5+5 aynı haftalarda olanlar gelin toplasalım bu streslı haftayı beraber atlatalım kızlar🥰🥰

arkadaşlar bir şey soracağım. Benim ikinci gebeliğim ve ilki düşük olmuştu. 2 senedir evliyim ve henüz çocuğumda yok. Çok endişeliyim ve kafayı yemek üzereyim.
SAT: 25 ocak
Adet gecikmesinden sonra 29 şubatta beta hormanum 1258 çıktı hafta içine doktor randevusu almıştım ama 3 mart pazar günü kahverengi lekelenmem ve hafif kırmızı akıntım oldu acile gittim vajinal ultrason ile baktı ve 5+5 desin içinde kanama gözükmüyor sorun yok dedi gönderdi. ve daha sonra hiç kanamam olmadı. Dün de yani 7 mart perşembe günü de normal doktoruma gittim o da bana 5+5 de olduğumu söyledi ama6+2 de olmam gerekiyordu pazar günü doktorun söyledğine göre. Ben de bunu sordum doktora olabilir böyle bir durum siz 10 gün sonra gelin dedi. Kalp atışı dinleyemecek kadar küçük hala dedi. Kesem var, şekli bozulmamış ama şimdi endişeliyim. acaba kanamam olduğu gün gebeliğim durdu mu. Ara ara rahim bölgeme ve kasıklarıma batma oluyor ama hafif ağrılar.

Böyle bir durum yaşayan var mı ? gebeliğim sonlansaydı kanamam devam eder miydi ya da ultrasonda günümün büyümemesi normal mi ?

Lütfen bilgisi olanlar bana bir cevap yazabilir mi çıldırıcam :KK43:

arkadaşlar bir şey soracağım. Benim ikinci gebeliğim ve ilki düşük olmuştu. 2 senedir evliyim ve henüz çocuğumda yok. Çok endişeliyim ve kafayı yemek üzereyim.
Adet gecikmesinden sonra 29 şubatta beta hormanum 1258 çıktı hafta içine doktor randevusu almıştım ama 3 mart pazar günü kahverengi lekelenmem ve hafif kırmızı akıntım oldu acile gittim vajinal ultrason ile baktı ve 5+5 desin içinde kanama gözükmüyor sorun yok dedi gönderdi. ve daha sonra hiç kanamam olmadı. Dün de yani 7 mart perşembe günü de normal doktoruma gittim o da bana 5+5 de olduğumu söyledi ama6+2 de olmam gerekiyordu pazar günü doktorun söyledğine göre. Ben de bunu sordum doktora olabilir böyle bir durum siz 10 gün sonra gelin dedi. Kalp atışı dinleyemecek kadar küçük hala dedi. Kesem var, şekli bozulmamış ama şimdi endişeliyim. acaba kanamam olduğu gün gebeliğim durdu mu. Ara ara rahim bölgeme ve kasıklarıma batma oluyor ama hafif ağrılar.

Böyle bir durum yaşayan var mı ? gebeliğim sonlansaydı kanamam devam eder miydi ya da ultrasonda günümün büyümemesi normal mi ?

Aynı hastanede mi bakıldı ultrason? Hastanelerdeki ultrason cihazı farkından ebat farkı olabilir belki. Kist boyutlarında dahi fark ediyor. 3 günde çok uzun bir süre değil. Fark olabilir belki. Yine de seni üzmek istemem ama benim kanama olayı sonrasında kalbi durdu demişlerdi. Bir hafta sonra hala aynı haftada kalmıştık. Burada kanama sonrası bebeğini kucağına alan da çok okudum tabi. Progestan fitil verdiler mi?

evet aynı hastanede bakıldı. ama progestan vermediler bi daha kanama olursa veririz dediler. Bilmiyorum. mide bulantım falan da yok korkuyorum.

