6 aylık bebeğim geceleri yarım saatte bir uyanıyor

Keskinoglu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
56
29
Merhabalar arkadaşlar. Buraya yazıp soru sormaktan da sıkıldım artık. Çocuk büyütmek ne zormuş. Allah isteyen herkese versin dilerim. Harika bir duygu ama zorluklarını say say bitmez. Yine de her şeye rağmen iyi ki diyorum o ayrı. Konumuza gelecek olursak diş etlerinde 1 aydır hafif bir kabarıklık var Google da gördüğüm görseller gibi bi kabarıklık değil asla. Beyazlık da yok. Ama sürekli her şey ağzında. 4 gün önce 2 gün süren ateşi oldu. Şu anda yok. Ateş bitti ama 3 gecedir yarım saatte bir uyanıyor geceler haram oldu resmen mahvoldum ya. Nedir sebebi diş mi sizce? Ya dişse neden kabarıklık beyazlık yok??? Nedir derdimiz bizim anlamıyorum ya

Önce diş tomurcuklarının olması gereken yere gelmesi ve patlaması zaman alıyor. Ama ateş olunca genelde başka belirtilerde oluyor o dönemde de kabarıklık görünüyor. Yani ateş dişle bağlantılımı bilmiyorum. Ama dişin kabarıp patlaması biraz zaman alıyor o dönemde sürekli herşeyi ağzına sokup salyada artış filan oluyor. Bebeğiniz atak haftasında olabilir diş çıkarma hazırlığında da olabilir. Atak haftasında da yaklaşık 1 hafta böyle uyku düzensizliği huzursuzluk vs yaşanıyor

X