5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

Bu durumu kullanıp borçları ödetmek istiyorum. Bir de çevresine anlatırsam kimse yüzüne bakmaz her şeyini kaybeder. Kaybedecek bir şeyi olmayan insan da her şeyi yapar. Bana o öfkeyle zarar vermek canımı acıtmak isteyebilir. Allah korusun iş cinayete , yaralamaya kadar gidebilir. Haberlerde hergün neler yaşandığını görüyoruz.
Bu pislik için asla acı çekmeme değmez.
Ailesi beni çok seviyor çok iyi insanlar. Bizim ayrıldığımızı duyunca çok üzülecekler. Annesi beni kızı gibi görüyor. Bu pislik asla o aileyi haketmiyor 😔
ailenin size sevgisi boşanacağınızı öğrenene kadar, haklı bile olsanız ilk size düşman olurlar.
bu herifin çenesi de durmaz. sağlam bir gözdağı verin. boşanma sonrası ailesine etrafa kim bilir neler söyler.
cahil cesaret var belli ki.

İnsan işte 2.yüzünü ne kadar saklarsa bastırırsa o kadar kötü ortaya çıkıyor. Böyle insanlarda fırtına öncesi sesssizlik oluyor kendini çok güzel saklıyorlar. İyi bir koca ve aile babası olarak tablo çiziyorlar. Kadın gerçekleri ortaya çıkarsa da çevresinki insanlar inanamıyor.
Arkadaşınıza geçmiş olsun. 🙏 Umarım eski eşi tehdit kullanmıyordur tamemen kurtulmuştur.🙏
Kurtuldu tamamen. 4 yıl çekişmeli sürdü dava. İzini kaybettirdi arkadaş ve ailesi çok destek oldu. Ama aileler hâla normal aldatma falan olarak biliyor.Adam çevresinde farklı bilindiği için rezil olmamak için herhalde bir yerden sonra fazla uğraşmadı neyseki.

Kurtuldu tamamen. 4 yıl çekişmeli sürdü dava. İzini kaybettirdi arkadaş ve ailesi çok destek oldu. Ama aileler hâla normal aldatma falan olarak biliyor.Adam çevresinde farklı bilindiği için rezil olmamak için herhalde bir yerden sonra fazla uğraşmadı neyseki.
Neden 4 yıl bekledi arkadaşınız? Adamın öyle bir eğilimi varsa 2 günde anlaşmaya ikna ederdi.

Bu durumu kullanıp borçları ödetmek istiyorum. Bir de çevresine anlatırsam kimse yüzüne bakmaz her şeyini kaybeder. Kaybedecek bir şeyi olmayan insan da her şeyi yapar. Bana o öfkeyle zarar vermek canımı acıtmak isteyebilir. Allah korusun iş cinayete , yaralamaya kadar gidebilir. Haberlerde hergün neler yaşandığını görüyoruz.
Bu pislik için asla acı çekmeme değmez.
Ailesi beni çok seviyor çok iyi insanlar. Bizim ayrıldığımızı duyunca çok üzülecekler. Annesi beni kızı gibi görüyor. Bu pislik asla o aileyi haketmiyor 😔
Doğru.Hiç o açıdan bakmamıştım..😔

Avukat tutarsam ne kadar ücret ödeyeceğim ?

Şimdi testler pozitif çıkmazsa 3 ay sonra pozitif çıksa, hastalığı onun bulaştırdığını kanıtlayabilir miyim?

Bana bulaştırdığı için başka dava açabilir miyim ?

Hem borçları devredip hem de nakafa alabilir miyim?

Şuanda çalışmıyor sigortası yok. Bu durumda mahkeme bana nafaka verir mi? Borçları onun üstüme devredebilir miyim? Yani şuan çalışmıyor ama sigortalı işe girince , üzerine tapu yaptırırsa mesela 5 yıl geçsede parama alabilir miyim? Borçlar için maaşına ya da taşınmazına yıllar sonra bile el koyarlar mı?

