5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Teşekkürler canım.Hoşgeldin aramıza:KK16:İnşallah ideal kilona ulaşırsın ve hepimiz ulaşırız:)

Hoşbuldum... inşallah herkes ideal kilosuna bir gün ulaşır ve o kiloda kalırız... Benimde denemediğim şey kalmadı zayıflamak için, spora da gidiyorum ama bu aralar biras salladım. plateste yaptım kilo vermemiş olsamda tabiki sıkılaşma oldu. şimdi bu 9 bitkinin çayını deniyorum. tahminen 5-6 kilo kaldı vermem gereken onuda verirsem rahatım :KK70:

bana kiraz sapıda iyi geldi. aktarlarda satılıo bir bardak kaynamış suya bi tutam koyup 5 - 6 dk. bekletip içiyordum. çok iyi geldi bana.

Bende bugün başladım kullanmaya istanbul çok sıcak ama bende ciddin fazla terledim çaydan olabilir barsaklarım çok çalıştı afedin yağlı yağlı bu güzel birşey olsa gerek inşallah bende verebilirim yediklerimide azalttım ama dahada dikkat edicem su evet su içiyorum ama litre hesabı yapmadan 3 lt içmişimdir herhalde ama sebilden alıyorum lt bilemiyorum yarın sebilin yanına kağıt kalem koyayımda çentik atayım bari:))

Bi doktor arkadaşım kiraz sapını sakın iöme demişti bi organda hasar yapıyomuş anlatmıştı ama hatırlamıyorum net zaten bişey denince içmem bi daha

Ben kendimi biliyor um aslında karbonhidratı sıfırladığım anda kilo veriyorum ben burda bi diyet var onu denemiştim tavuklu salata 3 öğün bi ara yapmıştım sabah kahvaltı ve iki öğün salata veriliyor tabii onada başlasam ben yaaaaaaaaaaaaa bu yaz artık vereyim 9 kilo vermem lazım benim inşallah sağlıkla dur bakalım

Ben kendimi biliyor um aslında karbonhidratı sıfırladığım anda kilo veriyorum ben burda bi diyet var onu denemiştim tavuklu salata 3 öğün bi ara yapmıştım sabah kahvaltı ve iki öğün salata veriliyor tabii onada başlasam ben yaaaaaaaaaaaaa bu yaz artık vereyim 9 kilo vermem lazım benim inşallah sağlıkla dur bakalım
bende denedim tavuk salata olayını 3 kilo verdim sonra durdu hep aynı kiloda kaldım ...simdi bunu deniyorum 12 gün oldu içiyorum çayımı... 72.200 den 71.100düştüm ..ama iki gündür tatıldım kaldım ...lahana kürüne mi geçsem caba:KK17:

Ben diyet namina pek bisey yapmadigim icin benim de biraz yavasladi kilo vermem. :KK30: bugun karpuz detoksuna basladim o yuzden. bitki cayim + karpuzum + arada kiraz sapi cayim + spor formulunu uygulayacagim. Tabii Istanbulun bu yapis yapis nemli bunaltici sicak havasinda spor mumkun olacak mi gorecegim. :44:

Kızlar tek besin almayın.Mesela tavuk salatası diyetini yapıyorsunuz,kilo veriyorsunuz.E hep tavuk yenecek değil ya bir yere gidiyorsunuz makarna var,işte onu yediğiniz an belki bir daha bu gıdayı alamam diye vücut onu depoluyor.Her şeyden yiyip az az yemek daha güzel.Böylece her şey vücuda girdiği için,bir daha bu gıdayı alamam korkusuyla vücut o gıdaları depolamıyor.
Ben bu çaya başladığımdan beri baklava bile yedim:)Ama abartmadan 1 dilim baklavanın yarısını yedim.Haftada 1 kere dondurma yiyorum mesela.Bugün öğle yemeğimde makarna var:)Eskiden 2 tabak makarna yiyorsam şimdi yarım tabak makarna yanına salata ve yoğurt yiyorum.
Spor çok önemli,yürüyüş olabilir,dans olabilir,her türlü hareket önemli.Amaç aldığımızdan fazlasını yakmak olmalı.:KK8:
İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alırız:)

selam arkadaşlar ben bu çaya başlayalı tam 1hafta oldu toplamda 1,800gr verdim gerçekten etkili oluyor. 70.9 dan 69.1 e inmiş bulunmaktayım.

