345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

aynen valla ya kımse ugramıyo nrdesınız kızlaaaaarrrr... tatılleremı gıttınııızz.. bız hala kayınvalıdelerdeyız 6 gun sonra eve gıdecez o gunu iple cekıyorum ..kocama dıyorum senın safagın bıttı benımkı daha bıtmedı...bı gıtseydık evımıze yaaaa....

Kızlar bende 347.dönem yareniyim:)) okudum kavuşma mesajlarınızı duygulandım darısı bizim başımıza daha çok var ama biticek elbettt..
anlatın bakalım askerlik sevgililerinizde eşlerinizde nasıl değişimler yaratmış farkedenler bizimle paylaşabilirmi burda?

Kızlar bende 347.dönem yareniyim:)) okudum kavuşma mesajlarınızı duygulandım darısı bizim başımıza daha çok var ama biticek elbettt..
anlatın bakalım askerlik sevgililerinizde eşlerinizde nasıl değişimler yaratmış farkedenler bizimle paylaşabilirmi burda?

aynen kızlarr tertipime katılıyorum. Hepiniz sessizliğe gömüldünüzz anlatın birazz kavuşunca neler yaşadınız bomboş bırakmayın buraları :KK9:

benim kocisime yaramis askerlik:)) daha uysal daha mulayim olmus:)))birazcik agzi bozulmus ama ya:KK43:(( duzelttim ama biraz:) cok ozlemisiz birbirimizi yanimdan ayrilsin istemiorum vallahi:))) suan da sanki hic gitmemis gibi hissediorum askere,hayal gibi geldi geeeecti:))))

benim kocisime yaramis askerlik:)) daha uysal daha mulayim olmus:)))birazcik agzi bozulmus ama ya:KK43:(( duzelttim ama biraz:) cok ozlemisiz birbirimizi yanimdan ayrilsin istemiorum vallahi:))) suan da sanki hic gitmemis gibi hissediorum askere,hayal gibi geldi geeeecti:))))

ne güzel canımm ahh bizimde o zamanlarımız gelseee:)))

bizde görelimm o günleri artıkk
zaman başlardamı zor geçiyo yoksa sonlara yaklaştıkçamı??

en zor zamanlarım başlardaydı.ortalar hızlı geçti. son 2-3 hafta sabırsızlanıp durduk.kavuşma anı zaten inanılmaz bir sevinç.

çok güzel geldi aşkım mutluydu.kilo almış biraz zaten zayıftı çook yakışmış.beyazlamış tatlı tatlı olmuş.biraz sakinliği gitmiş işte sinirleri yıprandı tabii. geldikten 4 gün sonra nikahımızı yaptık çok eğlenceli geçti düğün gibi oldu. gezdik tozduk sinemaya gittik, aynı evde uyuduk :) yarın da yanıma geliyor annesi gilden.1 hafta çok güzel geçecek inşallah.cumartesi nemrut dağına gezmeye gidecez, piknik yapıcaz, balık yiyceeez :)

ben hala beklemedeyim biz de yarıladık sayılır 6 ayımız kaldı,
aşkım hala suriye sınırında 5 ekimde döneceğiz demiş komutanları inşallah bi aksilik çıkmazda bayrama da izin alıp gelir. çok özledim 3 ay olcak görmeyeli. Bazen isyan ediyorum aramıyosun konuşamıyoruz diye kızdım, biz sanki rolleri değişmiş gibiyiz o beni idare ediyor bu aralar :)
bir tarafdan da okullar açıldı onun stresi de var üzerimde, şu 6 ay çok zor geçecek ooff ooofff:KK50::KK50:

selamm kızlarrrrrr agzmm kulaklarımda yazıyorumm amaa anca fırsat buldumm netıı kım dusunurrr kac gundrr syam ıkızlerı gıbıı dolanıyorumm rabbımee bınlerce sukur bıtttııı kavusdkk :)))seyfacmmm ne gusellyaa karsılamıssın benmkııı bılet bulamadm öylen bıncem dedııı saat 5gıbıı gelır dıye beklıyorumm son hazrlklar falann derkennn kapıııı caldıııı aynı zamanda telde konusuyoruzzz askmm cıkıyorum evdenn anca gıderm otogara dedmm kapıı caldıı bısnn arayacm senıı dedmm vee karsımdaaa bıtı verdıı megerr bıletı sabahdn almss bınmss gelıyomss baya suprz olduu bakk gene goslerm dolduu nasll bıseydır o ann anlatamam nolrr bıdaha gıtmee dıyee resmen yalvardmm bırakmamkı bıdahaa:KK70: kızlarr hepimzznn gözuu aydnn cok sukur atlattık darısıı yenılernn vee cekucuummmmm senınn basına olsn tatlımm

selamm kızlarrrrrr agzmm kulaklarımda yazıyorumm amaa anca fırsat buldumm netıı kım dusunurrr kac gundrr syam ıkızlerı gıbıı dolanıyorumm rabbımee bınlerce sukur bıtttııı kavusdkk :)))seyfacmmm ne gusellyaa karsılamıssın benmkııı bılet bulamadm öylen bıncem dedııı saat 5gıbıı gelır dıye beklıyorumm son hazrlklar falann derkennn kapıııı caldıııı aynı zamanda telde konusuyoruzzz askmm cıkıyorum evdenn anca gıderm otogara dedmm kapıı caldıı bısnn arayacm senıı dedmm vee karsımdaaa bıtı verdıı megerr bıletı sabahdn almss bınmss gelıyomss baya suprz olduu bakk gene goslerm dolduu nasll bıseydır o ann anlatamam nolrr bıdaha gıtmee dıyee resmen yalvardmm bırakmamkı bıdahaa:KK70: kızlarr hepimzznn gözuu aydnn cok sukur atlattık darısıı yenılernn vee cekucuummmmm senınn basına olsn tatlımm

ayyy ne güzel canım ya bizimde 109 günümüz var daha bunları yaşamak için diğer arkadalarda anlatsa:)) okudukça mutlu oluyorum bide döndükten sonra ne gibi değişimler gözlediniz bunları merak ediyrum herkesten yorumlar bekkliyorumm:))

kızlar merhaba
ben 349. kısa dönem yareniyim :) sizden baya bi sonra ama askerim Şırnak beytüşşebap'a gidiyor. orası hakkında bilgisi olan var mı?

X