5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

En kısa zamanda bu bitkileri temin edip başlamak istiyorum çok heveslendim kilo verenleri gördükçe umarım işime yarar. İki senede 48 kilodan 63 kiloya çıktım yurtta kaldığım içinde hiçbir şekilde diyet falan yapamadım. Şuanda tatilde olduğum için yediklerime dikkat ediyorum bu çayıda içeceğim inşallah faydası görürüm, Jiliana da başlayacağım. Gelişmeleri paylaşacağım. Hepimize Allah klolaylık versin umarım kurtuluruz kilolarımızdan. :KK14:

İnşallah canım.Sadece çay değil ama harekette lazım.Yediklerinede biraz dikkat edersen fıstık gibi olursun:)

kelebek343434

kızlar bende yeni başladım bugn 3. gün olacak.15nde tartılcm 71im şuan.tartıda 69 bile görmeyeli çok oldu umarım zayflarım.su içiyorum bol bol yarım saat oyun oynuyrm feci terliyorum

Bol su ve hareket çok önemli canım.Zaten bu çay çok susatıyor ve çok terletiyor:)İnşallah ideal kilomuza ulaşırız.

Kızlar ben çayın yanında yürüyüşe de başladım sabahları annemle 7de kalkıp yürüyüşe gidiyoruz 2 saat sürüyo spor aletleriyle de çalışıyoruz ramazana kadar bikaç kilo daha versem ah nasıl mutlu olucam :)

İnşallah canım.Sadece çay değil ama harekette lazım.Yediklerinede biraz dikkat edersen fıstık gibi olursun:)
Evet en önemliside haraket zaten iki senedir tek yaptığım yurtta oturup ders çalışmak ve okula gitmek oldu bununda çok fazla etkisi oldu kilo almamda bu yıl evde kalacağım inşallah kurtulacağım bu kilolarımdan da eski ben olmak istiyorum beni uzun süre görmeyen birisinin beni görünce aaa ne kadar kilo almışsın demesinden bıktım artık aaa ne kadar zayıflamışsın demelerini istiyorm artık :2:

kızlar ben burada nasıl yazıldığını bilmediğim için konuya cvp verden yazmaya çalışıyorum.bushra senin çok oldu başlayalı ne zmndr içiyosun ve ne kadar verdin kilo yazarsan sevnrm.ilk ben senin yazılarını görmüştümde burada.

Kızlar slm aranıza yeni katıldım bende .1,68 boyum 81,60 kilom hedefim 20 kilo vermek.piyasada ne kadar hap varsa denedim sonuc koca bi hiç.gecen hafta günde 2 bardak olarak bu caya basladım acayip tok tutuyodu günü sadece meyve ıvır zıvır ile bitiriyodum buna ragmen 1 kilo vermişim :'( bu hafta ise acayip aclık yasıyorum napmalı cay sayısınımı arttırayım nolur yardım edin akıl verin bana bi dolap kıyafet var ve ben hiçbirine giremiyorum offffffffffff...

Kızlar slm aranıza yeni katıldım bende .1,68 boyum 81,60 kilom hedefim 20 kilo vermek.piyasada ne kadar hap varsa denedim sonuc koca bi hiç.gecen hafta günde 2 bardak olarak bu caya basladım acayip tok tutuyodu günü sadece meyve ıvır zıvır ile bitiriyodum buna ragmen 1 kilo vermişim :'( bu hafta ise acayip aclık yasıyorum napmalı cay sayısınımı arttırayım nolur yardım edin akıl verin bana bi dolap kıyafet var ve ben hiçbirine giremiyorum offffffffffff...

öğünlerden önce 3 kez içmelisin bnce tvde de öle zayflamştı adam.

kızlar ben burada nasıl yazıldığını bilmediğim için konuya cvp verden yazmaya çalışıyorum.bushra senin çok oldu başlayalı ne zmndr içiyosun ve ne kadar verdin kilo yazarsan sevnrm.ilk ben senin yazılarını görmüştümde burada.

Canım çok uzun zaman olmadı aslında haziranın 18'inde başladım ve toplamda 4 kilo vermiştim ama bugün dayanamayıp tartıldım yarım kilo daha vermişim.Yani toplamda 4,5 kilo vermiş oldum.

