Bebek İkinci El 5-6-7 yaş kız çocuk için giysiler.... (kızımın)

Elbiseler cok temiz.... isterim birisi faydalansin....

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim alti yedi yas olan burdan ekledigin kıyafet leri istiyorum.sanirim dort elbise ve bir etek ve iki şort sonradan ekledigin gri etek hepsine iyi bir fiyat ver alayim kizima kargoda var size mi banami ait olur bilemiyorum artik toplu alim yaapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskler. ..:-):-)

NAZLI6565 İSTEDİKLERİN BUNLAR MI?

:nazar:
$5 - 6 yaþ etek.jpg $BEYAZ ÞORT 5-6 YAÞ 5 TL..jpg $chýcco yazlýk ince elbise 10 tl 5-7 yaþ.jpg $mudo elbise 6-7 yaþ 15 tl.jpg $panço 6-7 yaþ 15 tl. sýfýr sayýlýr.jpg $panço elbise 6-7 yaþ 15 tl...jpg $waikiki 5-6 yaþ etek 5 tl..jpg $waikiki 5-6 yaþ pembe etek 5 tl..jpg

[B] Nazlı 6565 pazartesi kargonu göndericem kısmetse[/B].....:nazar::nazar::nazar:iyi günlerde kullansın kızın....

canım gönderdiğin ürünler gerçekten çok çok yeni ,tertemiz ve çok güzeller seninle alışveriş yapmaktan çok büyük keyf aldım gönderdiğin cicileri büyük bir zevkle giyeceğiz ayrıca hediye içinde teşekkür ederim kendine çok iyi bak öpüyorum sevgiler.:KK16:

güvenle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

canım gönderdiğin ürünler gerçekten çok çok yeni ,tertemiz ve çok güzeller seninle alışveriş yapmaktan çok büyük keyf aldım gönderdiğin cicileri büyük bir zevkle giyeceğiz ayrıca hediye içinde teşekkür ederim kendine çok iyi bak öpüyorum sevgiler.:KK16:

güvenle gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

:nazar::nazar: Çok teşekkürler bu sözler için......Sizinle alışveriş de çok keyifliydi.....İnşallah güzel günlerde giysinler.....İyi akşamlar......:nazar::nazar::nazar:

X