345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

kızlaaaaaarrrrr
yarım saat sonra kocam yanımda inş....
inanamıyoum yaaaa. saka gıbı bıttı ve geliyoooorrr

kaynanamgıl havaalanına almaya gıttıler bende yemek hazırlıyorum kocacııııma oglusumda uykusundan uyanmak uzere. guzel bı kavusma olur ınş...gözümüz aydın kızlaaarrr darısı bekleyenlerın basına...En Büyük TÜRKİYE:nazar:

sevfa sen benden saatler once kavustun sesın cıkmıyor canım ya bende dakıka sayıyorum sımdı...allah bızı brdaha ayırmasın inş.. canlarım öpüyorum hepinizi..sevfa yaz bak buraya ben takıp edıyorum canım....paranom sende ...neler yasadınız nasıldı :21::KK17:

kavuştunuz askerleirnize hayırlısı olsun inşallah bizde bitiricez sizin gibi hazırlıklarla askerlerimizle mutlu beraberliğimizi sürdürücez hayal ediyorumda yerinizde olmak çok isterdim bizimkiler geldiğindede başkaları yerimizde olmak isticekler

sabrettiniz beklediniz bekeleyn arkadaşlar içinde zaman hızlıca geçiyor gülerek kavuşmalarınızı yaşıcaksınız

Bizde kavuştuk ama vaktim yok hic anlatamıyorum kızlar şimdi trafikteym kocacımm beni almaya geldi hemen yazayım dedim:) detayları yazicam ama harikaa askımın yanımda olması:)

Kızlar şimdi anlatayım askım uyuyakaldı bende hemen yazayım dedim. Cokk acayip bir duyguydu Heleki uçağı anons edildiği an zor tuttum kendimi ağlamamak için ama karşıdan geldigini görünce dayanadım aktı göz yaslarım. Sarıldık sımsıkı cokk duygusal bir andı annemlere falanda ağladılar baya bı aglastik yani:) aksam evimize dönüşümüzde cokk harikaydi. İçeri birlikte girmek süperrrr bisiydi sonrası iste öyleye:) Allahım tüm bekleyenleri kavuştursun inşallah ve Bizide bir daha ayırmasın çok öpüyorum sizleri darısı bekleyenlerin basinaaaaa

aşkım yolda akşam 10.30 da adanada olacak.ben de 16.00 da çıkıyorum 10 da otogarda olacam.sağolsun doktor rapor verdi bi aksilik olmadı.birazdan hazırlanmaya başlıyorum.yola çıkmad duşumu alıp ojelerimi sürüp kuaförüme gidicem hobaaaaa. kayınvalidemlere gidicez sabaha kadar balkonda yıdızlara bakacaz

herkes kavuşmuş sevdiğine ne güzeelll
benim aşkımda gelebilse keşke hala sınırda ne zaman döneceği de belli değil :KK14:

ayyyy kızlar ya resmen hala havalarda ucuyorum 4,5 yıldır evlıyım ama sımdı yenı evlılıgımızden daha da ıyıyız dıyebılırım..askım geldıgınde oglumla karsılasmaanlarını kameraya cektım anı kalsın dıye ev kalabalıktı akrabalar vardı yemek cay faslından sonra daaaaa askımla ancak basbasa kalabıldık....vallahı cok cok guzel bı duygu 2gundur gozlerımı sabah actıgımda askım yanımda oluyorya bunu hiçbişeye değişmem.Rabbım tüüüüüüüüümmmm hasretlerı kavustursun canlarım benım .. :KK17::KK54:

herkes kavuşmuş sevdiğine ne güzeelll
benim aşkımda gelebilse keşke hala sınırda ne zaman döneceği de belli değil :KK14:

canım benım ya sıra sanada gelecek merak etme.. sende buraya o guzel anlarını yazacaksın...sag salım gelsınler inşallah..

sevgilim yola çıkacak birazdan çok heyecanlıyııımmm yarın kavuşcam ben ona içim kıpır kıpır :KK69:

yanımdaaaaaaaaa dün akşam geldi karşıladık aldık geldik rüya gibi geliyor insana :) birazdan dışarı çıkıyoruz tüm gün bizim

bugün buluştuk hasret giderdik sarıldıım kokladım alışveriş yaptık beraber gezdik oturduk yemek yedik kısacası çok güzeldi çok özlemişim bitanemi darısı cekunun başına :KK16:

X