5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Her ikinize de çok teşekkürler arkadaşlar. testleri yaptırdım çok şükür sıkıntılı bir durum yok sadece dahiliyeye de görünseniz iyi olur dendi. 2 sene önce safra taşı çıktı ve safra kesesi alındı. belki onun etkisidir bilemiyorum en kısa zamanda da dahiliyeye gideceğim. ben de taş çıktığında öğrendim ki her 4 kadından birinde bu safra kesesi taşı yada çamuru olabiliyormuş. eğer kilo veremememin nedeni buysa ona göre bir program yapıcam. benim gibi olanlar varsa ve yeni birşeyler öğrenirsem paylaşırım sizlerle.
herkese bol irade, sabır ve güç diliyorum :))

Çok geçmiş olsun canım.
Dahiliyeye gittikten sonra bizi mutlaka bilgilendir.Umarım bir şey çıkmaz.
Çok teşekkürler:)

selam millet bende bütün bitkileri aldım ....kabuğu yokmuş yarın gelicekmiş,şimdilik kabuksuz deniycem,,8lira tuttu paket paket ayrı ayrı aldım hepsini,evde yeşil çay ve biberiyem vardı almadım,hadi herkeze bol zayıflamalar:nazar:

seni burdada buldum ama bişi diycem yaa sen nerde oturuyosan banada bul arkadaşım o otları bizim burda 30 35 lerden bahsediyo aktarlar !!!

seni burdada buldum ama bişi diycem yaa sen nerde oturuyosan banada bul arkadaşım o otları bizim burda 30 35 lerden bahsediyo aktarlar !!!

canım yaa valla ben listeyi verir vermez okumadan çıkarıp verdiler paket paket yapmışlar kaçar liralık onlar dedim,1er liralık 1er liralık,biri 2liralık öyle dedi,8lira tuttu,barut kabuğu yokmuş bi,oda gelicek,ama her gelene böyle sattık çok satıldı dedi:KK51:
bakalım yarın başlıcaktım ama oruç tutucamya sahurdan öncede içebilirsem diye düşündüm fakat hararet yapıp susatıyomuş sanırım saıcakta susuzluktan ölmek istemem:KK53:

Bende ilk hafta ishal yaptı,sonraki haftalarda kabız yaptı:)Akşamları yatmadan önce form çayı içiyorum haftada 2 kere,bağırsaklarımı düzenliyor.

bende form cayı ıçmeyı dusunuyorum cnm bu arada cok ılgılısın herseye cvp verıyosun tesekkur ederım ılgınden dolayı

Rica ederim canım.kk'da olduğum sürece cevap vermeye calışıyorum:)

canım sen nezaman başladın kaçkiloydun kaç oldun verebildinmi,içiyomusun hala bu çayı,,
ben dün gece yatarken içtim bugün düzenli olarak sabah aç karnına ve öğlen aç karnına içip yarımsaat sonra bişeyler yedim:KK24::KK56:

canım sen nezaman başladın kaçkiloydun kaç oldun verebildinmi,içiyomusun hala bu çayı,,
ben dün gece yatarken içtim bugün düzenli olarak sabah aç karnına ve öğlen aç karnına içip yarımsaat sonra bişeyler yedim:KK24::KK56:

Canım tam olarak ayın 18inde başladım.Hala düzenli olarak yemeklerden yarım saat önce içiyorum.Toplamda 4 kilo verdim.

sağol canım,,bişey sorucam bilye kekik yerine normal kekik verdiler bende top kekik olucaktı ama diyince bu öğütülmüş ezilmiş hali bu yani dedi,,bunu katsam aynı etki yapar dimii:KK31:

triendy canım yapmaya başladın mı merak ettim... kilosu az olanlarda işe yarıyo mu bu çay ya? senin kilonu bildiğimden seni bu topikte görünce sorayım dedim... ben de almayı düşünüyorum ama biraz pahalıya çıkıyo galiba... eğer işe yaramıycaksa boşuna almiyim diyorum. ya da az az alıp denesem mi bilmiyorum offfffff:KK37::KK37:

triendy canım yapmaya başladın mı merak ettim... kilosu az olanlarda işe yarıyo mu bu çay ya? senin kilonu bildiğimden seni bu topikte görünce sorayım dedim... ben de almayı düşünüyorum ama biraz pahalıya çıkıyo galiba... eğer işe yaramıycaksa boşuna almiyim diyorum. ya da az az alıp denesem mi bilmiyorum offfffff:KK37::KK37:

bugün tam analmıyla yaptım canım,başladım yani,3kez içtim yemeklerden yarım saat önce,,bakalım fakat kilomu bugün not ettim 63 çıktım tam,sanırım 7günlük jilian yaptığım için vücut su topladı,atarımbu çayla umarım sıkıldım hep aynı rakamları görmekten,,fakat ben yediklerime dikkatedemiyorum hala,gündüz tamamda eşim akşam yemeğinde evde oluyo ipin ucu kaçıyoo:KK47::KK37:
işe yararsa yazıcam buraya merak etme:KK34:

büşracım 4kilo çok iyi rakam,peki kilon çok fazlamı yoksa normalmi,hani kendimizle kıyaslarsak diye soruyorum kaçkilosun şuan,boyun kaç:KK19:

