5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Canım çok sağol amin inşallah sanırım senin de bebişin var Allah ona da uzun ömürler versin analı babalı büyüsün inşallah ,ben de emzirme dönemini bitirdikten sonra içerim artık napalım :)

Canım Allah söyletti herhalde:)Ben daha yeni evliyim bebiş istiyoruz ama henüz yok:)

kızlar merhaba,

yazılanları biraz okudum da bişeyler sormak istiyorum...

ben 9 aydır diyet ve spor yapıyorum ve toplamda 29 kilo verdim. şu an 60-61 arası gidip geliyorum ve 55 olmak istiyorum....

sorum şu: bu çay bende işe yarar mı? bu kadar çok kiloyu verdikten sonra vücudum durdu.. bu kiloda kalmak istemiyorum. veriyorum ama çok yavaş gidiyo... bıkkınlık geldi artık... hızlandırcak bişeylere ihtiyacım var... hala istediğim şeyleri yiyemiyorum ve çok yoruldum... 55e düşüp vücuduma biraz musade vermek istiyorum... ama önce 55i görmem gerekk...

kızlar merhaba,

yazılanları biraz okudum da bişeyler sormak istiyorum...

ben 9 aydır diyet ve spor yapıyorum ve toplamda 29 kilo verdim. şu an 60-61 arası gidip geliyorum ve 55 olmak istiyorum....

sorum şu: bu çay bende işe yarar mı? bu kadar çok kiloyu verdikten sonra vücudum durdu.. bu kiloda kalmak istemiyorum. veriyorum ama çok yavaş gidiyo... bıkkınlık geldi artık... hızlandırcak bişeylere ihtiyacım var... hala istediğim şeyleri yiyemiyorum ve çok yoruldum... 55e düşüp vücuduma biraz musade vermek istiyorum... ama önce 55i görmem gerekk...

Canım fazla kilosu olmayanlar birkaç kilo daha vermek istiyorlarsa günde 3 bardak içsinler demişti bu çayın tarifini veren aktarlar birliği başkanı.

amanın inşallah içime doğmuştur inşallah bir an önce hamile kalırsın duacınım ,ama bence bebiş istiyosan bu çayı içme derim bazı bitkiler etkileyebilir öyle sanki duymuştum

Canım aminnnnn çok sağol.Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.
Canım ben araştırdım:)Maydonoz ve dereotu gibi bitkilerin çayını içmemem gerekiyor.
Birde 8 aydır bebiş olmadı biraz kilo vermem gerektiğini düşünüyorum,bu yüzden başladım bu çaya.

zeynocum doğrusunu söylemek gerekirse bu sefer öyle sıkı bir diyet yapmadım herşeyden az yemeye çelışıyorum benim metabolizma çok yavaş hızlı olanlar daha çok kilo veriyo

slm kızlar bende aranıza yenı katılanlardanım bıraz once gıttım aldım bu bıtkılerı sabahta baslıycm ıns faydası olurrrr hepimizeee

bushra arkadaşım topikte en aktif olarak seni gördüm o yüzden sana sorucam.

sen kaç kilosun şimdi? ve bu çayla ne kadar zamanda kaç kilo gitti? anladığım kadarıyla sıkı bi diyet yapmıyosun... spor yapıyo musun peki?

Hepinize kolay gelsin, kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum. benim bir sorum olacak acaba aranızda bu çayı içen ve süt veren anneler de var mı?
ben sadece geceleri süt veriyorum bu yüzden doktorum diyet ve spora başlayabilirsin dedi. çok sıkı olmasada düzenli bir diyet programım var ve günde yarım saate yakın kardiyo yapıyorum 12 gündür de günlük 4 kupa bu karışımdan içiyorum ama malesef 1 kilo bile veremedim. :KK43:( şaka gibi ibre en fazla yarım kilo oynasa da saat farkıyla eski yerini buluyor. acaba tartı mı bozuk dedim yok o da sağlam. diyetisyen de iddia ediyor diyeti bozmuşsundur diye öyle bişey de yok zira bu çay hakikaten 5-7 saat benim gibi emziren birini bile tok tutuyor. bitkiler de sağlam hani bahane üretecek hiç bir şey kalmadı. merak ettim içinizde böyle bir durum yaşayanlar var mı. umarım yoktur zira gerçekten sinir bozucu bir durum. yada herhangi bir öneriniz var mı? şimdiden teşekkürler...

