergün yikayamiyorum malesef çünkü ben yıkayamam korkuyorum bişey olur diye. Ancak annem yada kayinvalidem olunca onlar yıkıyor. Biraz daha büyürse ancak ben yikayabilirim:KK43:

Şuan ben öyleyim ve sizi çok iyi anlıyorum. Kahvaltıyı anca öğleden sonra yapabiliyorum yarım yarım yiyorum defalarca sofradan kalkıyorum yemeklerim zaten hep soğuyor hele sıcak çay içmeye hasret kaldım zaten :) napalim sabredecez mecbur. Demek ki bi tek benim oğlum böyle değilmiş:)
Tabi canim cok zor bnde cayi cok severim esimde ole ama ilk kirkim cikana kadar kaynanamn yaninda kaldm yardmci oldular bya dogumdan snra bir hafta yattim iyilesene kadar zar zor ymek ydm dha snrada bn yemegimi yerken ilgleniyolardi esimin yanina geldm sonra esim okula gdyo bos zmanlarnda ilglnyo ymekte kahvalttida uyumadgi zamanlar nobetlese yiyoruz ymek bi o bi ben

Tabi canim cok zor bnde cayi cok severim esimde ole ama ilk kirkim cikana kadar kaynanamn yaninda kaldm yardmci oldular bya dogumdan snra bir hafta yattim iyilesene kadar zar zor ymek ydm dha snrada bn yemegimi yerken ilgleniyolardi esimin yanina geldm sonra esim okula gdyo bos zmanlarnda ilglnyo ymekte kahvalttida uyumadgi zamanlar nobetlese yiyoruz ymek bi o bi ben
Eşlerin desteği cok önemli iyi cok sükür yardımcı oluyormuş size. Benle eşimde bazen uyumadığını sırayla yiyoruz sağolsun o da çok ilgileniyor gece uyandığında bazen aç değilse eğer eşim bakıyor beni uyandırmiyor. İyiki onlarda var yoksa ne yapardık :)

Bak saat bir oldu dha kahvalti yapmadk esimle gce 3-4 e kadar uyumuyorz oglmuz ha uyandi ha uyanacak naslsa dye snrada bn sbh 8-9 dan itibaren ssat bire kadar cocugu avutuyorum hergunum bole geciyo cocugu uyuttugum zaman cay keyfi yapiyoz aksamlari cay sevmeseydim yatip uykmu alrdim ne guzel:)
Ψ Ψ

Bak saat bir oldu dha kahvalti yapmadk esimle gce 3-4 e kadar uyumuyorz oglmuz ha uyandi ha uyanacak naslsa dye snrada bn sbh 8-9 dan itibaren ssat bire kadar cocugu avutuyorum hergunum bole geciyo cocugu uyuttugum zaman cay keyfi yapiyoz aksamlari cay sevmeseydim yatip uykmu alrdim ne guzel:)
Ψ Ψ
Aynen hiç sormayın şuan bizde daha yeni kahvaltıya oturduk eşimle bizim yaramazda zıp zıpla yanımızda :) hem onu sallıyorum hem yemek yiyorum:) allah yardımcımız olsun ya acınacak halimiz :)

Merhaba arkadaşlar 34 günlük bir bebeğim var normalde en az 16-17 saat uyuması gerekirken benimki 8-10 saat uyuyor. Bugün sabah 10 da uyandı ve tam 12 saat uyanık kaldı hiç uyumadı. Zorla uyutmaya çalışıyorum tam daldı uykuya derken 10 dk geçmeden ağlıyor. Uyanık olduğu süre boyunca da hep ağlıyor kucağımıza alınca ilgilenin susuyor. Çok şey denedim uyusun diye ama bana mısın demiyor. Gazı da çok var ama uyumamasının nedeni gaz yada sancı değil bence. Offf bilmiyorum gaz ilacı da kullanıyoruz rezene anason vs de veriyorum ağrı kesici de veriyorum ama yok yok yok bana misn demiyor. Neden uyumuyor bu çocuk lütfen yardım edin :KK43::KK61:

Merhaba,benimde bebeğim 32 günlük.aynı dertten muzdaribim.benimkide 5 dk ya bir uyanıyor.gaz problemi yok.ee doyunca bırakıyor beni emmiyor.doyuyor diye düşünüyorum.uykusu var ama uyuduktan sonra hemen uyanıyor

Ayaklarını çekmiyor ama emerken ağlıyor.o kadar sinirleniyor ki emmiyor en sonunda.kimyon çayı yapıyorum hemen.bir de yavşan otu veriyorum.

Ayaklarını çekmiyor ama emerken ağlıyor.o kadar sinirleniyor ki emmiyor en sonunda.kimyon çayı yapıyorum hemen.bir de yavşan otu veriyorum.
Gaz sancısı oluyormuş Emerken ağlarsa eğer benimki de öyle bazen inan saatlerce ağlıyor emmiyor da. Gaz ilacı varsa ver. Kimyon da çok iyi rezene de ikisini de demle ver biraz da olsa etkisi oluyor. Anason da uyumasına yardımcı oluyor.

X