Son düzenleme:
bugün tam analmıyla yaptım canım,başladım yani,3kez içtim yemeklerden yarım saat önce,,bakalım fakat kilomu bugün not ettim 63 çıktım tam,sanırım 7günlük jilian yaptığım için vücut su topladı,atarımbu çayla umarım sıkıldım hep aynı rakamları görmekten,,fakat ben yediklerime dikkatedemiyorum hala,gündüz tamamda eşim akşam yemeğinde evde oluyo ipin ucu kaçıyoo:KK47::KK37:

büşracım 4kilo çok iyi rakam,peki kilon çok fazlamı yoksa normalmi,hani kendimizle kıyaslarsak diye soruyorum kaçkilosun şuan,boyun kaç:KK19:

tamam canım haberleri bekliyorum :)

Canım kilom 87ydi şu an 83.Boyumda 1.60.
Bu arada bende bugün Jillian level 1e başladım:)Bu sabah yaptım.Önce 9 hayat çayımı içtim sonra Jillian yaptım,sucuk gibi terledim.Ben yarım saat hızlı tempoda bisiklet çevirirken bile bu kadar terlemiyordum,çok fena bir şey bu Jullian:)

Son düzenleme:
Canım kilom 87ydi şu an 83.Boyumda 1.60.
Bu arada bende bugün Jillian level 1e başladım:)Bu sabah yaptım.Önce 9 hayat çayımı içtim sonra Jillian yaptım,sucuk gibi terledim.Ben yarım saat hızlı tempoda bisiklet çevirirken bile bu kadar terlemiyordum,çok fena bir şey bu Jullian:)

çok iyi yapmışsın canım,,devamını dilerim:KK23::KK15:

çok iyi yapmışsın canım,,devamını dilerim:KK23::KK15:

Teşekkür ederim canım.
Biz geçen sene seninle zayıflama resimlerimizi koyduğumuz topikte vardık:)Orda 85'ten 60'a düşme resimlerim var.
Ben 8 ay önce sigarayı bıraktım ve 6 ay kadar sürede 87'ye çıktım maalesef:KK43:

Teşekkür ederim canım.
Biz geçen sene seninle zayıflama resimlerimizi koyduğumuz topikte vardık:)Orda 85'ten 60'a düşme resimlerim var.
Ben 8 ay önce sigarayı bıraktım ve 6 ay kadar sürede 87'ye çıktım maalesef:KK43:

desene bu sigara içerkende bıraktıktan sonrada zarar veriyo insanaa,yazık ne diyim insanlar keşke hiç içmeseler baksana hiç bi faydası yok:KK19:
ama iyiki bırakmışsın,kilo verdikten sonra bukadar almazsın bidaha inşallah,,sonuçta artık sigara yok:KK16:

Canım bak burda konusu var.
http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...-michaels-30-day-shred-egzersiz-programi.html

Level 1 ile başlıyorsun.İlk 10 gün level1,ikinci 10 gün level 2,üçüncü 10 günde level 3'ü yapıyorsun.
1 ayda sıkılaşıyorsun:)

Bushra sen harikasın ,kendi kendime egzersiz yapmayı hiç sevmediğimden yapmıyordum ,dün bunu okuyunca hemen internetten level 1 i bulup indirdim ,usb ye atıp televizyona taktım ve bugün başladım kendi kendime değil de sanki onlarla beraber yapıyomuşum hissi verdiği için hoşuma gitti ve yapıcam çok güzel ya ,yalnız canım ,benimki ingilizce ,biraz bildiğimden bazı yerlerini anlıyorum ama türkçesi var mı acaba biliyo musun seninki de mi ingilizce hepsini anlamak istiyorum ,bir de o damble lar kaç kilo biliyo musun alıcam ben de ,ben emzirdiğimden diyet yapamıyorum bu çayı da içemiyorum ama olsun ya mutlaka bana da etkisi olur diye düşünüyorum hiç hareket etmemekten iyidir dimi yani
kısa süre sonra kondisyon bisikleti de alıcam inşallah ,zaten bisiklete binmeden önce bu hareketlerin yapılması gerekiyormuş ,almadan bunu senden duyduğum iyi oldu süpersin

ben 67,5 kiloyum ,boy 1,57 hamilelikten kalan 10 kilo var ama ben 17 kilo vermek istiyorum akşamları ekmeği kestim ,süte bi yararı yok çünkü zaten suyu çok seviyorum bol su içiyorum bir de akşam 8 den sonra kalorisi çok düşük şeyler yemeye çalışıcam ,emzirmesem hiç yemicem de işte ,ayyy neyse çenem düştü yine pardonnnn :)

X