Mesajınızı yenı gordum endıselenmeyın gec dollenme olmus olabılır hamılelıklerce 7. Haftaya kadar lekelenme olabılıyor ben oglumda 4+4 de gıttımdı sonra 10 gun sonra tekrar gıttıgımde 5+0 bu sorun degıl mısal suan 7+0 dın halen kalb atısını dınlemeye gıtmedım 6+3 de gittim doktorum kalp atısını derınden duyarız dıe dınletmedi 8. Haftaya kadar duyamayanlar var ıcınız rahat olsun kendınızede bebısede stres yapmayın

hayır 1 kez oldu başka olmadı, şiddetli bir ağrım da yok arada sırada batma gibi oluyor geçiyor
Benm bos gebelıgımde asırı sancım vardı 3 gun sancıdan kalkamaz oldumdu mısl suankı gebelıgımdede gecen gıttım agrım var dıe doktorum olabılecegını soyledı ogluma hamılekende bu sancının yerleşme sancısı oldugunu 8 e kadar devam edecegını soyledı kı kasık batması sancılar genellık doguma kadar var cunku bebek yerlestıkce buyudukce krndıne yer ayarlıyor omu hıssedıyoruz

Kızlar napıyorsunuz güzel haberlerle gelın kım doktora gıttı nasıl gecıyor benm 3 gunfur bulantı kusma bas donmesı halsızlık mahvettı

Kızlar napıyorsunuz güzel haberlerle gelın kım doktora gıttı nasıl gecıyor benm 3 gunfur bulantı kusma bas donmesı halsızlık mahvettı
c.tesi doktora gittim. 5+5 - 5+6 gibiydi. Kese var yolk sac oluşmuş. Kalp atışı henüz duyulmadı. Cuma günü tekrar gideceğim. Kokulardan mide bulantısı oluyor ama kusmadım henüz. Bazen çok hafif bir baş dönmesi benzeri bir şey oluyor ama tam baş dönmesi diyemem. Kasık batmalarına doktorum normal dedi. Elbette olacak dedi. orta kısma yerleşmiş. Yerleştiği bölgede de şuan için sıkıntı yok. İnşallah bu sefer kucağıma alabilirim miniğimi. Önceki düşükler nedeniyle önlem olarak Corasprin verdi . Ben burada yazan bir arkadaş nedeniyle progestan da kullansam mı acaba hocam dedim. Olur dedi yazdı. Hepsini kullanıyorum. Şuanki ilaçlarım regenesis marka folik asit, Devit-3, Corasprin, Progestan fitil. Sende durumlar nasıl?

c.tesi doktora gittim. 5+5 - 5+6 gibiydi. Kese var yolk sac oluşmuş. Kalp atışı henüz duyulmadı. Cuma günü tekrar gideceğim. Kokulardan mide bulantısı oluyor ama kusmadım henüz. Bazen çok hafif bir baş dönmesi benzeri bir şey oluyor ama tam baş dönmesi diyemem. Kasık batmalarına doktorum normal dedi. Elbette olacak dedi. orta kısma yerleşmiş. Yerleştiği bölgede de şuan için sıkıntı yok. İnşallah bu sefer kucağıma alabilirim miniğimi. Önceki düşükler nedeniyle önlem olarak Corasprin verdi . Ben burada yazan bir arkadaş nedeniyle progestan da kullansam mı acaba hocam dedim. Olur dedi yazdı. Hepsini kullanıyorum. Şuanki ilaçlarım regenesis marka folik asit, Devit-3, Corasprin, Progestan fitil. Sende durumlar nasıl?
önceki düşüklerin sebebi neydi benimde 1 kaybım var ilk gebeliğimdi

7+4 um dun kalp atısına gıttım mınıgım buyumustu kalbı cok sukur cok guzel atıyordu rabbım devamını da getırsın ınsallah

Merhaba transferinizi me zman olmuştunuz acaba

Merhaba ,6+5, gebeyim bugün kontrole gittik kese ve embriyo geçen haftaya göre büyümüş dedi.fakat kalp atışını duyamadık ultrasyondad altan muayne de cumartesi tekrar çağırdı çok endişeliyim 😓😓

X