347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Evet bunu söylemişti Lovely ama ben sadece nasılsınız diye merak ettim. Siz buradan yazışırken takip ediyorduk. Şimdi sizi tanıyor gibi olduk, öyle bir hatır sormak istedim o yüzden.
Buraya yazılıma bildirim geliyor direk ☺ fairytale0713 fairytale0713 nin doğumunu bekliyoruz Lovely35 Lovely35 den bebek haberi bekliyoruz şu sıra canımm

Ben siteye girerken bile 347. dönem kadınlar kulübü diyerek giriyorum googledan. :) Benim için site adı bu burdan gelen bildirimlerden diğer taraflara dağılıyorum. :)

Ayy ben aylardir sitye grmiodm bi degisik geldi tlfndan konstgmz icin ben tamamen topigi gectm kk sitesine girmiorm bari burdanda bi slm verim :emir_bebek::emir_bebek:

Heyoo günaydın güzeller topiğimiz terk edilmiş, ayakta tutan bizlermişiz valla. İzmir bugün çok soğuk.

Lovelyciğim neler görüyorum böyle imzanda :KK68: tebrik ederim, Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim.

cok uzun zamandan sonra, ellerim kendi kendine sayfayi acti.. neler oldu ben yokken coook uzun zaman gecti cunku bilmiyorum... ama bi ara elim ayagim gozum bu sayfaydi... her gozun her dk buradan haber alip burasi ile oyaliyordum kendimi.. oturup bi gun okumadigim her sayfayi okuyup kizlar neler yapiyor hayatlari nasil gidiyor ogrenecegim ama, ben bosandim burada hasretle yolunu bekleedigim, ozledigim, 15 yildir beraber 4 yildir de evli oldugum esimden :KK43:
hayat ne garip..
belki ilk sayfalardan baslarim... belki ne guzel sevmisim zamaninda diye dusunurum...
o zaman bekar olan tum kizlar evlenmis, evliler bebek bekliyor ya da dogum yapmis sanirim:)
hayatinizda hep mutluluklar olsun hep guzel gunler yasayin beraber insallah...

cok uzun zamandan sonra, ellerim kendi kendine sayfayi acti.. neler oldu ben yokken coook uzun zaman gecti cunku bilmiyorum... ama bi ara elim ayagim gozum bu sayfaydi... her gozun her dk buradan haber alip burasi ile oyaliyordum kendimi.. oturup bi gun okumadigim her sayfayi okuyup kizlar neler yapiyor hayatlari nasil gidiyor ogrenecegim ama, ben bosandim burada hasretle yolunu bekleedigim, ozledigim, 15 yildir beraber 4 yildir de evli oldugum esimden :KK43:
hayat ne garip..
belki ilk sayfalardan baslarim... belki ne guzel sevmisim zamaninda diye dusunurum...
o zaman bekar olan tum kizlar evlenmis, evliler bebek bekliyor ya da dogum yapmis sanirim:)
hayatinizda hep mutluluklar olsun hep guzel gunler yasayin beraber insallah...

Ne diyeceğimi bilemedim, çok üzüldüm, zaman ne kadar hızlı geçiyor.

Ne diyeceğimi bilemedim, çok üzüldüm, zaman ne kadar hızlı geçiyor.

aynen cnm.. zaman coook hizli.. ve hayatlar bi o kadar da hizli degisiyor o zaman icinde...
hayaller,, istekler,, sevgi,, saygi.. puuff diye ucabiliyor insanin elinden..
napalim kismet boyleymis..
aci bir tecrube ile sabittir,, zamanin mutlulugun anin kiymetini bilin tadini cikarin..
beklentileri kucuk tutmak, ufak sorunlari cok buyutmemek lazim.. huzur olmayinca hic bir sey kalmiyor geriye maalesef.. ne sevgi ne de ask...
ben dee napimmm sizin guzel haberlerinizi okurum , mutluluklarla mutlu olmak lazm:)
tel e gecmissiniz snrm onu okudum da, ara ara buraya da yazin girer okurum :)))

aynen cnm.. zaman coook hizli.. ve hayatlar bi o kadar da hizli degisiyor o zaman icinde...
hayaller,, istekler,, sevgi,, saygi.. puuff diye ucabiliyor insanin elinden..
napalim kismet boyleymis..
aci bir tecrube ile sabittir,, zamanin mutlulugun anin kiymetini bilin tadini cikarin..
beklentileri kucuk tutmak, ufak sorunlari cok buyutmemek lazim.. huzur olmayinca hic bir sey kalmiyor geriye maalesef.. ne sevgi ne de ask...
ben dee napimmm sizin guzel haberlerinizi okurum , mutluluklarla mutlu olmak lazm:)
tel e gecmissiniz snrm onu okudum da, ara ara buraya da yazin girer okurum :)))
Canım ya çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum asker sürecinde evli olup gelmesi kavuşması beklentiler çok zor evlilikte karşılıklı yürüyor karnım tok sırtım pelk olayı değil karşılıklı hoş olan hep kadına oluyor yorulan bekleyen

Ne diyeceğimi bilemiyorum

Canım ya çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilemiyorum asker sürecinde evli olup gelmesi kavuşması beklentiler çok zor evlilikte karşılıklı yürüyor karnım tok sırtım pelk olayı değil karşılıklı hoş olan hep kadına oluyor yorulan bekleyen

