353. Dönem Aralık Grubu (2. grup) Eşi/Nişanlısı/Sevgilisi Askere Gidecekler...!!

Hadi gözün Aydın canımm :KK19: darısı benim başıma inşallah, bakalım ilk ne zamn göreçeğim
Kastamonlu ön kodunu telefonumun ekranında :18:

sorma canım teslim olduğumdan beri telefonda 366 alan kodunu görmek için can atıyordum işten eve geldim artık umudumu yitirmiştim heralde müsait olamayacak bugün derken aradı o kadar mutlu oldum ki sesini duyduğuma yarın falan arar canım muhtemelen meraklanma

Çok sevindim :KK70: yemekler iyi değil sanırım Allah sabır versin :KK43:( şimdiden çok özledim haziran geel geel

evet yemekler çok iyi değilmiş ama olsun askeriye orası artık olcak o kadar ben de bir daha ararsa tabur bölük neymiş tam bir soriim canım çok konuşamadık aradığında yemeğe gidiyoruz dedi. bende çok özledim ama hep böyle olunca başka birşeylerle ilgilenmeye çalışıoyorum. atarsa şafak 165 mehtap 22:)

sorma canım teslim olduğumdan beri telefonda 366 alan kodunu görmek için can atıyordum işten eve geldim artık umudumu yitirmiştim heralde müsait olamayacak bugün derken aradı o kadar mutlu oldum ki sesini duyduğuma yarın falan arar canım muhtemelen meraklanma

evet yemekler çok iyi değilmiş ama olsun askeriye orası artık olcak o kadar ben de bir daha ararsa tabur bölük neymiş tam bir soriim canım çok konuşamadık aradığında yemeğe gidiyoruz dedi. bende çok özledim ama hep böyle olunca başka birşeylerle ilgilenmeye çalışıoyorum. atarsa şafak 165 mehtap 22:)

Aynen zamanı bi şekilde geçircez artık :/ şafaak 165 ol artıkkk:)) 9 da uyuyolar akşam çoktandalmışlardırr uykuyaa :)))

Aynen zamanı bi şekilde geçircez artık :/ şafaak 165 ol artıkkk:)) 9 da uyuyolar akşam çoktandalmışlardırr uykuyaa :)))

bizimkisi aradı az önce yatıyorum die şimdi böyle geç yatıyor ama yarından itibaren erkenden kalkmaya başlayınca 9'da yatar artık :)) siz kaç kez konuşuyorsunuz canım günde

bizimkisi aradı az önce yatıyorum die şimdi böyle geç yatıyor ama yarından itibaren erkenden kalkmaya başlayınca 9'da yatar artık :)) siz kaç kez konuşuyorsunuz canım günde

3 kere aradı bugun sağolsun sabah öğle ve akşam ama zamanla daha az olcak sanırım kalabalık tamamlanmamış daha en son aradı 9 olmamıştı yatıcam dedi. Sesi de düne göre daha moralsizdi bnmde bozuldu biraz moralim dolapları 2 kişi kullanıolarmış canım benm Allah beterinden saklasın hamdolsun halimize:)

3 kere aradı bugun sağolsun sabah öğle ve akşam ama zamanla daha az olcak sanırım kalabalık tamamlanmamış daha en son aradı 9 olmamıştı yatıcam dedi. Sesi de düne göre daha moralsizdi bnmde bozuldu biraz moralim dolapları 2 kişi kullanıolarmış canım benm Allah beterinden saklasın hamdolsun halimize:)

günaydın canımm.. evet aynen bizimkide aynı şeyi söyledi daha kalabalık gelmedi diye rahat ama sonra bakalım nolur bilmiyorum diyor. olsun napalım acemilik kısa bir süre dayanacaklar artık

kızlaarr yemin töreni %90 ihtimal 10 ocak cuma günüymüşEn Büyük TÜRKİYE ama ustalığa 27'sinde teslim olcakmış neden o kadar ara var anlamadım :KK4:

kızlaarr yemin töreni %90 ihtimal 10 ocak cuma günüymüşEn Büyük TÜRKİYE ama ustalığa 27'sinde teslim olcakmış neden o kadar ara var anlamadım :KK4:

