4 aylık bebek tek bakmak yorulmak

2 cocugum var biri 6 biri 2 yasinda gece adam gelirdi bebekler kendini hicbir zaman elletmezdi emzirir verirdim bas bas bagirirlardi babalari gelip alinca bnce hazir bebekde buna izin veriyorken eski düzeninize dönün adam sizi manüple edip duruyor işin kolayini bulmuş sağlam bir kalaylanmaya ihtiyacı var hicbirseyi kalmaz o zaman

İyi geceler diliyorum hepinize
4,5 aylık oğlum var Allah yokluğunu göstermesin inşallah amin .
Ama o kadar yoruluyorum ki bazen belimin koptuğunu hissediyorum hele bugün hiç ama hiç durmadı bugün bitiğim bildiğiniz. Eşim geceleri mama verir gazını çıkartıp uyutuyordu ( gerçi beşiğe koyduğumuz an uyuyor geceler çoğunlukla böyle oluyor) 1 ay falan eşim devam etti sonradan bi kavga da bunu yüzüme vurup anneliğimi sorgulayınca bende bir daha hiç ama hiç elletmedim gece gündüz hep ben bakıyorum, duş alırken bile bi şekilde hallediyorum. Eşimin kendi işi bu arada
Bugün ki konu oğlum bugün hiç durmadı hemde hiç o kadar yoruldum ki resmen belimin acısından gözlerim doldu biraz iri bir bebek ve sürekli kucak istiyor. Eşimi aradım nerde kaldın diye saat 8 di neyse geldi eve modum düşük yorulduğum için ama ona asla hiç bir şey demedim sadece yorgunum sitem dahi etmedim, sonrasında yemek yedik yemek yerken yere döküldü bugün bu evde hiç bir işim rast gitmiyor çok sıkıldım artık falan dedim hiç cevap vermedi sonra salona geçtik noldu niye triplisin dedim gülerek yok işte seni anlamıyorum yemek döküldü diye bile dert ediyorsun falan dedi sorun yemek değil yoruldum sıkıldım çocuk bugün hiç durmadı sen gel diye bekledim biraz nefes alayım istedim dedim hemen herşeye de modun düşüyor benim modumu düşürmeye hakkın yok gibi şeyler söyledi yani işitiyor ki paşa gün içinde ne yaşarsam yaşayayım hep güler yüzlü pozitif olayım hiç dert yanmıyım yoruldum sıkıldım demiyim anneyiz sanki köleyiz gerçekten bugünler geçecekte bende en azından biraz oturma fırsatı bulabilecek miyim ?
Kavgada yüzünüze vursa da bir daha hiç elletmeme konusunda yanlış yapmışsınız ben olsam inadına verirdim 🤣 bu çocuğu tek başıma mı yaptım canım. Kusura bakmayın hanımlar ama erkekler tripten anlamıyor ve sevmiyorlar. Siz bütün işi kendi üzerinize alıp sonrada kocanıza trip atıyorsunuz. Bana da birisi böyle yapsa oturur çayımı içer keyfime bakarım açıkçası. Size tavsiyem ilk önce bu tavrınızı değiştirin sonuçta eşiniz bakmaya meyilli belli ki yapmış çünkü. Lohusalık dönemini doğumda kocalarınıza işleyin kızlar çünkü anlamıyorlar insan bilmediği hormonal bişeyi anlamaz bunu da triple anlamasını beklemek çok ahmakça bişey değil mi ben mi yanlış düşünüyorum ben eşime bildiğin salağa anlatır gibi anlatıyorum ve bilmediğini görmek de çok şeker oluyor adam bilmiyor ki neye kızayım

Hanımlar rica ediyorum beğenmedim butonuyla birbirinizi terbiye etmeyin, beğenmedim tartışması yapmayın ve konu dışına çıkmayın.

