6-7 Haftalık Beta Hcg Değerleriniz

rozie35

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
93
68
Selam Kızlar tecrübelerinize ihtiyacım var. 22 ocak tarihinde tek embriyo transfer oldum. Ve tuttu şuan 6-7 haftalık hamileyim geçen hafta kontrole gittiğimde doktorum embriyonun 5. Haftasına göre gelişmediğini söyledi. Beta hcg istedi 6298 çıktı 3 gün sonra tekrar kan verdiğimde 9335 çıktı değerlerim iyi mi haftasına göre ? Bu hafta kontrolüm var kalp sesini veya bebeğin gelişmini görebilir miyiz ? Bu durumları yaşayan varsa lütfen yardımcı olabilir mi 🙏🏻🙏🏻

Selam Kızlar tecrübelerinize ihtiyacım var. 22 ocak tarihinde tek embriyo transfer oldum. Ve tuttu şuan 6-7 haftalık hamileyim geçen hafta kontrole gittiğimde doktorum embriyonun 5. Haftasına göre gelişmediğini söyledi. Beta hcg istedi 6298 çıktı 3 gün sonra tekrar kan verdiğimde 9335 çıktı değerlerim iyi mi haftasına göre ? Bu hafta kontrolüm var kalp sesini veya bebeğin gelişmini görebilir miyiz ? Bu durumları yaşayan varsa lütfen yardımcı olabilir mi 🙏🏻🙏🏻
Senin bu hafta kalp sesini duyman lazim diye düşünüyorum çünkü bende 1 Şubat'ta transfer oldum. Aramızda 1 hafta var, bu hafta bende kalp sesini duyacağım inşallah

Bende 2 gün on önce gittim kan verdim ultrasonda çok küçük bi kese var dedi ama değerim 7675 çıktı anlamadım Bende 1 buçuk aylık hamilesin dedi ama bebek yok ben yeni doğum yaptım 5 aylik bi begegim var ondan kaynaklı olabilir mi bilmiyorum yaşayan var mi

Hayırlı olsun 🌸 Bence daha yeni olduğu için görünmemiştir

X