Hepinize kolay gelsin, kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum. benim bir sorum olacak acaba aranızda bu çayı içen ve süt veren anneler de var mı?
ben sadece geceleri süt veriyorum bu yüzden doktorum diyet ve spora başlayabilirsin dedi. çok sıkı olmasada düzenli bir diyet programım var ve günde yarım saate yakın kardiyo yapıyorum 12 gündür de günlük 4 kupa bu karışımdan içiyorum ama malesef 1 kilo bile veremedim. :KK43:( şaka gibi ibre en fazla yarım kilo oynasa da saat farkıyla eski yerini buluyor. acaba tartı mı bozuk dedim yok o da sağlam. diyetisyen de iddia ediyor diyeti bozmuşsundur diye öyle bişey de yok zira bu çay hakikaten 5-7 saat benim gibi emziren birini bile tok tutuyor. bitkiler de sağlam hani bahane üretecek hiç bir şey kalmadı. merak ettim içinizde böyle bir durum yaşayanlar var mı. umarım yoktur zira gerçekten sinir bozucu bir durum. yada herhangi bir öneriniz var mı? şimdiden teşekkürler...

kadınlarda kilo vermeye engel birçok ayrıntı vardır . tatlil yaptırdınmı hiç.? hormon ve şeker dengen nasıl .
diyetisyeninide esefle kınıyorum ,. tabi başka bir öneri sunamadıgından kolayına geliyor listeye uymuyorsun demek ..
diyet yayarken gl endeksine dikkat etmenide öneririm . 12 günde kilo verememenin gerçekden bir sebebebi olmalı ,bunu bulmalısın ...yoksa boşa kürek çeker durursun .

çay konusuna gelince bende yaklaşık 10 gündür düzenli kulanıyorum .ama haftada 2 kilo gibi bir etkisini görmedim .. sıkı diyet ve spor yapıyorum onun etkisiyle gitti 1.2. kilo çayında etkisi vardır tabi ama sedece çay içerek bana çok fazla etki edecegini sanmıyorum . her bünye farklı herkes aynı sonuçları almayabilir aynı yöntemlerle .

selam millet bende bütün bitkileri aldım ....kabuğu yokmuş yarın gelicekmiş,şimdilik kabuksuz deniycem,,8lira tuttu paket paket ayrı ayrı aldım hepsini,evde yeşil çay ve biberiyem vardı almadım,hadi herkeze bol zayıflamalar:nazar:

bushra arkadaşım topikte en aktif olarak seni gördüm o yüzden sana sorucam.

sen kaç kilosun şimdi? ve bu çayla ne kadar zamanda kaç kilo gitti? anladığım kadarıyla sıkı bi diyet yapmıyosun... spor yapıyo musun peki?

Her akşam yarım saat bisiklet çeviriyorum ve bazı sabahlarda yarım sat dansediyorum:)Tam olarak 86 kiloyla başladım fakat ilk başladığım günlerde regldim fazla kilo gitmedi.Şu an 83 kiloyum.Bu hafta tartılmadım henüz canım.

Canım diyetisyenden önce muhakkak insülin direnci testi ve hormon testi yaptırman gerekiyor.Diyetisyenler test falan yapmadan direk liste veriyorlar.Bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim.
Aeben arkadaşımızında dediği gibi sadece çayla kilo vermek imkansız ya da çok zor.Spor olmadan kilo verilmiyor.

selam millet bende bütün bitkileri aldım ....kabuğu yokmuş yarın gelicekmiş,şimdilik kabuksuz deniycem,,8lira tuttu paket paket ayrı ayrı aldım hepsini,evde yeşil çay ve biberiyem vardı almadım,hadi herkeze bol zayıflamalar:nazar:

Hayırlı olsun canım.İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın.Bizlerde istediğimiz kiloya ulaşırız inşallah.Amin.

Hayırlı olsun canım.İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın.Bizlerde istediğimiz kiloya ulaşırız inşallah.Amin.

sağol canım,,bişey sorucam bilye kekik yerine normal kekik verdiler bende top kekik olucaktı ama diyince bu öğütülmüş ezilmiş hali bu yani dedi,,bunu katsam aynı etki yapar dimii:KK31:

sağol canım,,bişey sorucam bilye kekik yerine normal kekik verdiler bende top kekik olucaktı ama diyince bu öğütülmüş ezilmiş hali bu yani dedi,,bunu katsam aynı etki yapar dimii:KK31:

Canım eğer yüksek tansiyonun yoksa normal kekik kullanabilirsin.Bilye kekik tansiyonu daha az yükselttiği için öneriliyor.Ama tansiyonun yükselmiyorsa kekik türünün önemi yok.

Canım diyetisyenden önce muhakkak insülin direnci testi ve hormon testi yaptırman gerekiyor.Diyetisyenler test falan yapmadan direk liste veriyorlar.Bebeğini sağlıkla büyütmeni dilerim.
Aeben arkadaşımızında dediği gibi sadece çayla kilo vermek imkansız ya da çok zor.Spor olmadan kilo verilmiyor.

Her ikinize de çok teşekkürler arkadaşlar. testleri yaptırdım çok şükür sıkıntılı bir durum yok sadece dahiliyeye de görünseniz iyi olur dendi. 2 sene önce safra taşı çıktı ve safra kesesi alındı. belki onun etkisidir bilemiyorum en kısa zamanda da dahiliyeye gideceğim. ben de taş çıktığında öğrendim ki her 4 kadından birinde bu safra kesesi taşı yada çamuru olabiliyormuş. eğer kilo veremememin nedeni buysa ona göre bir program yapıcam. benim gibi olanlar varsa ve yeni birşeyler öğrenirsem paylaşırım sizlerle.
herkese bol irade, sabır ve güç diliyorum :))

X