9 Ay Boyunca Kaç Kilo Aldınız,Bebeğiniz Kaç Kilo Oldu??

slm canım aynı gidiyoruz seninlee kaç kilo aldın canım sen

canım ben biraz hızlı gidiyorum snaırım...55le basladım şimdi 59 um...ama beni asıl şişiren su sanırım...normalde cok az su içen biriyidim ama su sıralar 1,5 litreye cıakrdım zorla...su yarıyo bana sanırımkaydirigubbakcemile3 senin nasıl gidiyo??

normalde 3 ay öncesinden başlanması öneriliyor...herkeste farklı etkilerii...kilo alan da var almayan da...ben almadım meselaaaa.s

canım demir hapıyla folik asit aynı mı???birde kaç kiloyla hamile kaldın kaç kilo aldın ve nasıl beslendin???

canım ben biraz hızlı gidiyorum snaırım...55le basladım şimdi 59 um...ama beni asıl şişiren su sanırım...normalde cok az su içen biriyidim ama su sıralar 1,5 litreye cıakrdım zorla...su yarıyo bana sanırımkaydirigubbakcemile3 senin nasıl gidiyo??

canım bende hızlı gidiyorum maleseff ben paso yiyorumm 57 ile başladım 61 oldum şimdii bende çok su içiyorum ama ben ne yesem yarıyo galibaaaa

babucum canım 3lü testi falan yaptırdın mı ilk bebeğin mi yaş kaçç aboo ne çok soru sordumm

canım demir hapıyla folik asit aynı mı???birde kaç kiloyla hamile kaldın kaç kilo aldın ve nasıl beslendin???

canım folik asit b grubu vitamin...hamileliğin başlarında bebeğin sinir sistemi, beyni ve omuriliği oluşuyo...folik asit de bu sürecte sakatlıkların olma olasılıgını azaltıyoo...garanti verici bi etkisi yok tabi ama eksikliği oranları artıraibliyo...ayrıca kansızlıga da nden olaibliyo...folik asidi hamileliğinin ilk 3 ayında kullanıyosun..sonra folik asit kullanımı bitiyo...en azından benim doktorum böyle olmasını istedi...3 aydan sonra demir hapıyla elevit isimli vitamine basladım...elevit isimli vitaminde bir sürü çeşit vitamin var folik asit de dahil...demir de kan yapımında etkili oldugundan ve hamileliğin 3. ayından sonra demir hapı kullanılmaması durumunda kan degerleri anneye ve bebege yetmeyecek duruma geldiginden genelde degerleri normal olsa da tüm gebelere verilir..ben de kansızlık sürekli olan bir sorun oldugu için su an demir hapı kullanmama ragmen degerlerim hala alt sınırda...umarım artar artık...

hamileliğe 55 kilo ile basladım su an 19. haftama girdim ve 59 kiloyum...kilo artısım da vitamin ve demir hapının da etkisinin oldugunu düşünüyorum...sırf bu yüzden ilaç almayı bırakan hamileler var ama ben kesinlikle gerekli oldugunu düşünüyorumm ve kilo artısımı kafama takmamaya calısıp beslenmeme ve ilaçlarıma dikkat ediyorum

canım bende hızlı gidiyorum maleseff ben paso yiyorumm 57 ile başladım 61 oldum şimdii bende çok su içiyorum ama ben ne yesem yarıyo galibaaaa

babucum canım 3lü testi falan yaptırdın mı ilk bebeğin mi yaş kaçç aboo ne çok soru sordumm

ayy ikimiz de 4 kilo almısız...3 lü test sonucumu dün aldım canım ikili de üçlü de temiz cıktı cok sükür...ilk bebegim olacak insallahh...26 yasımdayım...cinsiyeti de %80 kız ama bana erkekmiş gbi geliyo niyeysekaydirigubbakcemile3

senin ilk bebegin mi kac yasındasın canım bi de son adet tarihin neydi?? benm 25 mayıs ama gec döllenme olmus sanırım uzunca bi süre bi hafta 10 gün geriden gittik sonra yavas yavas ilerlemeye basladı bebiş...