bir daha elletmedim diyorsunuz bunu yapmayın. Siz tek başınıza çocuğu yapmadınız. Biz eşimle beraber bakıyoruz 6. Günümüz daha eşim yoğun fiziksel bir işte çalışıyor gün içinde çok yoruluyor elbette eşit ilgilenemem onunla ama gece olduğunda örneğin altı değişecek maması hazırlanacak kaldırıyorum mamayı yapıp veriyor bezini değiştirip veriyor ben emziriyorum talepte ediyorum 2 saatte bir olmasa da bir kaç kez yardımcı oluyor gece kalkıp. Benim başım ağrıyor sen bak biraz diyin gerekirse mırın kırın edemez boşanma durumunda çocuğu alırım diye caka satıyorlar valla

Tek başına bebek bakmak çok ama çok zor.Benimde bebeğim 9 aylık oldu.Gece gündüz bende ve aşırı gazlı bi bebekti hala devam ediyor.Gece keşke birileri baksa da rahat rahat uyusam dinlensem ama nafile babasında bile durmaz geceleri.Sizin ki büyük bi nimetmiş.Gece duruyorsa eşinizde bakıyormuş madem eski düzene dönün.Keşke benimki de dursa da eşim baksa

İyi geceler diliyorum hepinize
4,5 aylık oğlum var Allah yokluğunu göstermesin inşallah amin .
Ama o kadar yoruluyorum ki bazen belimin koptuğunu hissediyorum hele bugün hiç ama hiç durmadı bugün bitiğim bildiğiniz. Eşim geceleri mama verir gazını çıkartıp uyutuyordu ( gerçi beşiğe koyduğumuz an uyuyor geceler çoğunlukla böyle oluyor) 1 ay falan eşim devam etti sonradan bi kavga da bunu yüzüme vurup anneliğimi sorgulayınca bende bir daha hiç ama hiç elletmedim gece gündüz hep ben bakıyorum, duş alırken bile bi şekilde hallediyorum. Eşimin kendi işi bu arada
Bugün ki konu oğlum bugün hiç durmadı hemde hiç o kadar yoruldum ki resmen belimin acısından gözlerim doldu biraz iri bir bebek ve sürekli kucak istiyor. Eşimi aradım nerde kaldın diye saat 8 di neyse geldi eve modum düşük yorulduğum için ama ona asla hiç bir şey demedim sadece yorgunum sitem dahi etmedim, sonrasında yemek yedik yemek yerken yere döküldü bugün bu evde hiç bir işim rast gitmiyor çok sıkıldım artık falan dedim hiç cevap vermedi sonra salona geçtik noldu niye triplisin dedim gülerek yok işte seni anlamıyorum yemek döküldü diye bile dert ediyorsun falan dedi sorun yemek değil yoruldum sıkıldım çocuk bugün hiç durmadı sen gel diye bekledim biraz nefes alayım istedim dedim hemen herşeye de modun düşüyor benim modumu düşürmeye hakkın yok gibi şeyler söyledi yani işitiyor ki paşa gün içinde ne yaşarsam yaşayayım hep güler yüzlü pozitif olayım hiç dert yanmıyım yoruldum sıkıldım demiyim anneyiz sanki köleyiz gerçekten bugünler geçecekte bende en azından biraz oturma fırsatı bulabilecek miyim ?
Yani şimdiki zamanın erkekleri robot istiyor
Yatak odasında yıldız
Ev işlerinde süperwomen
Saç baş makyak hep %100 bakımlı
Dert tasa olsa bile robot gibi hep gülümseme bekleme
Cidden eskinin kadınları çekmiş derler ya evet çektiler ama şimdi şu zamanın kadınları erkek görevlerini bile üstleniyor
Beraber para kazanılmasına rağmen
O çocuk birlikte yapılmasına rağmen
Kadın işten gelip her türlü işi yapmasına rağmen
Bu devrin BAZI adamlarına yaranamıyor
Cidden erkeklerde prenses sendromu var artık buna inancım tam
Siz yüzde yüz haklısınız 🙏🏻
Ama büyüdükçe yükünüz azalacak bu zamanlarda geçecek inşallah
Sabırlar diliyorum

X