Eşyaların borcunu ödeyince kanunen benden alma hakkı olur mu?

Düğünde takılan altınları eksikler için bozdurmuştuk. Onları geri alabilir miyim?

Anlaşarak boşanırsak en fazla kaç ay sürer ayrılmamız?

Lütfen bana bu konularda yardımcı olursanız sevinirim 🙏

Ilk etapta danismanlik ucreti ödeyeceksiniz. Takilar, tasinmazlar, borc vs ile ilgili sorularinizi soracaksiniz. Sahsi tavsiyem avukatiniza basinizdan gecen herseyi cekinmeden anlatmaniz. Avukatiniz size neleri talep edebilirsiniz onlari soyleyecek. Ilk adim anlasmali bosanma. Esinize gidip avukatla gorustum, bunlari bunlari istiyorum diyeceksiniz(avukatinizda arayip anlatabilir esinize), esiniz talepleri kabul ederse tekrar avukata gidip anlasmali bosanma protokolu olusturacaksiniz, bu kisimda yine ucret odeniyor.
Esiniz ben bosanmayacagim diye diretirse tekrar avukata gideceksiniz. Cekismeli bosanma icin bir yol izleyeceksiniz.

Merhaba. Yıllardır forumu takip ediyordum ilk defa yazma durumunda kaldım. 2 gündür ölü gibiyim. Eşimle 2018de onun beni görüp beğenmesiyle tanıştık. 2021 ağustos ayında evlendik. İlişkimiz hem maddi hem manevi çok zorluklar atlattı. Eşyalarımız, evimizi aileler pek yardım etmeden tırnaklarımızla kazıyarak aldık. Onun kusurlarıyla kabul ettim ve kendini bu zamana kadar eşinden geldiğince düzeltti. Tek hatası vardı bana karşı onu da evlendikten sonra düzelteceğini söyledi. Hatası açık sitelerden güzel belli başlı kadınların fotoraflarına ve videolarına bakıyordu galerisine kaydediyordu.
Evlendikten sonra tekrar yaptığını yakaladım ve çok büyük kavga ettik. 3 ayda boşanma noktasına geldik.
En azından seni gerçekte hiç aldatmadım benimki alışkanlık söz yapmayacağım bırakacağım dedi. Son zamanlarda fazla da bakmıyordu zaten. 1 ay önce çalıştığı iş yerinden anlaşamadı ayrıldı. Ek iş yapacağım 2 3 ay sonra işe girerim işssizliğimi de alırım dinlenmemde lazım çok yoruldum bu işten dedi. Anlayış gösterdin. Gününün çoğunluğunu evde geçiyor. Ben günde yollar birşikte 10.30 saat işteyim yoğunum.
3 gün önce ben işteyken başka bir işle ilgili görüşmeye gideceğim dedi. Onun beni aldatmayacağına emin olduğum için evlenmiştim ama nedense içime o akşam eve geldiğimde kurt düştü.