Ben dün başladım dün sabah tartılmıştım 68.9 kg idim bu sabah 68.1 kg 800 gr vermişim motive oldum yani ama hergün tartılmam lazım vermeyince motivasyonum kaçar fakat buna engel olmakta çok zor şimdi ikinci çayımı içiyorum zeytinyağlı barbunya yiycem akşamada tavuk salata dikkat edicem işte biraz biraz
Yaaa kızlar inşallah veririz sağlıkla şu kilolardan kurtulalım.Ben öğretmenim yaz tatili sonunda okula forma girmiş dönmek istiyorum benim okulumda arkadaşlar genelde zayıf benden kilolu 3 5 kişi var buda insanı kilolu hissettiriyor haftaya yazlığa geöicem sülalemde yazlıkta hepsi benden çok kilolu emin olun senin neyin var ki diyecekler onların arasında zayıf hissediyorum kendimi ama tartı yalan söylemiyor işte.Okul döneminde koşturmaktan kendime yoğunlaşamıyorum 2 ayda halletmem lazım inşallah

Ben dün başladım dün sabah tartılmıştım 68.9 kg idim bu sabah 68.1 kg 800 gr vermişim motive oldum yani ama hergün tartılmam lazım vermeyince motivasyonum kaçar fakat buna engel olmakta çok zor şimdi ikinci çayımı içiyorum zeytinyağlı barbunya yiycem akşamada tavuk salata dikkat edicem işte biraz biraz
Yaaa kızlar inşallah veririz sağlıkla şu kilolardan kurtulalım.Ben öğretmenim yaz tatili sonunda okula forma girmiş dönmek istiyorum benim okulumda arkadaşlar genelde zayıf benden kilolu 3 5 kişi var buda insanı kilolu hissettiriyor haftaya yazlığa geöicem sülalemde yazlıkta hepsi benden çok kilolu emin olun senin neyin var ki diyecekler onların arasında zayıf hissediyorum kendimi ama tartı yalan söylemiyor işte.Okul döneminde koşturmaktan kendime yoğunlaşamıyorum 2 ayda halletmem lazım inşallah

selam laram..:KK16:
neden tekrar monti denemiyorsun sende çok etkili madem evdesinde . 2 ayda hedefini bile geçersin :nazar: monti sende çok etkili biliyorsun .:KK34:

Aşırı kilon yokki canım.10 kilo versen fit olursun.İnşallah 2 aydada bu çayla 10 kilo rahat verirsin.Spor yap ama.

selam laram..:KK16:
neden tekrar monti denemiyorsun sende çok etkili madem evdesinde . 2 ayda hedefini bile geçersin :nazar: monti sende çok etkili biliyorsun .:KK34:
aeben cim montinin temel prensiplerine göre besleniyorum şu sıra ama direk montide yapıyorum diyemem glisemik endeksi yğksek şeyleri yemiyorum aslında ama ben onu yaptığımda acayip sıkı yapmıştım şimdi o dirayet yok işte yok yok .Sen nasılsın fıstık kilo durumların nasıl
Aşırı kilon yokki canım.10 kilo versen fit olursun.İnşallah 2 aydada bu çayla 10 kilo rahat verirsin.Spor yap ama.
İnşallah tatlım spor yapıyorum yürüyorum bide 1 saat kadar kayışa giriyorum inşallah sürdürürüm

Ayhan Ercan
bu site ayhan ercanın kendi sitesi ve okumanızı tavsiye ederim dışarıda hazır satılan karışım yada poşet çayları kesinlikle tavsiye etmiyo bi okuyun isterseniz:KK66:

En kısa zamanda bu bitkileri temin edip başlamak istiyorum çok heveslendim kilo verenleri gördükçe umarım işime yarar. İki senede 48 kilodan 63 kiloya çıktım yurtta kaldığım içinde hiçbir şekilde diyet falan yapamadım. Şuanda tatilde olduğum için yediklerime dikkat ediyorum bu çayıda içeceğim inşallah faydası görürüm, Jiliana da başlayacağım. Gelişmeleri paylaşacağım. Hepimize Allah klolaylık versin umarım kurtuluruz kilolarımızdan. :KK14:

kızlar bende yeni başladım bugn 3. gün olacak.15nde tartılcm 71im şuan.tartıda 69 bile görmeyeli çok oldu umarım zayflarım.su içiyorum bol bol yarım saat oyun oynuyrm feci terliyorum

X