40 yaş üstü olanlar okusun.ltf

Kadınlarda 46yaş tam premenopoz öncesi bir libido artışı oluyor, . 55 yaş da erkeklerin biraz libidosunun düştüğü bir yaştır. Menopoz sonrası libido kadında da düşüyor. Evlilik sürecinde eşlerin libidosunun desenkronize olduğu dönemler oluyor, bu normaldır. Bazı erkekler bu dönemde erkekliğim mi elden gidiyor diye paniğe kapılıp genç kadınlara yöneldiği oluyor, Ancak bunu her erkek yapmaz tabi ki. Ben sizin anlattıklarınızdan herhangi bir aldatma vs olmadığını varsayarak yazıyorum. Öncesinde iyi bir cinsel uyumunuz ve ten uyumunuz var mıydı? Eğer vardıysa ve şu anda da cinsel ilişkiniz tamamen sıfırlanmadıysa, bence bu da hormonların oynaması ile gerçekleşen bir libido desenkronizasyon durumu, biraz zaman tanıyın kendinize. Birlikte bir hobi edinin, zaman geçirin vs. Siz de cinsel enerjinizi masturbasyoın vb ile dengelemeye çalışın derim. Yani şimdi ayrılıp da pat diye başka sevgili, eş veya f.k badi bulma arayışına girmeyeceğinizi varsayarak yazıyorum bunu yani bunca sene evlilikten ve arada sevgi vs varsa ayrılık bence de gereksiz. Biraz zaman verin. Baktınız hiç olmuyor, tekrar konuşursunuz.

Siz bu yaştan sonra ne yaparım,nasıl yaşarım boşanıp derken boşanmayı düşündüğümüzü mu soylemek istiosunuz?Adamın gerçekten de sekse karşı isteği azalmış olabilir.Bana garip gelmedi.Sana uymuosa bu durum bosanalim da demiş.Siz de sex yapmak istiosaniz o zaman evet boşanmanın gerekir

Evet kızlar 40 yaş üstü daha iyi anlar diye böyle başlık attım. Yaşim 46 eşim 55 yaşında. Boyumuzca çocuğumuz var. İkimizde emekliyiz. Eşimle yakinlasmamiz neredeyse bitti. O hiç sorun etmiyor. Aldatma yok maddi sıkıntı yok kavga yok. Ama ben evli olduğumuz 25 yıldan en azından cinsellik bağımız olsun diye uğraştım. Fazla üstüne gitmiş olmalıyım ki bana artık seni öyle görmüyorum göremiyorum dedi. İstediğin ayrilmsksa ayrıl dedi
Ben bu durumda ne yapmalıyım. Eşimi çok seviyorum, arzulamasada o da beni seviyormuş. Her istediğimi yapar. Çok nazik ve her konuda destektir. Ama bu son konuşmam beni mahvetti. Bu yaşta ayrılıkta ne yaparım bilmiyorum. Hiç isteğim ve maddi manevi gücüm de yok ayrılmaya. Sizin fikirleriniz bedir? Varmı baba benzer yaş grubu aranızda? Böylemi hayatlar? Normalmi?
Eger cinsellik olmadan da yasarim.diyorsan devam et de, cinsellik olmadan da olmaz ki. Yani bir de bir erkek gercekten hic nasil istemez ki? Baska biri olup olmadigini yakin mercege al derim. Zira erkek bedeni ölene dek sperm uretir. Burada bir terslik var

:cry:

Eklentiler

• 58DE8199-6336-4AB6-88BD-5A73E528BCF5.jpeg
    58DE8199-6336-4AB6-88BD-5A73E528BCF5.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 20
Önceden de eşinizin ilgisizliği, size hiç sarılmaması, sizi sevmemesi ile ilgili konular açmışsınız. Bu yeni bir durum değil. Gerçekçi bir değerlendirme yapmanızı tavsiye ederim.

Sayın konu sahibi enistede pil bitmis ,sıradan çinko karbon pil çıkmıs sense duracell sin. eniste yigitliye b+k surdurmemek icin seni oyle görmüyorum demiş .ama benim kuşun pili bitti diyememis .hic bu lafa bakip kendinizi suclamayin siz ona gore zaten daha gencsiniz .
Herkes saçını boya soyle giyin boyle giyin demis , alakası oldugunu dusunmuyorum.kuş oldukten sonra ne yapsan boş.herkesin biyolojik yasi yasam standartları cinsellige duskunlugu bir değil baska verilen ornekleride bos verin . Kanada da 55 ,amerikada avrupa yasayip 55 yas olanla bu cografyada 55 yas olan insanlarin yasam standartlari cook farkli .o fotoğraflarda aldanmayın .

25 yildir mi boyleydi ? 40 yas altiyim ama yillar once arkadasimin babasini T... uygulamasinda yakalamistik 😄 55 civariydi sanirim, yazdigi seyleri gorseniz akliniz sasar. Makina gibiyim, her hafta ayri kadinla, 25 yas ustu beni kesmez. Hatta Istanbul'un epey luks bir sitesinde bekar evi cikti. N.S.Pub'ta buna pusu atmistik, annesi boşanmıştı. Esiyle cinsel hayati da pasifmis. Bilemiyorum yani size karsi mi boyle, yoksa adamin istegi mi yok
Yok artık yaa adama bak

X