345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Sağol canım. ama benim kafama takılan bişi daha var. sanırım şu an çoğu kişi bu sınav sonuçlarını bekliyo. ona göre teslim olucaklar.
Benim sevgilim geçen hafta teslim oldu. 1 haftadır acemi birliğinde. onun demesine göre birazdan açıklanacak olan sınav sonuçlarında sadece kısa yada uzun yapacağı belli olucakmış. gidecekleri yerleri ayın 26.sında kendileri torbadan çekicekmiş ona göreymiş. niye böyle bi fark varki anlamadım.

Ben böyle bişey hiç duymadım canım.. Nereye gideceği, havacı mı karacı mı denizci mi olacağı, 1 sene yedek subay olarak mı yoksa 5.5 ay er olarak mı askerlik yapacağı, hepsi bugün belli olacak.. Nasıl teslim oldu ki? Bursa da demiştin galiba sen ama? Neye göre Bursa'ya gitti?

Ben böyle bişey hiç duymadım canım.. Nereye gideceği, havacı mı karacı mı denizci mi olacağı, 1 sene yedek subay olarak mı yoksa 5.5 ay er olarak mı askerlik yapacağı, hepsi bugün belli olacak.. Nasıl teslim oldu ki? Bursa da demiştin galiba sen ama? Neye göre Bursa'ya gitti?

Veterinerlerin hepsini acemilikte bursa gemlikteki veteriner okuluna gönderiyolarmış canım. Askerlik şubesinden gidip kağıtlarını falan aldı. nisanın 3ünde de teslim oldu. veterinerlere özel bişimi ki bende anlamadım.

yerlerin açıklanmasına az kaldı çok heyecanlıyım :KK43:

Ne kadar iyi bilirim neler hissettiğinizi ... Hele hiç beklenmedik anda orda Şırnak yazısını görmek ne kadar kötüdür... Çok iyi bilirim.

İnşallah hepinizin sevdiceğiii çok güzel yerlere gider, hayırlısıyla da çabucak geri döner :)

Veterinerlerin hepsini acemilikte bursa gemlikteki veteriner okuluna gönderiyolarmış canım. Askerlik şubesinden gidip kağıtlarını falan aldı. nisanın 3ünde de teslim oldu. veterinerlere özel bişimi ki bende anlamadım.

aynen öyle canım bizim komşumuzun oğluda veteriner ve aynı şekilde olmuş onunkide

kızlar sevgilim acemi birliği ankara etimesguta usta birliğide konyaya. nasıl oralar askeri orda olan var :)

kızlar sevgilim acemi birliği ankara etimesguta usta birliğide konyaya. nasıl oralar askeri orda olan var :)

Benim eşim de acemilikte Etimesgut'taydı. Çok büyük ve kalabalık bi yer.. En büyük derdi ankesörlüde sıra beklemek olacak :) Ama eşim orda çok rahattı.. Başındaki komutanla ilgili bi durum tabi.. Konyayı hiç bilmiyorum.. Hayırlısı olsun canım, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın..

Benim nişanlım ankara etimesgutta son 37gün kaldi :) İlk zamanlar çok arayamaya bilir,kış bittigi için üşümez (yoksa deli soguk) yemekler pek iç açıcı degilmiş ve az geliyomuş.

Benim eşim de acemilikte Etimesgut'taydı. Çok büyük ve kalabalık bi yer.. En büyük derdi ankesörlüde sıra beklemek olacak :) Ama eşim orda çok rahattı.. Başındaki komutanla ilgili bi durum tabi.. Konyayı hiç bilmiyorum.. Hayırlısı olsun canım, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın..
valla çok sevindimm :KK9: inşallah bizede rahat komutan gelir. Amin canım :KK16:
arkadaşım usta birliğinde etimesgutta. çokta rahat. hayırlı olsun :)

çok sağolun böyle yazınca çok seviniyoruuuumm:)))

Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah canım hayırla gitsin hayırla dönsün günler su gibi geçsin işallah..

lalli benim sevgilimin de ankara etimesgut çıktı yedek subay olarak, acemi birliğinden sonra nereye gidecek belli değil :KK14::KK14::KK14:

$ask (2).jpg

sonunda belli oldu :)
Aşkım zaten uzun dönem yapmak istiyordu bu açıdan sevindim. Şu anki yeri çok iyi ama usta birliğinde nereye çıkıcak bunun telaşı sardı şimdide beni :KK43:
Umarım hepimiz için hayırlısı neyse o olur :)

lalli benim sevgilimin de ankara etimesgut çıktı yedek subay olarak, acemi birliğinden sonra nereye gidecek belli değil :KK14::KK14::KK14:

hayırlı olsun cnm askerlerimiz hayırlısıyla gidip gelsinler inşallah ,neden belli değil usta birliği :26:

Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah canım hayırla gitsin hayırla dönsün günler su gibi geçsin işallah..
amin inşallahh bütün askerlerimiz hayırlısıyla gidip dönsünler canım dileklerin çok güzel :KK16:
Eki Görüntüle 386630

sonunda belli oldu :)
Aşkım zaten uzun dönem yapmak istiyordu bu açıdan sevindim. Şu anki yeri çok iyi ama usta birliğinde nereye çıkıcak bunun telaşı sardı şimdide beni :KK43:
Umarım hepimiz için hayırlısı neyse o olur :)

amin canım hayırlısıyla gidip dönsünler inşallahh:KK16: inşallah usta birliğide iyi bir yere düşer:KK16:

X