345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

günaydın 345 yarenleri nasılsınız başladınız mı hazırlıklara

Ben de geldim :)
benim de sevgilim gidiyo askere inşallah rahat yerlere çıkarlar

slm arkadaslarıııımmm..bende geldım benım eşimd bir saat önce cıktı evden ankarada girecek sınava yarın ... hayırlısı bakalım ne d olacak merakla beklıyoruz..zorlu bir yolculuk olacak hepimiz için benm birde oğluşum var 1 bucuk yasında.....

umarım bu topik bana dstek olur...bu zor zamanı yanlız geçirmek istemiyorummm

Ben de geldim :)
benim de sevgilim gidiyo askere inşallah rahat yerlere çıkarlar

Hoşgeldiniz arkadaşlar.. Şimdiden Allah kavuştursun.. Şafaklarınız su gibi akıp geçsin inşallah..

4 gününüz kaldı çok iyi değerlendirin bu günleri çünkü çok özleyeceksiniz :KK14:
Rabbim hepinize sabır versin şimdiden
üzülmeyin bu da geçecek nitekim geçiyorda ne kadar acıtsa kanatsada geçiyor..

Son düzenleme:
benim eşim de nisan da askere gidecek. üstelik benim 1 yaşında kızım var. oldukça zor olacak bizim için.

Allah kavustursun cnm bnm esim 343.donm gitti suan safak 37, bmmde oglum 13 aylukti babasi gittiginde cok cok zor asker yolu beklemek ama cocukta teselliyi buldum ve yeri geldi nasil gectigini bile anlamadim. Geciyo gunler hic merak etme bizde ilk gunler hep aglayip sizliyorduk 343 yarenleri olarak gene bi tarafimiz buruk ama eskisi gibi degil. Allah hepimize kolaylik versin tez zsmanda kavusmayi nasip etsin rabbim ins

benim nişanlım gidiyor. canım çok acıyor. :KK14:

üzülme canım bu günlerde geçecek biz şimdi şafak 38 diyoruz sizlerde göreceksiniz bugünleri biraz dayanmaya çalışın ilk 1 ay zor geçiyor ama alışıyor insan alışmak zorunda kalıyor benim eşim 343. dönem o gitti benim soluğum kesildi gün geldi nefes alamaz hale geldim hala en son giydiği kazağını yıkamadım kokusu hiç gitmesin diye hala yatağımızda yatamıyorum salonda uyuyorum ama bitiyor işte bitmek zorunda zaman akıp geçmek zorunda ve bizde beklemek zorundayız..

benim nişanlım gidiyor. canım çok acıyor. :KK14:

Hoşgeldin canım.. Şimdiden Allah kavuştursun diyorum sana da.. Benim eşim de 343. dönem askeri.. İlk günler, çok zor olacak tabi ama yavaş yavaş akışına girecek hayatın.. Nişanlıyken kurtulacaksınız inşallah bu sıkıntıdan, ayrılıktan.. İnan evliyken çok daha zor oluyo :KK43: Bu gece yarısı belli olacak askerlerinizin yerleri.. İnşallah hepsi de iyi yerlere düşerler.. Hayırlısı inşallah..
Herkes merakla takip ediyodur ama sonuç sayfasının linkini gene de ekliyim buraya.. Hadi bakalım, bize de yazın yarenler askerlerinizin yerlerini.. Merak ederiz.. :)
Bu arada sitede gece 00.00 yada gece 01.00 da açıklanacak yazabilir ama ben 23.45 civarı falan öğrenmiştim.. Gece saat 11 buçuktan sonra sık sık sayfayı yenileyerek takip edebilirsiniz..

http://pertem.kkk.tsk.tr/sonuc/sonuc.aspx

açıklanır açıklanmaz uçak/otobüs biletlerinizi hemen alın yarenler sonra çok pahalı oluyor!
şimdiden hayırlısı olsun en güzel yerler çıksın size!
sonuçları yazın burayaa

kızlar hemen yazın askerlerinizn yerlerini belki bizimkilerin yanlarına giderler söleriz yardımcı olurlar

Meraba kızlar :)
Benim sevgilimde 345. dönem askerlerinden
Bursa Gemlikte şu an :KK43:
Sabırsızlıkla yedek subay sınav sonuçlarını bekliyorum.
kısada olsa uzunda olsa nerede yapacağı bu sonuçlarda belli oluyo mu acaba?

Meraba kızlar :)
Benim sevgilimde 345. dönem askerlerinden
Bursa Gemlikte şu an :KK43:
Sabırsızlıkla yedek subay sınav sonuçlarını bekliyorum.
kısada olsa uzunda olsa nerede yapacağı bu sonuçlarda belli oluyo mu acaba?

evet canım uzun dönem kısa dönem. Usta birliği neresi acemi birliği neresi hepsi belli oluyor.

amasyadan şehit var bu gün. hani amasya pek ihtimal değildir teröre. demek artık güvenli yer yok. rabbim haklarında hayırlı olan yerleri nasip etsin askerlerimize.

amasyadan şehit var bu gün. hani amasya pek ihtimal değildir teröre. demek artık güvenli yer yok. rabbim haklarında hayırlı olan yerleri nasip etsin askerlerimize.

canım düşünme bunları şimdi düşünme kendini daha beter sıkıntıya sürükleme bence
evet kızlar öğrenir öğrenmez yazın belki bizim askerlerimiz yanına giderler yardımcı oluruz

yerlerin açıklanmasına az kaldı çok heyecanlıyım :KK43:

evet canım uzun dönem kısa dönem. Usta birliği neresi acemi birliği neresi hepsi belli oluyor.

Sağol canım. ama benim kafama takılan bişi daha var. sanırım şu an çoğu kişi bu sınav sonuçlarını bekliyo. ona göre teslim olucaklar.
Benim sevgilim geçen hafta teslim oldu. 1 haftadır acemi birliğinde. onun demesine göre birazdan açıklanacak olan sınav sonuçlarında sadece kısa yada uzun yapacağı belli olucakmış. gidecekleri yerleri ayın 26.sında kendileri torbadan çekicekmiş ona göreymiş. niye böyle bi fark varki anlamadım.

X