9 aylık bebeğim adına bakmıyor

Fatmaazraay

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2024
5
1
23
9 aylık bebeğim adına bakmıyor çok huzursuz sürekli ağlıyor ayaklarını dönderiyor elleriyle gel gel yapıyor istemediği birşey olduğunda kendini arkaya atıyor lütfen aynı durumu yaşayan varsa yazabilir mi otizmden supheleniyorum

9 aylık bebeğim adına bakmıyor çok huzursuz sürekli ağlıyor ayaklarını dönderiyor elleriyle gel gel yapıyor istemediği birşey olduğunda kendini arkaya atıyor lütfen aynı durumu yaşayan varsa yazabilir mi otizmden supheleniyorum
Istemedigi birsey oldugunda benim kizim da arkaya atiyor iendini :) ayagi cevirme
Gel gel yapma bebekleirn heyecanlandiginda yaptiklari seyler … bu isme bakma kriteri en gec 12 Ay diye belirlenmis almanyada

Belirtiler onu işaret ediyor gibi sanki ama insallah oyle değildir. Telefon tablet tv kullanımı varsa o da sebebiyet olabiliyor sanırım

Otizim tv izlemekle tabletle kavga dovusle olan birşey degil bence doğuştan dir allahdan gelen baş üste hic inanmiyorum ben boylr şeyler. .tv tablet degil .küçücük minik bebek 2 tv izledi diye otizimli mi oldu 9 aylik komik ya

Hanim efendi korkmayin suphe ediyorsaniz dr götürün. Benim bebeğim 9 aylik sizin bebek gibi yani olur boylr hersey kesf ediyolar ister aglar ister guler benim kizim 3 gun ağladı gulmedi .kizda enfeskyon varmis bizle goz temss bile kurmadi şimdi gayet iyi siz. Şüphe ediyorsaniz3 dr gittin i

Otizim tv izlemekle tabletle kavga dovusle olan birşey degil bence doğuştan dir allahdan gelen baş üste hic inanmiyorum ben boylr şeyler. .tv tablet degil .küçücük minik bebek 2 tv izledi diye otizimli mi oldu 9 aylik komik ya

Komik mi gerçekten. Burada bu durumdan bir sürü muzdarip anne var. siz onlarla dalga mı geçiyorsunuz. Çok terbiyesizsiniz yaptığınız da ayıp. Okumamış etmemiş gelmiş buraya ahkam kesiyorsunuz. Bildiğiniz yazın bilmediğiniz uzmana bırakın

X