9 Ay Boyunca Kaç Kilo Aldınız,Bebeğiniz Kaç Kilo Oldu??

19 kilo aldım.meleğim 3710 gram 52 cm doğdu.şimdi 3 aylık oldu.16 kilo verdim. derisi gelirde inşallah zayıflarım.emziriyorum diyet yapmuyorum.zaten diyet yapsam kesin şişmanlarım yoksunluk piskolojisinden.

ben de 33 haftalık ikiz bebişlere hamileyim. 4,5 kilo aldım. bebeklermin biri 10 gün önce 2200, diğeri 1850 idi. az kilo aldığımı görenler vah vah bebekler gelişmiyor herhalde diyorlar ve beni acaip sinir ediyor cok bilmiş karılarbilmiyorumkismile

ben de 33 haftalık ikiz bebişlere hamileyim. 4,5 kilo aldım. bebeklermin biri 10 gün önce 2200, diğeri 1850 idi. az kilo aldığımı görenler vah vah bebekler gelişmiyor herhalde diyorlar ve beni acaip sinir ediyor cok bilmiş karılarbilmiyorumkismile

maşallahh
ebru şallı gibi nerdeyse hiç kilo almamışın
sağlıklı olsunda kilo verilir alınır.

ben 39 a giryorum toplamda 7 kılo aldım fıstığım pamuk prensesim 38+ 5 te 300 kilo 49 cm di :ecrin_bebek:

kızlar helal olsun size ya boshayallersmilealkisalkisalkis

hamilelik boyunca gereksiz kilo almamak için abur cuburu kesmek gerekiyor
anladığım kadarıyla zemuszemus

Kızlar ben de toplamda 4 kilo aldım. Oğluşum 3.290 doğdu. Şu an iki aylık neredeyse 4800 idi en son kontrolünde ben de 8 kilo verdim doğumdan sonra.

bende toplamda 12 kilo aldım oğlum 3,530gr 51cm doğdu şuan 7.5 aylık hamile kalmadan önceki kilomdayım

yok canım annenin aldığı kiloyla alakası yok
ben 23 kilo aldım bebeğim 2830 doğdu
bu arada zayıf doğarsa bebekleriniz üzülmeyin kızlar daha çabuk toparlıyorlar

slmkızlar bende 23 temmuzda epidural sezeryanla oğlumu dünyaya getrdim.ben 11.5 kilo aldım oğlum 3.770 dünyaya geldi doğumun ertesi günü 7.5 kilom gitmişti ilk haftada 2 kilom gitti şimdi 2 kilom kaldı :)

kızlar ben 32 haftalık hamileyim ve 15 kilo aldım çok fazla aldım yani ama veririm iradem kuvvetlidir benim daha önceleri tombişken yani ben 20 kilo vemiştim 5 ay içinde yani sorun olarak görmüyorum

ahhh ah kızlar sizinkilerde kilomunaniknanik ben ilk gebeliğimde 50 kilo hamile kalıp 32. haftada tammmm 103 kilo doğuma gittim. lanet olası gebelik şekeri dirençli çıkmıştı ve diyet ilaç hiçbirşey fayda etmiyordu. 32. haftada 2.850 gr oğlumu aldım kucağıma. doğumdan sonra 8 kilo gitti ve ben 95 kiloya düştüm. 1 yıl boyunca düzenli spor ve diyetle 54 kiloya düştüm. öle düzenli spor yaptımki bir zamanlar kilolu olduğuma inanmak çok zor geliyordu insanlara.
şimdi ikinci meleğime 20 haftalık hamileyim. 54 ile basladım 59 kilodayım. tek korkum, hatta kabusum yine gebelik şekerine yakalanmak. eğer bu gebeliğimde bunu yaşamazsam dikkatli kilo almak düşüncesindeyim. şu şeker yüklemesi bi yapılsada rahat bi uyku uyusameyvahedigeldismile

slmm kızlarrr ben de 10+5 günlük hamileyim ve 57den 59 a çıktım fazlamı almışım sizcee

32 haftalık hamıleyım 400 gr aldım oglum 1822 gr olmuş gebelık şekeri var malesef o yuzden dıyet yapıyorum abur cubur yok dondurma yok tatlı yok hıc bısı yok gercı kılom var zaten dr um da almamam ıcın cok ugrasıyo dohumdan sonra manken olucam desene :) bebegın gelısımı cok ıyı gıdıyo kg önemlı dehıl ha az almısın ha cok önemlı olan saglıklı bebekler dunyaya getırmek

37+2 haftamdayken bebişimiz 3100 gr olmustu. sımdı 38 bitti pazartesi -eğer erken gelmezse- öğrenicez. ben ise 12 kilo aldım. başta kiloluydum zaten 74 ile başladım 86 oldum su an.

Son düzenleme:
ahhh ah kızlar sizinkilerde kilomunaniknanik ben ilk gebeliğimde 50 kilo hamile kalıp 32. haftada tammmm 103 kilo doğuma gittim. lanet olası gebelik şekeri dirençli çıkmıştı ve diyet ilaç hiçbirşey fayda etmiyordu. 32. haftada 2.850 gr oğlumu aldım kucağıma. doğumdan sonra 8 kilo gitti ve ben 95 kiloya düştüm. 1 yıl boyunca düzenli spor ve diyetle 54 kiloya düştüm. öle düzenli spor yaptımki bir zamanlar kilolu olduğuma inanmak çok zor geliyordu insanlara.
şimdi ikinci meleğime 20 haftalık hamileyim. 54 ile basladım 59 kilodayım. tek korkum, hatta kabusum yine gebelik şekerine yakalanmak. eğer bu gebeliğimde bunu yaşamazsam dikkatli kilo almak düşüncesindeyim. şu şeker yüklemesi bi yapılsada rahat bi uyku uyusameyvahedigeldismile

brovo senı tebrık ederım ıraden ıçın hayırlı dogumlar:nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.a.s.a.s.

X