6+4 hamilelik sıkıntısı

diyabetlikadin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2024
3
1
22
Merhaba arkadaşlarım, 6+4 haftalık hamileyim geçen pazartesi doktor keseme baktı ve sağlıklı olduğunu söyledi 1 hafta sonra çağırdı ve bugün gittim yolk oluşmuş fakat bebeği göremedik haftaya pazartesi tekrar çağırdılar daha önce bu durumu yaşayan var mı ? Sonrasında görmüşsünüzdür umarım çok stresliyim lütfen bana dua edin🤲🏻🥹

Merhaba arkadaşlarım, 6+4 haftalık hamileyim geçen pazartesi doktor keseme baktı ve sağlıklı olduğunu söyledi 1 hafta sonra çağırdı ve bugün gittim yolk oluşmuş fakat bebeği göremedik haftaya pazartesi tekrar çağırdılar daha önce bu durumu yaşayan var mı ? Sonrasında görmüşsünüzdür umarım çok stresliyim lütfen bana dua edin🤲🏻🥹
Hayırlı olsun bebiş, ya geç döllenmedir ya da gittiğiniz doktorun cihaz kalitesinden ötürüdür. Bazı cihazlar 5 haftalıkken bile gösteriyor, bazı cihazlarda bebeğin büyükken bile kafası ayağı bacağı ayırt edilmiyor 😅
Bir sorun olsa zaten size söylerdi içinizi ferah tutun 🌸

Hayırlı olsun bebiş, ya geç döllenmedir ya da gittiğiniz doktorun cihaz kalitesinden ötürüdür. Bazı cihazlar 5 haftalıkken bile gösteriyor, bazı cihazlarda bebeğin büyükken bile kafası ayağı bacağı ayırt edilmiyor 😅
Bir sorun olsa zaten size söylerdi içinizi ferah tutun 🌸
çok teşekkür ederim yanıtınız için, haftaya pazartesi tekrar gideceğim inşallah geç döllenmedir. lütfen benim için güzel dileklerde bulunun

Arkadaşlar nolur gören fikrini yazsın rica ediyorum

Ben :) 7+1 de kese gözüktü ama hala bebek yok 1 hafta daha bekleyeceğiz 8+1 gibi kontrol olacak.

İlk gebelikte de bende geç gözükmüştü stres yapmayın dinlenin bol bol dua edin, sağlıkla gelsinler 🌸

X