Dün o uyurken telefonunu aldım gizli program yüklemiş programın şifresini kırdım. Gördüklerim karşısında şok geçirdim. Bir siteden insgram gibi vir yer travestilere mesaj atmış. Selam seni çok beğendim görüşmek istiyorum diye 3 4 kişiye yazmış 4 gün önce. Sonra mesajlarına baktım bilet yerinden 3 gün önce mesaj gelmiş. Bana iş görüşmesi diye gittiği yere değil başka bir ilçeye gitmiş saat 12de gidiş 18.30 dönüş bileti almış. O tarihteki telefon dökümanına baktım travestinin numarasından hesabını buldum.Dışarda olduğum yere yığıldım. Hemen eve geldim uyuyordu uyandırdım ağlamaya başladım. İnkar etti gittim ama evine gitmedim geri döndüm yapmadım diye. Ben de sana boşanma davası açacağım savcılıktan telefon konuşmalarını herkesin önüne çıkaracağım dedim. Korktu ve itiraf etti. Evet gittim kendimde değildim ogün dedi nasıl yaptım çok pişman oldum dedi. Sabah 6 dan akşama kadar ağladım hesap sordum. Canım o kadar yanıyorki bu hayatta başıma gelmesinden en korktuğum şeyi bana en sevdiğim insan yaşatmıştı. Meraktan gittim sadece 1 saat durdum ama o gün sanki kendimde değildim dedi. 2 3 saat ağladı özür diledi. Kavga sesinden kapıya polis geldi zor bela onları gönderdik. Bir daha yapmayacağım kulun olurum töbe edeceğim Allaha döneceğim beni yakalaman iyi oldu, sözünden çıkmayacağım, istersen akıllı telefon kullanmam dedi. Beni hiç kimse senin gibi sevmedi annem bile nolur bırakma beni zor olsada affet sensiz yaşayamam dedi. Gerçekten de onu büyük bir aşkla sevdim. Ne yemekte ne temizlikte ne de ilişkide evimi ve onu ihmal etmedim. Benimle olmak istediğinde hiç geri çevirmedim. Gün aşırı bazen hergün birlikte oluyorduk. Hergün kucağıma alıp saçını yüzünü severek masaj yapıyordum. Birbirimizin kollarında ve kucağında uyuyorduk.
Bense ondan iğreniyorum ve hala inanamıyorum. Onun bu yaptığından kendime güvenim, inancım kalmadı. Hayallerimi her şeyimi yıktı geçti. Ben boşanmak istiyorum dedim ama mahkemeye beni bir kadınla aldattığını kabul ederek boşanacaksın dedim. Böyle olayda arkamdan konuşsunlar istemiyorum kimse duymasın. Şimdi bana melek gibi davranıyor. Zaman ver herşey düzelecek diyor ama benim içimde her şey öldü. Dünden beri ruh gibi dolaşıyorum annemi kaybetmiş gibi acı çekiyorum her dakika ağlıyorum.
Hala inanamıyorum birbirimizi deli gibi seviyorduk 5 yıllık ilişkimizde beni aldatmadı 5 aylık evliliğimizde bir de normal bir kadınla da değil travestiyle aldattı. Bunda sonra asla güvenemem, sevemem. Ona bakınca iğreniyorum. Her şeyim yep yeni bir sürü borcumuz var yuvamızı nasıl dağıtacağım bilmiyorum. Bir daha asla kimseyi sevemem güvenemem bunu da biliyorum. Ne yapacağım? lütfen bana böyle bir durumu yaşamış olanlar varsa özellikle yardım edin nasıl yaşayacağım?