Benimkine gitmeden önce sormuştum
Dağıtıma ne zaman gelirsin diye tahminen aynı
Tarihi söylemişti ama dağıtım izni sadece bir gün cuma gelip
Pazar sabahı tekrar birliğe teslim olmam gerekmiş dedi , şaşırdım
Aslında benim bildiğim 10 gün filan oluyordu , kuzenimden
Biliyorum o yüzden biraz kafam karıştı.
Bende ayarlayabilirsem dağıtıma geldiğinde 5-6 günlüğüne olsada
Gitmek istiyordum istanbula ama böyle kısaysa eğer gitmem herhalde :18:

Benim aldığım bilgiye göre dagıtım izni olmıcakmış otobüslerle göndericeklermiş ustaya:/

Evet işte benimkide öyle bişey gevelemişti demekki doğruymuş :KK43:(

Off icim sıkılıyor , bi mutsuzluk çöktü üstüme akşama doğru :KK43:
Üç aydır ayrıyız ve şimdi bide askerlik , kavuşana kadar 9. Ay olcak görüşmeyeli ..
Nefret ediyorum gurbette olmaktan resmen :KK43:
Orda olsam hiç üşenmez giderdim yanına ama burda elim kolum bağlı ...

Herkese moral verebilirken kendime gelince donuyorum o konuda ..

Ben ilk günlerden başladım böyle inanmıyorum kendime ya :KK4:

Benim aldığım bilgiye göre dagıtım izni olmıcakmış otobüslerle göndericeklermiş ustaya:/

hadi yaa kimden aldın bu bilgiyi :KK43: offf o zaman yemin törenine kesin gitmem şart oldu :KK43: zaten yemin töreninden sonra 2 gün evci izni alabiliyorlar birde dağıtım izni vermezler diye düşünmüştüm :KK43:

Evet işte benimkide öyle bişey gevelemişti demekki doğruymuş :KK43:(

Off icim sıkılıyor , bi mutsuzluk çöktü üstüme akşama doğru :KK43:
Üç aydır ayrıyız ve şimdi bide askerlik , kavuşana kadar 9. Ay olcak görüşmeyeli ..
Nefret ediyorum gurbette olmaktan resmen :KK43:
Orda olsam hiç üşenmez giderdim yanına ama burda elim kolum bağlı ...

Herkese moral verebilirken kendime gelince donuyorum o konuda ..

Ben ilk günlerden başladım böyle inanmıyorum kendime ya :KK4:

kıyamam sana eğer döndüğünde güzel şeyler olma ihtimali varsa ki anladığım kadarıyla sizin de tek engeliniz askerlikti onu düşün güzel günleri. bugün bende sıkkınım daha yeni gitti ama içim darlandı toplamaya çalışıorm kendimi askerimle telde konuşurken ona moral vermem şart diye güçleniyorum

Canım üzülme bu ayrılıklar gecici inş canları sağolsun 6 ay sonraa herşey çok daha güzell olcakkk:)))

Nişanlım dedi sizinkiler başka yere gitcek ya belkı aynı değildir ben ucak biletini alsaydık şimdiden dedim oda otobüsle göndercekkermiş dedi bide izin almak istediğinde 7 günmüş oyuzden hiç gelemicem dedi :/ artk bi şekildr biz gitcez..şafak 165 de bitiomu ne :)))

Nişanlım dedi sizinkiler başka yere gitcek ya belkı aynı değildir ben ucak biletini alsaydık şimdiden dedim oda otobüsle göndercekkermiş dedi bide izin almak istediğinde 7 günmüş oyuzden hiç gelemicem dedi :/ artk bi şekildr biz gitcez..şafak 165 de bitiomu ne :)))

senin nişanlın nereye gidecek canım? bizimkisi artvine geçecek otobüsle bile 10 saat falan en az o da :/ net bir şey dememişler zaten :KK43:

ayy evet canım az kaldı 164'e :) En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK16::KK16:

