Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 4 aylıkken bebeğiniz kaç kiloydu?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
merhaba 4 aylık bebeğim var 10 kilo 69 cm
benim yeğenim 1.5 yaşındaa 10 kilo
sadece anne sütü veriyorum obez olacak diye korkuyorum doktorlar anne sütü ile beslendiği için bişe demiolar
doğuma girerken 74 tüm şimdi 52 ve inanın taşıyamıorum kollarıma kramp girio
sizin bebişler nasıl

merhaba arkadaşlar bu konuyu açmıştım şimdi oğluşum 10 aylık 11.700gr 74 cm aradan 6 ay geçmiş artık kilo alımı 200 300 gr belli bi zamndan sonra az alıyo ama bizimkinin boğazıda iyi ne versem yiyo anne sütüne de devam çok hareketlide da yeni yeni 2 gündür sürünmeye başaldı beyefendi

merhaba arkadaşlar bu konuyu açmıştım şimdi oğluşum 10 aylık 11.700gr 74 cm aradan 6 ay geçmiş artık kilo alımı 200 300 gr belli bi zamndan sonra az alıyo ama bizimkinin boğazıda iyi ne versem yiyo anne sütüne de devam çok hareketlide da yeni yeni 2 gündür sürünmeye başaldı beyefendi

Bizimki 5.5 aylık 3 aydır aylık kilo alımı 300-400 gram kadar :KK43: Şimdiden yavaşladı kilo alımı sonra diş çıkarırken felan nasıl olur bilemiyorum artık. Sadece anne sütü alıyor, ek gıdalara yeni yeni başlamak üzereyim. Yine de ümitliyim...

maşallah kuzuya bak boşuna endişelenmişsin..

Bizimki 5.5 aylık 3 aydır aylık kilo alımı 300-400 gram kadar :KK43: Şimdiden yavaşladı kilo alımı sonra diş çıkarırken felan nasıl olur bilemiyorum artık. Sadece anne sütü alıyor, ek gıdalara yeni yeni başlamak üzereyim. Yine de ümitliyim...

arkadaşım bu kilo alımına dr mama ver demedimi.benim bebeğim 2.5 aylık son 22 günde sadece 300 gr almış dr mama ver dedi.ben çok üzülüyorum.....:gitme:

arkadaşım bu kilo alımına dr mama ver demedimi.benim bebeğim 2.5 aylık son 22 günde sadece 300 gr almış dr mama ver dedi.ben çok üzülüyorum.....:gitme:

Özel mama verdi. Bebelac LF diye ama yemiyor. 22 günde 300 gram fena değil aslında. Niye hemen mama verdi ki. Bence sen emzirmeye devam et hem sütün de çoğalabilir. Ara ara bebeklerde kilo alımı yavaşlayabiliyormuş. Yine bakarsın kilo almını yavaşsa öyle ver mamayı. Bana doktor demişti ki bir ömür boyu bir daha anne sütü alamayacak, maksimum derecede anne sütünden faydalansın. 10 günde 150 gram felan almıştı onu bile yeterli gördü.

4aylıkkenn an fazla 7,5kılodur canım aslında bucuma gunu tartılcak bakalım ozamanda yazarım ama evde tarttım 7300grdı

X