5 yıllık ilişkinizde de aldatmıştır bu adam sizi, yakalamamışsınızdır sadece. Bayağı sağlam çalışmışsınız bu sefer yakalamak için. Ay lütfen boşanın. İşsiz güçsüz bir de bir de seks işçilerine mi para yediriyor beyefendi. Hiç beklemeden bir avukatla görüşün. Kıskançlığın ötesinde bir terbiyesizlik bu yaptığı, hem sizin sağlığınızı riske atıyor hem aile bütçenizi uçkurunun keyfine harcıyor.Bir de iş görüşmem var demiş evden çıkarken gerizekalı, aşırı sinirlendim. Siz de 10 saat çalışın günde, bilmemkaç saat git gel yol çekin beyefendi evden sadece travestilerle keyif yapmaya çıksın diye.

Şu an işsiz diyorsunuz, çalışmazsa veya sigortasız olarak çalışırsa üstüne de haciz koyabileceğiniz bir mal varlığı yoksa öylece beklersiniz sigortalı bir işe girmesini. malesef hiç bir şey ödemez bu süreçte.
anlaşmalı boşanırsanız çok sürmüyor mahkeme yoğunluğuna göre en fazla 1 ay diye biliyorum.
ama çekişmeli boşanırsanız o uzattı sen uzattın o itiraz etti sen itiraz ettin derken 5 yıl sürer ortalama
üzerine mal varlığı yoksa çekişmeye değmez. Benim eski eşimin evlilikten önce aldığı ev vardı üzerinde. Aile konutu şerhi koydurdum da satmasını engelledim. o şekilde altınlarımın parasını ve tazminatımı aldım yoksa evini sattıracaktım ondan korkusuna yatırdı avukatın hesabına.
altınlar gelinin hakkı kanunen onları vermeyi kabul etmezse düğün cd ve fotografları veriyorsunuz mahkemeye bilirkişi hesaplıyor. o şekilde alabiliyorsunuz ama birlikte borçlarınız için harcadığınızı eşiniz kabul etmezse ispatlamanız gerekecek şahit vs ile.
Ben çekişmeli boşandım 5 sene sürdü 5 senede de altımlarım pul oldu. tazminat deseniz minnacık verdiler. şiddetten ve geçimsizlikten dolayı ayrılmıştım. mahkeme açıldığı tarihteki altın fiyatları ile hesaplıyor çekişmeli uzun sürünce de düşük tutarda para olarak alıyorsunuz.
not: çocuksuz olarak boşandım ve bekar biriyle evlendim 6 sene sonra ve çok mutluyum..şimdiki eşimle tanıştığımızda halen mahkeme sürüyordu temyize gitmişti itiraz etmişti. sonuç beklemek zorunda kaldık bu sürede de boşanamadım. o yüzden olur mu olmaz mı diye düşünmeyin. bu şekilde evlenen çok fazla. en büyük şansınız ortak bir çocuk yokken ayrılıyor olmanız. sizi bağlayan hiç bir şey olmuyor.

