5.gün embiriyosu 12. gün testte ortalama beta hcg değeri?

Kızlar benim ilk beta sonucum 37.62 iki gün sonra tekrarladım testi 107.87 4 gün sonra tekrar yaptım yani bu gün 272.46 iki tane transfer edilmişti sizce kimyasala mı dönüşüyor ne düşünüyorsunuz

Kızlar benim ilk beta sonucum 37.62 iki gün sonra tekrarladım testi 107.87 4 gün sonra tekrar yaptım yani bu gün 272.46 iki tane transfer edilmişti sizce kimyasala mı dönüşüyor ne düşünüyorsunuz
En asgari artış iki günde bir %60 olmalı diye biliyorum. Ona göre hesaplarsak 275 oluyor . Bol bol dua et canım. Bebeğin tutunmasina yardımcı olacak yiyeceklerden bol tuketsen iyi olur canim

bende yarın kan vericem, 7. gün negatif çıkmıştı doktor pazar günü tekrar ver dedi bakalım.... Rabbim inşallah bebeğim benimledir
Allah'ım yar ve yardımcın olsun. İnşaallah bebeğin seninledir canım. Ben ilk tüp bebek deneyimimde çok umutlanmistim tüp bebek olunca sanki kesin olacakmış gibi umutlanmistim. Olasılığı artirsa da tüp bebek de de olmama ihtimali var bunu unutmamalıyız tamam mı? İnşaallah bebeğin seninledir yarın güzel müjdeler alırsın canım 💐

Son testimi 4 gün arayala verdim ama ,2 günde iki kat artması lazım artış iyi değil bu şekilde olup yükselen varmı acaba

Bugün 9. Gün negatif çıktı doktor yarında bakın diyor sinirim bozuldu ya sanki yarın pozitif çıkıcak!😫

2 embriyo transfer edildi
Sedanrr .!.:

Ben bu şekilde yazmisyim canim:
En asgari artış iki günde bir %60 olmalı diye biliyorum. Ona göre hesaplarsak 275 oluyor . Bol bol dua et canım. Bebeğin tutunmasina yardımcı olacak yiyeceklerden bol tuketsen iyi olur canim
Tekrar baktirdin mi peki canım

Sedanrr .!.:

Ben bu şekilde yazmisyim canim:
Tekrar baktirdin mi peki canım
Yarın baktırıcam ama dündendir yoğun bir kahverengi akıntım var bu sabah pembe leke oldu tekrar kahverengi devam etti kafam çok karışık (bu arada yeni kullanıyorum bu siteyi kime ne yazdığımı sürekli karıştırıyorum)😂

Yarın baktırıcam ama dündendir yoğun bir kahverengi akıntım var bu sabah pembe leke oldu tekrar kahverengi devam etti kafam çok karışık (bu arada yeni kullanıyorum bu siteyi kime ne yazdığımı sürekli karıştırıyorum)😂
Hakkında hayırlısı sağlıklısı olsun canım. Lütfen haber ver olur mu? Doktor bakalım neler söyleyecek nasıl değerlendirecek canım. Olabilir canım bende siteye çok hakim değilim yeni yeni alisiyorum 😊

Allahıma şükürler olsun iyiyiyim... negatif çıktı Rabbimin vardır bir bildiği... ben şimdi adet olmayı bekliyorum ama tekrar sıfırdan başka doktora gidicem adet olduktan sonra hemen olur mu yoksa bekletiyolar mı
Ben ikinci reglimde gittim. Doktorum bir ay vücut dinlensin demişti canım. Önemli olan üzüntünü kenara bırakıp pes etmeden daha iyi koşulları sağlayarak devam etmen. Sende biliyorsundur ki sağlıksız bebekler endometriyuma tutunamaz canım. Sen sağlık personeliymissin biliyorsundur ama kilon varsa birkac kilo vermek bile hormonlarını olumlu etkiler. Beslenmeni düzene koymaya çalis beyaz undan yapılan hicbirsey yeme. Paketli gıdaları olabildiğince hayatından çıkar. Avokado, kabak çekirdeği, badem, ceviz ,fındık, fıstık bunları az az da olsa düzenli olacak şekilde günlük rutinine ekle. Bir hastalığın yoksa proteinden zengin beslen. Takviyeleri araştır iyi bir dahiliye hekimine git. Eksik vitamin mineral vb kan değerlerinde ne eksik varsa tedavini ol. Depolarını doldur. Yeniden bismillah de başla inşaallah. Bunlar bir arkadaş olarak sana tavsiyelerim sakın yanlış anlama. İlk tüp bebek deneyimimde bende kesin olacak saniyormusum içten içe üzüldüm. Ama elimden gelenin en iyisini yapmak nasibimi aramak için ayağa kalkıp yeniden başlamak zorundayız bence canım. Allah'ım sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatları kolaylıkla.nasip etsin 🤲💐

X