5+5 aynı haftalarda olanlar gelin toplasalım bu streslı haftayı beraber atlatalım kızlar🥰🥰

Merhaba ,6+5, gebeyim bugün kontrole gittik kese ve embriyo geçen haftaya göre büyümüş dedi.fakat kalp atışını duyamadık ultrasyondad altan muayne de cumartesi tekrar çağırdı çok endişeliyim 😓😓
Bence endişe etme. Çünkü öncekinde ben kalp atışı için gittiğimde kalbi durdu demişlerdi. Tabi ben daha önce de hiç dinleyememiştim kalbini o ayrı. Ama benimki geçen haftayla bir hafta sonrasında hala aynı haftasında ve tarihinde kalmıştı. Seninki büyümüş ne güzel demek ki hayat var. Kalbi de duyulur inşallah. Bazen geç duyulabiliyor. İçini ferah tut.

Maşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah benim de tahminime göre yarın 5+6 olacak inşallah kalbini duyabilir miyim diye umutlandım☺️
Bende 5+6 da gitmiş duyamamıştım. Doktor bazı gebelerde duyarız, bazılarında duyamayız. Çok arada bir zaman tam geçiş zamanı demişti. Bir hafta sonra duyabildik çok şükür. Duyamazsan sakın stres yapma canım.

Kızlar bugun doktor kontrolum var adetım bıraz karısık ocagın 19 unda leke olarak gelmeye basladı 1-2 damla 25 ıne kadar devam ettı 25 ınde aöküldü ama doktorumda 19 unu baz alıyor duan 19 unu baz alarak bugun 5+5 ım saat 2 de randevum var cok korkuyorum 2 yasında bı oglum var oglumdan once 1 dusuk oglumdan sonra 3 dusugum oldu 3 u kımyasal en sondakıde bos gebelıkdı 3 ay once bos gebelkk yasadım suan elım yuregımfe dua ederek beklıyorum pazartesı beta hcg 1633 cıktı degerlerım hep 2 buçuk 3 kar artıyor bugun tahmını betam 3300 olsa gerek
İlk düşüketen sonra herhangi bir test yaptırdınız mı ?

İlk düşüketen sonra herhangi bir test yaptırdınız mı ?
Ill dusugumde yaptırmadım genellık zaten 3 dusuk sonrası arastırılıyor ama kısı ıstersede arastırılıyor die bılıyorum ben 3 tane ard arda olunca arastırıldı bı sorun da cıkmadı zaten

X