Merhaba. Yıllardır forumu takip ediyordum ilk defa yazma durumunda kaldım. 2 gündür ölü gibiyim. Eşimle 2018de onun beni görüp beğenmesiyle tanıştık. 2021 ağustos ayında evlendik. İlişkimiz hem maddi hem manevi çok zorluklar atlattı. Eşyalarımız, evimizi aileler pek yardım etmeden tırnaklarımızla kazıyarak aldık. Onun kusurlarıyla kabul ettim ve kendini bu zamana kadar eşinden geldiğince düzeltti. Tek hatası vardı bana karşı onu da evlendikten sonra düzelteceğini söyledi. Hatası açık sitelerden güzel belli başlı kadınların fotoraflarına ve videolarına bakıyordu galerisine kaydediyordu.
Evlendikten sonra tekrar yaptığını yakaladım ve çok büyük kavga ettik. 3 ayda boşanma noktasına geldik.
En azından seni gerçekte hiç aldatmadım benimki alışkanlık söz yapmayacağım bırakacağım dedi. Son zamanlarda fazla da bakmıyordu zaten. 1 ay önce çalıştığı iş yerinden anlaşamadı ayrıldı. Ek iş yapacağım 2 3 ay sonra işe girerim işssizliğimi de alırım dinlenmemde lazım çok yoruldum bu işten dedi. Anlayış gösterdin. Gününün çoğunluğunu evde geçiyor. Ben günde yollar birşikte 10.30 saat işteyim yoğunum.
3 gün önce ben işteyken başka bir işle ilgili görüşmeye gideceğim dedi. Onun beni aldatmayacağına emin olduğum için evlenmiştim ama nedense içime o akşam eve geldiğimde kurt düştü.
Dün o uyurken telefonunu aldım gizli program yüklemiş programın şifresini kırdım. Gördüklerim karşısında şok geçirdim. Bir siteden insgram gibi vir yer travestilere mesaj atmış. Selam seni çok beğendim görüşmek istiyorum diye 3 4 kişiye yazmış 4 gün önce. Sonra mesajlarına baktım bilet yerinden 3 gün önce mesaj gelmiş. Bana iş görüşmesi diye gittiği yere değil başka bir ilçeye gitmiş saat 12de gidiş 18.30 dönüş bileti almış. O tarihteki telefon dökümanına baktım travestinin numarasından hesabını buldum.Dışarda olduğum yere yığıldım. Hemen eve geldim uyuyordu uyandırdım ağlamaya başladım. İnkar etti gittim ama evine gitmedim geri döndüm yapmadım diye. Ben de sana boşanma davası açacağım savcılıktan telefon konuşmalarını herkesin önüne çıkaracağım dedim. Korktu ve itiraf etti. Evet gittim kendimde değildim ogün dedi nasıl yaptım çok pişman oldum dedi. Sabah 6 dan akşama kadar ağladım hesap sordum. Canım o kadar yanıyorki bu hayatta başıma gelmesinden en korktuğum şeyi bana en sevdiğim insan yaşatmıştı. Meraktan gittim sadece 1 saat durdum ama o gün sanki kendimde değildim dedi. 2 3 saat ağladı özür diledi. Kavga sesinden kapıya polis geldi zor bela onları gönderdik. Bir daha yapmayacağım kulun olurum töbe edeceğim Allaha döneceğim beni yakalaman iyi oldu, sözünden çıkmayacağım, istersen akıllı telefon kullanmam dedi. Beni hiç kimse senin gibi sevmedi annem bile nolur bırakma beni zor olsada affet sensiz yaşayamam dedi. Gerçekten de onu büyük bir aşkla sevdim. Ne yemekte ne temizlikte ne de ilişkide evimi ve onu ihmal etmedim. Benimle olmak istediğinde hiç geri çevirmedim. Gün aşırı bazen hergün birlikte oluyorduk. Hergün kucağıma alıp saçını yüzünü severek masaj yapıyordum. Birbirimizin kollarında ve kucağında uyuyorduk.
Bense ondan iğreniyorum ve hala inanamıyorum. Onun bu yaptığından kendime güvenim, inancım kalmadı. Hayallerimi her şeyimi yıktı geçti. Ben boşanmak istiyorum dedim ama mahkemeye beni bir kadınla aldattığını kabul ederek boşanacaksın dedim. Böyle olayda arkamdan konuşsunlar istemiyorum kimse duymasın. Şimdi bana melek gibi davranıyor. Zaman ver herşey düzelecek diyor ama benim içimde her şey öldü. Dünden beri ruh gibi dolaşıyorum annemi kaybetmiş gibi acı çekiyorum her dakika ağlıyorum.
Hala inanamıyorum birbirimizi deli gibi seviyorduk 5 yıllık ilişkimizde beni aldatmadı 5 aylık evliliğimizde bir de normal bir kadınla da değil travestiyle aldattı. Bunda sonra asla güvenemem, sevemem. Ona bakınca iğreniyorum. Her şeyim yep yeni bir sürü borcumuz var yuvamızı nasıl dağıtacağım bilmiyorum. Bir daha asla kimseyi sevemem güvenemem bunu da biliyorum. Ne yapacağım? lütfen bana böyle bir durumu yaşamış olanlar varsa özellikle yardım edin nasıl yaşayacağım?
5 yıllık birlektelikte aldatmadı yazmışsınız yakalamadım evlenince yakaladım diye yazın. aldatmak bir kişilik bozukluğudur, hele ki eşinizin ki kendinizi suçlamayın.

Muhattap bile olmaya değmez. Kaç kişinin bunlarla yakalanmakla yuvası yıkılmıştır. Bu işin kaş.rı olmuşlar. Küfür edip kapatacak ne yapacak. Erkek olarak doğmuşlar bir kadını bir anneyi anlayabilirler mi? Asla!