ayy ikimiz de 4 kilo almısız...3 lü test sonucumu dün aldım canım ikili de üçlü de temiz cıktı cok sükür...ilk bebegim olacak insallahh...26 yasımdayım...cinsiyeti de %80 kız ama bana erkekmiş gbi geliyo niyeysekaydirigubbakcemile3

evet canım ikimizde 4 oda güsel ama sevindim seninle tanıştığıma bi tek ben böle kilo aldım sanıyordumm
ben 2li yi yaptırmadım dr gerek görmedi 3lü sonucumuda yarın alacam inşalahh benimde temiz çıkarr benimde ilk bebeğm ama ben 20 yaşındayım 2 seneden sonra oldu bebeğimiz benimkisi erkekk kesin

senin ilk bebegin mi kac yasındasın canım bi de son adet tarihin neydi?? benm 25 mayıs ama gec döllenme olmus sanırım uzunca bi süre bi hafta 10 gün geriden gittik sonra yavas yavas ilerlemeye basladı bebiş...
maşalahhh:nazar:
benim adet tarihim 29 mayıs ama bebiş maşalahh önden gidiyoo üstte yazdım canım yaşımı falan

evet canım ikimizde 4 oda güsel ama sevindim seninle tanıştığıma bi tek ben böle kilo aldım sanıyordumm
ben 2li yi yaptırmadım dr gerek görmedi 3lü sonucumuda yarın alacam inşalahh benimde temiz çıkarr benimde ilk bebeğm ama ben 20 yaşındayım 2 seneden sonra oldu bebeğimiz benimkisi erkekk kesin

hadi hayırlısı canımm....daha küçükmüşsünnn sennnkaydirigubbakcemile3 sonucların güzel çıkar inşallahhh...ama ihtimalleri gösterdigi için bu testler cok da bel baglamamak lazım hakkımızda hayırlısı olsunn....
canım benim bi doktor arkadasım gayet normal oldugnu söylüyor kilo artısımın..bi de ben hamilelik öncesi cok zayıftım yüzüm çökmüştü...şimdi etrafımdaki herkes cok iyi göründüğümü söylüyo...gecen hafta saglık ocagına gittim ebe kilomu ölçtü ne güzel kilonuz dedii..ben de dedim 4 kilo aldımkaydirigubbakcemile3 gözlerini açtı fal taşı gbi hayret ettii...kaydirigubbakcemile3

hadi hayırlısı canımm....daha küçükmüşsünnn sennnkaydirigubbakcemile3 sonucların güzel çıkar inşallahhh...ama ihtimalleri gösterdigi için bu testler cok da bel baglamamak lazım hakkımızda hayırlısı olsunn....
canım benim bi doktor arkadasım gayet normal oldugnu söylüyor kilo artısımın..bi de ben hamilelik öncesi cok zayıftım yüzüm çökmüştü...şimdi etrafımdaki herkes cok iyi göründüğümü söylüyo...gecen hafta saglık ocagına gittim ebe kilomu ölçtü ne güzel kilonuz dedii..ben de dedim 4 kilo aldımkaydirigubbakcemile3 gözlerini açtı fal taşı gbi hayret ettii...kaydirigubbakcemile3

ebet datlım ben küçük anne adayı:))
banada yakıştı kilo kalça dışında sevdim kilomu güselleştirdi beni kilo hayırlısı olsun bakalım inşalahh sağlıklı sıhhatli alırız

ben ılk oglumda 12 kılo aldım..
sımdı ıse 4-yada 5 aldım galıba..

inşalahh kalmazlarr
eritmek için uğraşacaz artıkk

bi pilates bi de yoga cdsi aldım hamileler için ama hem zaman bulamıyorum yapmak için hem de korkuyorum ters bi hareket yaparım diye...hamilelikten önce haftada bir falan mutlaka yapardım bi de kondüsyon bisikleti var evde bi kaç gün de ona binerdim ama şimdi hepsi geride kaldı...evi bile zor temizliyorum belim cok agrıyo fazla ayakta kalırsam...:1no2:

canım bizimle aynı dönemde olan baska hamileler var mı bildigin onların kilo artısı nasılmıs?

X