Haklısınız canlarr :))
Evet bi askerlik sorunumuz vardı , bide
Mesafe ama ben istanbula yerleşmeyi düşünüyorum oda kalkacak aradan inşallahh
Yeterki sevdiğim adamın yanında olayım :KK17:

Evet Kızlarr bi günü daha yedik bitirdik :emir_bebek: yuppppiiii En Büyük TÜRKİYE

Benimki de otobüsle gider herhalde , Kastamonu'dan Amasya 4-5 saat mi ne .

Haklısınız canlarr :))
Evet bi askerlik sorunumuz vardı , bide
Mesafe ama ben istanbula yerleşmeyi düşünüyorum oda kalkacak aradan inşallahh
Yeterki sevdiğim adamın yanında olayım :KK17:

Evet Kızlarr bi günü daha yedik bitirdik :emir_bebek: yuppppiiii En Büyük TÜRKİYE

Benimki de otobüsle gider herhalde , Kastamonu'dan Amasya 4-5 saat mi ne .

2 gün falan dağıtım izni vermezler mi ki ?? Artvin daha uzak ya uzaklığa bağlı olarak falan değişir mi ki??

2 gün falan dağıtım izni vermezler mi ki ?? Artvin daha uzak ya uzaklığa bağlı olarak falan değişir mi ki??

Belki verirler canımm dur hele bi , bi kaç gün geçsin
Bazı şeyler netleşir belki bakalım ..

Bide merak ettiğim şey , dağıtıma gelmezlerse yani
Izin kullanmazlarsa o günleri demi düşecekler askerlikten acep ?
Ozaman bizimkiler Mayıs'ın sonu filan gelmeleri lazım değilmi ? Kafam almıyor
Bu askerlik işine he :KK37: cok karışık vallaha

Yok yol izinleri dahil 164 kaldı onlar düşmüyo sadece ekstradan izin alırlarsa eklenıo :/ işte artvine gitcek kaç kişi var o önemlidir heralde çünkü bnmki kütahyaya gitcek 70 80 kişi fln varmş kütahyaya gidicek olan :/ aynen öyle vakit niraz ilerlesin kimseye soramıolar heralde daha yeniler ya :KK70:
Bnmki yarın mutfak nöbetçisi olcakmış sanırım :/ Allah kolaylık versin ...

Belki verirler canımm dur hele bi , bi kaç gün geçsin
Bazı şeyler netleşir belki bakalım ..

Bide merak ettiğim şey , dağıtıma gelmezlerse yani
Izin kullanmazlarsa o günleri demi düşecekler askerlikten acep ?
Ozaman bizimkiler Mayıs'ın sonu filan gelmeleri lazım değilmi ? Kafam almıyor
Bu askerlik işine he :KK37: cok karışık vallaha

aynen oldukça karışık her birliğin düzeni de farklı oluyor sanki birde soramıyorsun ki çocuk arıyor 2 dk. nasılsın iyimisin die konuşmaktan bu ayrıntıları konuşmaya vakit kalmıyor.

Yok yol izinleri dahil 164 kaldı onlar düşmüyo sadece ekstradan izin alırlarsa eklenıo :/ işte artvine gitcek kaç kişi var o önemlidir heralde çünkü bnmki kütahyaya gitcek 70 80 kişi fln varmş kütahyaya gidicek olan :/ aynen öyle vakit niraz ilerlesin kimseye soramıolar heralde daha yeniler ya :KK70:
Bnmki yarın mutfak nöbetçisi olcakmış sanırım :/ Allah kolaylık versin ...

hadi yaa hemen öyle görev vermelere başlamışlarmı? way bee büyüdüler de nöbetçi olacaklar daha dün gittiler askere :KK1:

Allah hepsini korusun kollasın oralarda

X