5.gün embiriyosu 12. gün testte ortalama beta hcg değeri?

Benim çok hafif göğüs de ağrı var ve saatlerce yürümüş gibi bacaklarım ağrıyor,sizin transferin kaçıncı günü?
Transferin 8. Günü ama ben transferin 3 ve 4 günü çok şiddetli bacak ve bel ağrısı yaşadım gece uyuyamadım yatamadım ağrıdan

Ben kan verdim arkadaşlar 8. Günüm bugün negatif çıktı. Doktorum pazar günü belli olur dedi ama iki günde nasıl pozitife dönsün hiç umudum yok… 😔😔😔

Test için biraz erken , ben transferin 4.günü çok fazla hareket ettim ve çok sinir stres yaptım artık tutmaz diye düşünüyordum ,ama sonra çokça Allah'ın ismini zikir ettim kenzül arş duasını çok okudum elhamdülillah pozitif sonuç aldım , inşallah bu mesajım biraz içini aydınlatır . Pozitif düşün🌸
sedanur hanım merhaba 8. günüm kanda negatif çıktı, umudum bitti...

Benim
10cu gün 58 çıktı
12ci gün 122
14cü gün 1054
17ci gün 2915 çıktı
Hayırlı olsun ☺️ ben 5. Ve 7.gun evde normal gebelik testi yaptım çok hayali bir çizgi çıktı sadece ama 5 ten 7.gune hiçbir koyulaşma yok o yüzden olumsuz diye düşünüyorum daha kan vermedim ptesi adet olmazsam salı vericem
Herhangi belirtiniz oldu mu 10.gune kadar?

bende yarın kan vericem, 7. gün negatif çıkmıştı doktor pazar günü tekrar ver dedi bakalım.... Rabbim inşallah bebeğim benimledir

Hayırlı olsun ☺️ ben 5. Ve 7.gun evde normal gebelik testi yaptım çok hayali bir çizgi çıktı sadece ama 5 ten 7.gune hiçbir koyulaşma yok o yüzden olumsuz diye düşünüyorum daha kan vermedim ptesi adet olmazsam salı vericem
Herhangi belirtiniz oldu mu 10.gune kadar?
Hayırlı hiç bi belirtim olmadı hala da yok 5+6 oldum bugün

X