347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

huhuuuu :p ece hakkaten topıgı bız tutuomusuz ayakta aahahahaah :KK70::KK70::KK70:dur az yazim yahu nikita merhaba ben nena belki benide hatrlarsn gerçi gizokadar meshur dılım belkide meshurumdr bilemedim neyse cok üzüldüm bosanmıssın hayırlısı böyleymiş bazen raaddesi gelince bazı seyleri mecburen bitiroruz hayatnda yenı e guzel baslangclar olsn

huhuuuu :p ece hakkaten topıgı bız tutuomusuz ayakta aahahahaah :KK70::KK70::KK70:dur az yazim yahu nikita merhaba ben nena belki benide hatrlarsn gerçi gizokadar meshur dılım belkide meshurumdr bilemedim neyse cok üzüldüm bosanmıssın hayırlısı böyleymiş bazen raaddesi gelince bazı seyleri mecburen bitiroruz hayatnda yenı e guzel baslangclar olsn

hatirliyorum tabii ki :)
amin cok tesekkur ederim,, herkes icin hayirlisi olsun bu hayatta... hep guzel seyler getirsin hayat herkese

nikita_ nikita_

Nikitacim hosgeldin.
Uzuldum okuyunca ama hersey bizler icin.Neler gelecegini,nelerle karsilasacagimizi hic bilmiyoruz.Cok guclu bir kadinsin.Umarim yeni hayatina alisiyorsundur.Sık sık yaz gel buralara.Ozledik..

nikita_ nikita_

Nikitacim hosgeldin.
Uzuldum okuyunca ama hersey bizler icin.Neler gelecegini,nelerle karsilasacagimizi hic bilmiyoruz.Cok guclu bir kadinsin.Umarim yeni hayatina alisiyorsundur.Sık sık yaz gel buralara.Ozledik..

chelzy m :) cnm benim cok tesekkur ederim.. guclu olmaya calisiyorum diyelim... maalesef insan yasadigi kotu seylere de alisiyor, iyi seylere alistigin kadar kolay olmasa da.. hayat bu .. ne diyim Allah daha beter kotu seylerden korusun, herkese duzgun guzel mutlu yuvalar guzel hayirli evlatlar versin ve daim kilsin ...
ben de ozlemisim hepinizi valla , yavas yavas gecmisten gele gele okuyorum guzel hikayelerinizi... neler kacirmisim bi bakiyorum.. ara ara gelecegim, hatta bir bulusma organize fln ederseniz haber verin mutlaka katilirim:) mucux

Bensiz buluşursanız yerim sizi şu mide bulantılarını atlatsam ayarlayıp gelsem bu senede istanbula keşke. Geçen sene önceden organize olmadığımız için buluşamamıştık.:KK43:

Kesem 7 martta 11mm idi. 14 martta farklı bir doktora gittik ultrason ölçümünde yine 11 mm çıktı. 7-8 mm büyümüş olması gerekiyordu dedi doktor. 6+1 im şu anda bebeğin gelişimine göre ise 4+3 olduğunu söyledi doktorum. ve kesenin etrafında da kanlanma olduğunu söyledi. Bugün farklı bir doktora gideceğim. off boş gebelik sanırım benimkisi.

Kızlar whatsapp grubundan çıkarttı eşim, sürekli orada bebek konuşuluo üzülüyorsun diye.

Kesem 7 martta 11mm idi. 14 martta farklı bir doktora gittik ultrason ölçümünde yine 11 mm çıktı. 7-8 mm büyümüş olması gerekiyordu dedi doktor. 6+1 im şu anda bebeğin gelişimine göre ise 4+3 olduğunu söyledi doktorum. ve kesenin etrafında da kanlanma olduğunu söyledi. Bugün farklı bir doktora gideceğim. off boş gebelik sanırım benimkisi.

Kızlar whatsapp grubundan çıkarttı eşim, sürekli orada bebek konuşuluo üzülüyorsun diye.

Musss çok üzüldüm canım ya gelişmeleri burdan yaz. İnşallah hayırlı haberler alırsın canım.

Huhuuuuu bende burdayım canum yazdığını görünce ışınlandım. Daha daha nasılsın çoluk çocuk nasıllar?:KK70:

Kızlar nasilsiniz ozledik muhabbetinizi yaa

Muhabbet whatsapptan aynı grupla devam ediyor canım çok şükür hiç kopmadık. Gizimizin Eymen'i de aramıza katıldı bu ay bizi azcık korkutarak. 347. dönem yarenleri teker teker anne oldu olmaya devam ediyor. Dostluğumuz mezara kadar.

vay vay vay en son ne zaman yazmışım ben buraya :KK12:
neler neler olmuş kızlar herkes evlenmiş çoluk çocuğa karışmış.
Ben de koşturmacalardan unutmuşum bu topici
Benimde yeni oğlum oldu 6 ay oldu gerçi artık evlilik,iş,bebek derken kalan zamanda eski konulara bi göz atayım dedim.
Özlemişim burayı az sabahlamadık buralarda

Keske o yillarda buraya girseymisim.. 347. Donem yazisini gorunce hemen o yillara gittim... zorlanmistim ilk baslarda. Biteli 6 yil olmus bile ya da 5.5 yil :)))

vay vay vay en son ne zaman yazmışım ben buraya :KK12:
neler neler olmuş kızlar herkes evlenmiş çoluk çocuğa karışmış.
Ben de koşturmacalardan unutmuşum bu topici
Benimde yeni oğlum oldu 6 ay oldu gerçi artık evlilik,iş,bebek derken kalan zamanda eski konulara bi göz atayım dedim.
Özlemişim burayı az sabahlamadık buralarda
Selammm bebeğin hayırlı olsun.. ne zamandır girmiyordum kk ya aklıma geldi bi bakayım dedim direkte buraya bakmak istedim.. ne günlerdi

X