345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

son 4 ayyayyayyyyyy :KK70: silah bırakmaya gitti aşkım.4 gün dolanıcak oralarda.2 günü çarşı izni var zaten bitti gitti şükür bu da

çok heyecanlııı olmalısınız Allahım birdaha ayırmasın sizleri, aşk dolu kavuşmalar diliyorum hepinize :KK31::KK31::KK31:

hayırlı olsun arkadaşlar darısı başımıza inşalah bizim de 347. dönem dahaa çookk var malesef:KK5:

Kızlarrr bu günde bitti sayılır artık bir tek cumartesi var. Yarın günün yarısı güzellik salonunda gecer benim:)) Gece de uyuyamam ki heyecandan. Ağladık zırladık ama yedik valla şafağı:)))))

şafağı doğan güneş olanlar doğan güneş sizin olsun...

şafak 02 adıyaman bulunduğum şehir yarın 01 memleketim adana ve sonraki gün adanadayız :)

Allaha çok şükür ağlayarak başladığımız yolu şükrederek ve gülerek bitirebildik.Askerliğin de sonuna geldik.İnşallah bundan sonra bu konuda özlemi değil kavuşmayı paylaşırız mutlu günlerden bahsederiz.Hepimizin gözü aydın.Allah bundan uzun hasret vermesin bir daha hiç yol girmesin aramıza.

kocacımmm geldiiii cok mutluyummm... hepinizi öpüyorum kızlar =)))darısı sızın başınıza

Aminnn... Bende hazırım bu gün manikür pedikür agda saatlerce kuafördeydim. Sonra evimize gittim kocacımın pijamalarını falan yıkadım ütüledim mis gibi koksun aksam öyle giysin diye:) nevresimleri yıkadım ütüledim serdim miss gibi oldu bütün hazırlıklar tamamlandı artık yarın sabah kalkıcaz ve askımı almaya gidicez cokk sükürr bitiyorr bizimde darısı tüm bekleyenlerin basınaaa

Aminnn... Bende hazırım bu gün manikür pedikür agda saatlerce kuafördeydim. Sonra evimize gittim kocacımın pijamalarını falan yıkadım ütüledim mis gibi koksun aksam öyle giysin diye:) nevresimleri yıkadım ütüledim serdim miss gibi oldu bütün hazırlıklar tamamlandı artık yarın sabah kalkıcaz ve askımı almaya gidicez cokk sükürr bitiyorr bizimde darısı tüm bekleyenlerin basınaaa

amiiinnn benim de 6 buçuk ayım kaldı ama günler hiç geçmiyor bu aralar, doğru düzgün konuşamıyoruz bile :KK50:

bayanlar sormak istediğim bişi var benim sevgilim 347.dönem gitti izin kullanmadan dönücek inş simdi size sormak istediğim hiç izin kullanmadan dönenn askerleriniz tam olarak kaç gün askerlik yaptı daha bizim şafak karanlık ama inş doğan güneşi bizde görücez kavuşan ve yakında kavuşacak olan arkadaşlara gözünüz aydın diyor darısı başımıza diyorum allah birdaha ayrılık göstermesin inşllah...

X