İyi de suç esas eşinde..
O kendi isteği ile gitmiş bulmuş belki evli oldugunu soylemedi hatta sozkonusu bile olmadı

Bir de şunu diycem travesti veya gayle ilişki moktasına gelmiş bir adam artık doyumsuzdur yani bence kadınlarla cok fazla birlikte olmuş ve artık yeni fantezilere girmiş...senin eşin için böyşe düşündüm

Benim ex-esimde sensiz yaşayamam ölürüm diyordu, resmi olarak boşandıktan sonra 1 sene içinde evlendi, Allah bağışlasın şimdi çocuğu bile var 😂 erkeklerin böyle laflarına inanmayın
Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Yok 4 yıl beklemedi. Ailesine kaçar kaçmaz dava açtı. Ama adam boşanmak istemediği için dava süreci uzun sürdü. 4 yıl sonunda sonuçlandı
Ben de onu diyorum işte, yapacağı şey çok basitti, "Anlaşacağız, bu iş tertemiz bitecek. Yoksa marifetlerini herkes öğrenir.". 4 yıl dava ile uğraşmasına hiç gerek yoktu.

Kadının erkeğe 5 beden büyük geldiği evlilik bu.
Nerde görsem tanırım.
Sevgili konu sahibi, boşanmıyorsunuz siz.
Bunun adı boşanmak değil.
Evlatlıktan reddetmek.
Boşanmak iki yetişkin arasında olur.
Bu adam 12 yaşında.
Siz de yıllardır onun bakımını üstlenen ebeveyn.
Merak etmeyin onun gibi seven bulursunuz.
Ama o kadar zarar vermeyeninden inşallah.
Umarım hemen kurtulursunuz🙏🏻

Ben de onu diyorum işte, yapacağı şey çok basitti, "Anlaşacağız, bu iş tertemiz bitecek. Yoksa marifetlerini herkes öğrenir.". 4 yıl dava ile uğraşmasına hiç gerek yoktu.
Adam dayak da atıyordu. Anlaşmaya gidecek bir adam değildi. Sonu kötü olabilirdi kadının.Paçayı zor kurtardı.Son kez evden şehirden ayrılıp ailesinin yanına giderken bile bin türlü plan program yaptı

Adam dayak da atıyordu. Anlaşmaya gidecek bir adam değildi. Sonu kötü olabilirdi kadının.Paçayı zor kurtardı.Son kez evden şehirden ayrılıp ailesinin yanına giderken bile bin türlü plan program yaptı
Adamın ailesine biraz çıtlatsa kuzu olurdu o. Ailesi de millet duymasın ortalığa dökülmesin diye üstünü kapatmaya bakardı. İlk defa böyle bir durum gördüm. Normalde g.tü tutuşuyor bunların, evi arabayı bırakıp giden var.

Adamın ailesine biraz çıtlatsa kuzu olurdu o. Ailesi de millet duymasın ortalığa dökülmesin diye üstünü kapatmaya bakardı. İlk defa böyle bir durum gördüm. Normalde g.tü tutuşuyor bunların, evi arabayı bırakıp giden var.
Adamın annesi aldatmayı normal karşılıyordu. Sonuçta evine bakıyor seni yedirip içiriyor daha ne istiyorsun gibisinden. Ne derse desin kızın tarafında olmazdılar muhtemelen.Kızın ailesinin durumu çok çok iyi olduğundan evi arabayı umursamadan çekti gitti.

Adamın annesi aldatmayı normal karşılıyordu. Sonuçta evine bakıyor seni yedirip içiriyor daha ne istiyorsun gibisinden. Ne derse desin kızın tarafında olmazdılar muhtemelen.Kızın ailesinin durumu çok çok iyi olduğundan evi arabayı umursamadan çekti gitti.
Toplu seks ve travestiyi de mi normal karşılıyormuş ailesi? Oğullarının sapık olduğunu herkes duysa erkektir yapar mı diyeceklerdi ?

Terapıye git onlar duygusal dusunmemızı engellıolar. Kararlı oluosun. Yani bence ınsanladın nankör ünden hayır gelmıyor. Travestı neden? Bunu sordunuz mu? Gerçi sorsan ne ki sonuna kadar inkar. Kime guvenıcez ben bılmıorum. Allah ıyı insanlar denk getırsın tam olarak bu işte

X