5 yas grubu anneleri ...

merhaba benim kızımda 25,9,2005 doğumlu tam bir winx hastası bir gün bloom bir gün stella oluyor elinde olsa odasındaki tüm esyalar giysileri winxli olucak.

hoşbulduk zepp:)))

ya arkadaşlar benim oğlum yaşına göre çok küçük
aslında çevremde olan çocuklar hep küçük aynı oğlum gibi...
hiç yemek yemiyor özellikle sebze yemeklerini
daha kabak, ıspanak, pırasa vs... ağzına koymuş değil
napıcam bilmiyorum yaaa:KK43:((

merhaba benim kızımda 25,9,2005 doğumlu tam bir winx hastası bir gün bloom bir gün stella oluyor elinde olsa odasındaki tüm esyalar giysileri winxli olucak.

Merhaba benim de 18 Ocak 2005 doğumlu bir kızım var.Kızımın doğması ile ben başka bir hayata geçtim.Benim kızım Tüpbebeğim o benim.Çok bekleyince gelişini ailede herkesin ilgisi onda oldu.Bu da biraz çok bilmişlik ve şımarıklık yapabiliyor.
Benimde kızım Winx sevdalısı.Sizin de dediğiniz gibi adı bir gün Stella Bir Bloom oluyor :)
T-shirtler,boyama kitapları her yer winxx...
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim :KK1:

merhaba arkadaşlar..benimde 11.08.2005 doğumlu oğlum var çok fena her yere yetişiyo delirtiyo beni bikaç gündür de çok yalan söylemeye başladı ne yapmam konusunda fikri olan varmı

merhaba benim pirensimde 10 ağustos 2005 doğumlu bilgisayar ve telefon la çok ilgili

Merhaba benim de 18 Ocak 2005 doğumlu bir kızım var.Kızımın doğması ile ben başka bir hayata geçtim.Benim kızım Tüpbebeğim o benim.Çok bekleyince gelişini ailede herkesin ilgisi onda oldu.Bu da biraz çok bilmişlik ve şımarıklık yapabiliyor.
Benimde kızım Winx sevdalısı.Sizin de dediğiniz gibi adı bir gün Stella Bir Bloom oluyor :)
T-shirtler,boyama kitapları her yer winxx...
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim :KK1:

merhaba oğlum da 25 Eylül doğumlu...

merhaba arkadaşlar..benimde 11.08.2005 doğumlu oğlum var çok fena her yere yetişiyo delirtiyo beni bikaç gündür de çok yalan söylemeye başladı ne yapmam konusunda fikri olan varmı

hepiniz hosgeldiniz arkadaslar
Allah bagislasin kuzularinizi :Saruboceq:
bu aralar ilgilenemedim burayla malum yaz
5 gun sonra da tatile gidecegiz ins. geldigimde gorusuruz Şeniz

merhaba adım filiz.
kızım eda 15 aralık 2005 doğumlu.
kızım şu sıralar hiç söz dinlemiyo 10 aylık kardeşide var
huzursuzluğu bu yüzden biliyorum.
kızımı bu sene ana sınıfa vermelimiyim bilmiyorum:KK43:
aralık doğumlu olduğu için küçük diyorlar kafamız karışık.:uhm:

benimde 2 tane oglum var 31.08.2005 doğumlu büyük oğlum küçük oğlumda 2buçuk yaşında. valla tozu dumana katıyolar bir olup. haylazlık hat safhada. sadece birbirlerinin elindekileri kıskanmak ve kavga etmek dışında çok iyi anlaşıyolar bitanalerim. ben 10 hayranı benim oğluşlarda.

Benim kızım aslında yaramaz değil.Ama devamlı ilgi bekleyen bir çocuk.Ya onunla oyun oynayacaksın (Evcilik Yani) ya da onun sorularını yanıtlayacaksın.Kendi başına oyun kurup oynadığı çok çok nadir.Arkadaş istiyor ama her dakka da ben kimi bulayımki ona. Yaz nedeni ile anne anne babaanne bakıyor kızıma ben çalışıyorum.Ya çizgi filme veriyor kendini ya da denk birini bulursa oyun oynayacak.

