500 cc yüksek profil takıldı ama 250 cc gibi duruyorlar

cemros355

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
3
0
23
kızlar merhaba lütfen aynı durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi?
3 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum meme dokum hiç yoktu boyum 171 kilom 82 ameliyata girdim, Mentor marka 500cc yüksek profil meme protezi takıldı, ameliyat fotoğraflarında büyüklük tatmin etti ama şu an baktığım zaman ödemli olmasına rağmen gözüme çok küçük geliyorlar 1 avuç gibi, ödemler indikten sonra daha da küçüleceğini düşünüyorum açıkçası. Acaba kas altı olduğu için kas geri doğru mu itiyor anlayamadım? 2 gün sonra doktor kontrolüm var doktorumla paylaşacağım ama öncesinde aynı durumu yaşayanlar var mı diye buraya sormak istedim lütfen yardımcı olur musunuz?

Bendede 500vardı dün bi tarafa 620 diğer tarafa 690takıldı asimetriden dolayı.ve benimde 500ken 300gibiydi ve inan daha sonra daha da küçülüyolar şu an küçükse biraz daha ufalır benimde öyleydi

Görsel iletebilir misiniz özelden merak ettim bana da 355cc takıldı ama daha büyük olmasını isterdim sığmamış..

Bende çok merak ettim bana 250cc mentor takıldı boy 160 kilo 62

Bende çok merak ettim bana 250cc mentor takıldı boy 160 kilo 62
Herkesin büyüklük algısı farklı. Büyük olsun isterdim derken belki bizim için devasadır o boyut. Zaten hanımefendi epey yapılı belki ondan küçük gözüküyordur ama 500 cc normalde küçük bir cc değil

Herkesin büyüklük algısı farklı. Büyük olsun isterdim derken belki bizim için devasadır o boyut. Zaten hanımefendi epey yapılı belki ondan küçük gözüküyordur ama 500 cc normalde küçük bir cc değil
Doğru omuz genişliği boy vs santimetreyle ölçüm yapıyor doktorlar bende de doktor karar verdi zaten ben seçim yapmadım büyük ihtimal denedi uygun olanı taktı

Doğru omuz genişliği boy vs santimetreyle ölçüm yapıyor doktorlar bende de doktor karar verdi zaten ben seçim yapmadım büyük ihtimal denedi uygun olanı taktı
Muhtemelen öyledir. Yani muhtemelen değil öyledir☺️ Ama bizler doyumsuz olduğumuz için her zaman daha fazlasını isteyeceğiz bence tadını çıkarın💕

X