5.gün embiriyosu 12. gün testte ortalama beta hcg değeri?

Hakkında hayırlısı sağlıklısı olsun canım. Lütfen haber ver olur mu? Doktor bakalım neler söyleyecek nasıl değerlendirecek canım. Olabilir canım bende siteye çok hakim değilim yeni yeni alisiyorum 😊
Bu gün kan verdim 98 çıktı doktor ilaçları kes dedi .Nasip değilmiş

Bu gün kan verdim 98 çıktı doktor ilaçları kes dedi .Nasip değilmiş
Hakkında hayırlısı olsun canım. Çabalamak bizden taktir Allah'tan. Beta HCG de bu dalgalanmaları bende yaşamıştım bu yüzden kaygilanmistim senin için canım. O gebeliğim dış gebelik olarak ve tüpümün alinmasi ile sonuçlanmıştı.

Hakkında hayırlısı olsun canım. Çabalamak bizden taktir Allah'tan. Beta HCG de bu dalgalanmaları bende yaşamıştım bu yüzden kaygilanmistim senin için canım. O gebeliğim dış gebelik olarak ve tüpümün alinmasi ile sonuçlanmıştı.
Peki daha sonra ki süreciniz nasıl oldu ?

5. Gün embriyosu transfer tarihi 13 Aralık
Transferin 5. Günü 18 Aralık 68 beta
Transferin 10. Günü 23 Aralık 443 beta
Transferin 17 günü 30 Aralık 12.543 beta
Çok fazla bir artış oldu sizce kötü bir şeyler mi var

5. Gün embriyosu transfer tarihi 13 Aralık
Transferin 5. Günü 18 Aralık 68 beta
Transferin 10. Günü 23 Aralık 443 beta
Transferin 17 günü 30 Aralık 12.543 beta
Çok fazla bir artış oldu sizce kötü bir şeyler mi var
Canım sakın moralini bozma çünkü stres yapilmamasi gerekiyor ama deger normal çıkıyor artışına göre ama zaman araligin var bir sorun yok gibi

Canım sakın moralini bozma çünkü stres yapilmamasi gerekiyor ama deger normal çıkıyor artışına göre ama zaman araligin var bir sorun yok gibi
Teşekkür ederim ama iki katına göre hesaplayarak gidersem 6000 falan olması gerekiyor o yüzden şaşkınım

Teşekkür ederim ama iki katına göre hesaplayarak gidersem 6000 falan olması gerekiyor o yüzden şaşkınım
Hiç üzülme stres daha da çok etkiler
Herşey akışında şuan yolunda gidiyor Allah'ın izniyle..
Sen havuç fındık ceviz çiğ kabak çekirdeği ye buradaki yorumlarda o şekilde yiyenler var
Sağlıklı gıdalar bol.su iç hicbirsey olmaz ❤️✨

X