Tek başına oynamıyor.
Ayrıcaaa felaket dağınık birisi.Çaktırmadan birer birer oyuncaklar salona geliyor.Toparla dediğimde de oynamadığı halde oyunuyorum diye beni geçiştirmeler vs..Odasını da dağıtıyor.Bende düzen konusunda çok sabırsızım.Mutlaka her yer toplu olacak.Oyun oynarken istedin kadar dağıt amabitince toplamalısın diye defalarca anlatmama rağmen nadiren topluyor Hep bir bahanesi var.Azar işitnce hopppp toplanıyor.Neden hiç bir işi güzel sözlerle yapmasını anlattığım halde yaptıramıyorum ki ben Bunun bir başka formulü varmı? Kızıma bağırmak istemiyorum.Çok pişman da oluyorum.
Ama bağırmadan analtarak denemelerime rağmen yokk yapmıyor.

Ayrıca üzüldüğüm başka bir noktada yere bir şey düşürse kaza ile vs... annecim valla topluycam diye ağlıyor korkuyor benden.Ama bunu hep anlatıyorum.Kaza ile yapılan her şey çok normal .neden kızayım sana olabilir annecim hiç üzülme derim her zaman.Hemde öperek severek derim.Ama bu tip durumlarda çok ürkek davranıyor.Sanırım benim diğer zamanlarda bağırıyor olmamdan etkileniyor.Ama bunu ayırt edebilmesi gerekir diye düşünüyorum ben.Ama olmuyor işte.Yol gösterebilecek biri varmı?

Son düzenleme:
oğlumun da doğum günü 25 eylül... oğlum da benten ve bakuganı seviyor

bu grubu yeni gördüm benim kızımda 8 eylül 2005 doğumlu yakında 6 yaş grubu olacağız herhalde varsa tabii anaokulu derdindeyiz ben öğretmenim okulum tam gün 9 ,3 buçuk o yüzden kızımında tam gün okula gitmesi lazım bizim burdada bu ancak özel okullarda kendi okulumda ana sınıfı 9,öğleden sonra 2 özel okul taraftarı değilim mecbur kalıyorum sizler ne yapacaksınız

benimde 2 tane oglum var 31.08.2005 doğumlu büyük oğlum küçük oğlumda 2buçuk yaşında. valla tozu dumana katıyolar bir olup. haylazlık hat safhada. sadece birbirlerinin elindekileri kıskanmak ve kavga etmek dışında çok iyi anlaşıyolar bitanalerim. ben 10 hayranı benim oğluşlarda.
ben ten ve bakugan'dan çok sıkıldım ama o hiç sıkılmıyor:1shok:

benim kızımda 11temuz2005 dogumlu cok iştahsız bır cocuk winx hastasıyız ama stella hastasıyız saclarım nıye sarı degıl stella gibi diye basımın etını yıyor ayakkabı sapka nevresim bebegi ne gorduysek alıyoruz daha fazlasını ıstıyor bu yıl anaokuluna baslıyoruz cevremizde gonderebılecegım duzgun okul yok mecbur ozele yazdırdık daha az ogrenci daha cok ılgı olur ümidiyle hayırlısı olsun artık

benim kızımda 11temuz2005 dogumlu cok iştahsız bır cocuk winx hastasıyız ama stella hastasıyız saclarım nıye sarı degıl stella gibi diye basımın etını yıyor ayakkabı sapka nevresim bebegi ne gorduysek alıyoruz daha fazlasını ıstıyor bu yıl anaokuluna baslıyoruz cevremizde gonderebılecegım duzgun okul yok mecbur ozele yazdırdık daha az ogrenci daha cok ılgı olur ümidiyle hayırlısı olsun artık

bende bugün kızımı anaokuluna yazdırdım özel okula istemey istemeye oldu ama mecbur kaldım ben tam gün çalıştığım için tam gün bir okula gitmek zorunda burda sadece özel okul şansımız var bu yüzden bende hiç özel okul taraftarı değilim ama yapacak birşey yok

selam kızlar ..bizmde bu sene anaokulu derdimiz var ben çalışmıyorum ama kendime sorun ediyorum çocuğum nasıl durur başına bişeymi gelir kavga mı eder döverlermi hwp içimde bi eziklik var sizlerdede varmı korku

selam kızlar ..bizmde bu sene anaokulu derdimiz var ben çalışmıyorum ama kendime sorun ediyorum çocuğum nasıl durur başına bişeymi gelir kavga mı eder döverlermi hwp içimde bi eziklik var sizlerdede varmı korku[/QUOTE

canım dert etme, ben de geçen yıl beş yaş grubuna gönderdiğimde aynı şeyleri düşündüm... öyle güzel ilişki kuruyorlar arada sorun da çıkıyor ama onlar da önemli değil... bu yıl okulunun açılmasını dört gözle bekliyor

X