Canım 4-5 kilo fazlalığı olanlar günde 3 bardak içmeli ama kilosu fazla olanlar günde en fazla 5 bardak içmeli.
Sakın 5 badağıda geçme ama.Çok içemiyorsan 3-4 bardak içebilirsin.

ben sadece çayla kilo verildiğine inanmıyorum aynı karışımı bende kullandım 1 hafta peşpeşe illa ki faydası olmuştur ama diyet şart..bugün diyette 50.günüm toplamda 7.5 kilo verdim.diyet+hergün 45 dakika yürüyüş yapmaya çalışıyorum+9 hayat çayını da 1 hafta aralıksız içtim günde 2 bardak+aklıma geldiğinde de doğadan ın yeşil çayını içiyorum

Kızlar ben çayın yanında yürüyüşe de başladım sabahları annemle 7de kalkıp yürüyüşe gidiyoruz 2 saat sürüyo spor aletleriyle de çalışıyoruz ramazana kadar bikaç kilo daha versem ah nasıl mutlu olucam :)

Canım çok iyi yapıyorsun.Yalnız tempolu bir şekilde 45dk-1 saat yürümen daha iyi.Vücudun 2 saat yürüyüşe alışırsa sürekli 2 saat yürümen gerekir ve 2 saat yürümeyi bıraktığın an kilo koruman zorlaşır.

kızlar ben başladığımdan beri dondurmayla çekirdeğe dur diyemyrum azalttım ama ona rağmen 15 günde 2 veya 2,5 gibi verdim veya dememin sebebi tartım dijital değl normallerden ondan acaip su içiyorum terlyrum ben farketmyrum ama çevremdekikler zayıflamşsın diyolar n derece doğru bilemem artk :)

ben sadece çayla kilo verildiğine inanmıyorum aynı karışımı bende kullandım 1 hafta peşpeşe illa ki faydası olmuştur ama diyet şart..bugün diyette 50.günüm toplamda 7.5 kilo verdim.diyet+hergün 45 dakika yürüyüş yapmaya çalışıyorum+9 hayat çayını da 1 hafta aralıksız içtim günde 2 bardak+aklıma geldiğinde de doğadan ın yeşil çayını içiyorum

Canım çay tabiiki tek başına kilo verdirmez.Yediklerimize dikkat etmez baklava,börek götürürsek çayın hiçbir etkisini göremeyiz.
Sadece diyetlede etki göremeyiz,hareket çok önemli.
Harcadığımız kalori aldığımız kaloriden fazla olmalı.

Canım çok uzun zaman olmadı aslında haziranın 18'inde başladım ve toplamda 4 kilo vermiştim ama bugün dayanamayıp tartıldım yarım kilo daha vermişim.Yani toplamda 4,5 kilo vermiş oldum.

3 haftada çok iyi bence 4.5 kilo.darısı başıma diyorum:) peki nasıl yapıyosun 3 kez çay içiyosun bunun dışında yaptığn neler var.bn annemle müzik açıp oyun oynuyrm:)günde 2 buçk litre su içiyrm

kızlar ben başladığımdan beri dondurmayla çekirdeğe dur diyemyrum azalttım ama ona rağmen 15 günde 2 veya 2,5 gibi verdim veya dememin sebebi tartım dijital değl normallerden ondan acaip su içiyorum terlyrum ben farketmyrum ama çevremdekikler zayıflamşsın diyolar n derece doğru bilemem artk :)

Maşaallah canım,nazar değmesin:nazar:

3 haftada çok iyi bence 4.5 kilo.darısı başıma diyorum:) peki nasıl yapıyosun 3 kez çay içiyosun bunun dışında yaptığn neler var.bn annemle müzik açıp oyun oynuyrm:)günde 2 buçk litre su içiyrm

Canım sabah yarım saat jullian michaels adlı bir kadının videosunu izleyerek spor yapıyorum.İkindi vaktide brazil butt hareketleri yapıyorum.Akşamları yarım saat bisiklet çeviriyordum fakat ona biraz ara verdim,artık akşamları göbek atıyorum:)Yediklerime dikkat ediyorum.Hamurişi,kızartma falan hayatımdan çıkardım.Ve dediğin gibi günde en az 2 lt su içmeye çalışıyorum.

kızlar ben ne diyetler yaptım falan ama yok kar etmedi birde bunu deniyeceğim umarım işe yarar 10 kilo kadar fazlam var umarım en kısa zamanda veririm günlük neler yapıyorsunuz ayrntılı bir şekilde paylaşırsanız sevinirim çünki kilolarımı acayip derecede kafama takmış durumdayım psikolojim bozuldu desem yeridir yani:KK14:

Benim 3. günüm bugün sababh yine tartıya çıktım ama sıcaktan sanırım şişmişim verdiğim 800 gr ı almışım gibi oldum moralim bozuldu biraz evvel dayanamadım çıktım vermişim 800 gr ı sevindim.
Bugün acayip sıcak hava yürüyüşe öıkıcam fakat cesaretim yok 7 gibi serinler belki hava o zaman çıkarım bugün biraz daha fazla yürüyeceğim 2 günde 800gr 16 günde 6.4 kg eder 5 olsa ohhhhhhhhhhhhh diyim ben 3 lt su içmeye çalışıyorum geçen yaz bir öğrencim feci zayıflamıştı sordum ne yaptın diye 4 5 lt su içtim diyor fazla tabii ama 3 lt içmek lazım
Yaaaaaaaa kızlar bi versek şu kilolaro sağlıkla ne güzel olacak

X