Ne diyeceğimi bilemiyorum

kismet ya bu isler... insanin kaderimde varmis deyip kabullenmesi biraz daha hafifletici...
askerden sonra cok degisti ama her sey... farklilasti, koptu..
evlilik en kolay kararmis.. bitirmeye karar vermesi ile kiyasladiginda...
2 yil boyunca denedik surekli... bu asamaya gelmemek icin.. ama baktik ki, gecen zAman duzeltecegine daha da kopariyor canini yakiyor... sagligimizdan ediyor... biraktik... ama zor tabi.. hala alisamadim...
bu arada, eski nick in neydi:KK43: hepiniz degistirmissiniz ya taniyamiorumm :KK43:(

kismet ya bu isler... insanin kaderimde varmis deyip kabullenmesi biraz daha hafifletici...
askerden sonra cok degisti ama her sey... farklilasti, koptu..
evlilik en kolay kararmis.. bitirmeye karar vermesi ile kiyasladiginda...
2 yil boyunca denedik surekli... bu asamaya gelmemek icin.. ama baktik ki, gecen zAman duzeltecegine daha da kopariyor canini yakiyor... sagligimizdan ediyor... biraktik... ama zor tabi.. hala alisamadim...
bu arada, eski nick in neydi:KK43: hepiniz degistirmissiniz ya taniyamiorumm :KK43:(
Giz 08 ben gizem bilmem hatırlarmısın kızım olsa ismi Nergiz olacak demiştim ana oğlum oluyor Nergiz de instagram adresim oldu:21:geçenlerde eceye seni sormuştuk

galiba tahamülsüzlükler askerlik sonrası aynı ev hayat şartları herşey ama herşey evliliği etkiliyor o dönem geldiği zaman iyiki evli değilim demiştim çok garip bir süreçti sabırlı olmuştu ama değişmişti akşam herkes evine gidiyordu gülüp geçiyorduk

Ama evlilik ço farklı 9 aylık bir tecrübe ile bunu söyleyebilirim kadına çok çok sorumluluk düşüyor ve bizler aman o beceremez dedikçe daha çok yük altına giriyoruz

Giz 08 ben gizem bilmem hatırlarmısın kızım olsa ismi Nergiz olacak demiştim ana oğlum oluyor Nergiz de instagram adresim oldu:21:geçenlerde eceye seni sormuştuk

galiba tahamülsüzlükler askerlik sonrası aynı ev hayat şartları herşey ama herşey evliliği etkiliyor o dönem geldiği zaman iyiki evli değilim demiştim çok garip bir süreçti sabırlı olmuştu ama değişmişti akşam herkes evine gidiyordu gülüp geçiyorduk

Ama evlilik ço farklı 9 aylık bir tecrübe ile bunu söyleyebilirim kadına çok çok sorumluluk düşüyor ve bizler aman o beceremez dedikçe daha çok yük altına giriyoruz

hatirlamaZ miyimmmm :)))
az once o msji okudum:)))) isim muhabbetini:))
cok cok cok sevindim ya sen ne ara evlendin de bebek yaptin bileee :)))) o kdr mi zaman gecti ya ,inanmiyorum su an :)
benim de instgrm nergiz bulcam seni:)))
cok cok sevindmm Allah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsn:)
ay saka gibi , hani bole yillardir konusmadigin eski arkadaslarini bulan insan sevincindeym:)))
ece benm hem face hem insg da ekli , onu goruyorm orda arada hbrlesiylruz da ,seni gordugume de inanilmazz sevindm:)
sonunda muradiniza erp evlenip bebek haberine de cokkk sevdnm:)
2.bebege kismetse isim artk :)))

hatirlamaZ miyimmmm :)))
az once o msji okudum:)))) isim muhabbetini:))
cok cok cok sevindim ya sen ne ara evlendin de bebek yaptin bileee :)))) o kdr mi zaman gecti ya ,inanmiyorum su an :)
benim de instgrm nergiz bulcam seni:)))
cok cok sevindmm Allah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsn:)
ay saka gibi , hani bole yillardir konusmadigin eski arkadaslarini bulan insan sevincindeym:)))
ece benm hem face hem insg da ekli , onu goruyorm orda arada hbrlesiylruz da ,seni gordugume de inanilmazz sevindm:)
sonunda muradiniza erp evlenip bebek haberine de cokkk sevdnm:)
2.bebege kismetse isim artk :)))
Ben sana takip yolladım ig den canım

O kadar zaman oldu galiba sen en son 2013 zamanı yazdın sonra gittin bizlerde peş peşe evlendik 2014 Mayıs'ta evlendim bende bir bebiş kaybettim sonra kısmet tekrar bebiş bekliyorum böyle oldu vallla birsz erken oldu eşim de bende daha miniğiz ama olsun biz bebiş çok istiyorduk

Zaman öyle çabuk geçmiş herkesin hayatında değişiklikler getirmiş zaman

Ben sana takip yolladım ig den canım

O kadar zaman oldu galiba sen en son 2013 zamanı yazdın sonra gittin bizlerde peş peşe evlendik 2014 Mayıs'ta evlendim bende bir bebiş kaybettim sonra kısmet tekrar bebiş bekliyorum böyle oldu vallla birsz erken oldu eşim de bende daha miniğiz ama olsun biz bebiş çok istiyorduk

Zaman öyle çabuk geçmiş herkesin hayatında değişiklikler getirmiş zaman

amaa sana cok guzel degisiklikler getirmis cokkk sevindim:)
gordum fotolarinizi Allah hic ayirmasin siizi, guzel yuvanizda yasayin coluk cocuk bir omur saglikla insallahh...
:) benim 2 yil olmus cidden , harala gurele gectigi icin giremedim buraya da .. birden aklima geldi dun bi bakimm dedim :) gunluk gibi okudum :)

tekrar cok sevindim gordugum mutlu haberlere... iyi ki bakmisim.. opuyorum
cok

X