9 aylık bebeğim adına bakmıyor

Ben neler okudum böyle? Gün boyu tv izleyerek uyaran eksikliği çeker çocuk evde hiç tv açılmaması gerekir ben daha hamileyken televizyonu kaldırdık evde tv yok yapmayın lütfen siz büyüyünce tablette verirsiniz eline o da mı Allahtan geliyor?
Konu sahibi size gelince 9. Ay KKK aşısından sonra mı huysuzluklar başladı?

Komik mi gerçekten. Burada bu durumdan bir sürü muzdarip anne var. siz onlarla dalga mı geçiyorsunuz. Çok terbiyesizsiniz yaptığınız da ayıp. Okumamış etmemiş gelmiş buraya ahkam kesiyorsunuz. Bildiğiniz yazın bilmediğiniz uzmana bırakın
acaba hangi kafa yasiyosun ben otizim annelerine binlaf etmedim bu benim fikrim her otizim annesi tv tablet verdi bi kac kez baktı diye otizimli olmamistir bana komik geliyo tv tablet 9 aylik bebek 2 tv izledi diye otizim tanisimi konuluyor bu otizim dogustan gelen bir şey. Bu yüzden gaz goz anlamayin. Bayan sormuş bende icin rahat olsun diye yazdim. Gercekten komiksiniz

Ben tablet vermiyorum zaten evimde yokkk. Gün boyu cocugun elinde tablet ne işi var benim demek istedigim konu sahibinin 2 tv izledi diye otizim tanisi konulmasi sizin tarafinizdan bu yani hâlâ anlamiyosunuz .ama anlatamsm anlattigimi başka yerlere çekiliyor 🙉🙊🙈
Ben neler okudum böyle? Gün boyu tv izleyerek uyaran eksikliği çeker çocuk evde hiç tv açılmaması gerekir ben daha hamileyken televizyonu kaldırdık evde tv yok yapmayın lütfen siz büyüyünce tablette verirsiniz eline o da mı Allahtan geliyor?
Konu sahibi size gelince 9. Ay KKK aşısından sonra mı huysuzluklar başladı?

acaba hangi kafa yasiyosun ben otizim annelerine binlaf etmedim bu benim fikrim her otizim annesi tv tablet verdi bi kac kez baktı diye otizimli olmamistir bana komik geliyo tv tablet 9 aylik bebek 2 tv izledi diye otizim tanisimi konuluyor bu otizim dogustan gelen bir şey. Bu yüzden gaz goz anlamayin. Bayan sormuş bende icin rahat olsun diye yazdim. Gercekten komiksiniz
Allah aşkına bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyin artık susun.

Ekranı tamamen kapatıp ,daha fazla ilgi verirseniz 1-2 aya toparlar. Muhtemelen uyaran eksikliği. Toparlamazsa o zaman otizmden şüphe edebilirsiniz.

Ben tablet vermiyorum zaten evimde yokkk. Gün boyu cocugun elinde tablet ne işi var benim demek istedigim konu sahibinin 2 tv izledi diye otizim tanisi konulmasi sizin tarafinizdan bu yani hâlâ anlamiyosunuz .ama anlatamsm anlattigimi başka yerlere çekiliyor 🙉🙊🙈
Sizin tarafınızdan?
Ben böyle bir tanı koymadım koyacak haddim bilgim yok ama otizm uyaran eksikliğiyle gelişir araştırın isterseniz…
Hatta bazı bebeklik aşıları da bunu tetikler son araştırmalarsa glutenle beslenmeninde otizmi tetikleyen bulgular arasında olduğu…
Şimdi sizin bakış açınızla türkiyenin çoğu glutenle besleniyor o zaman hepimizin otistik olması gerekir mi diyeceksiniz?
Yapmayın lütfen!
Her çocuk her bünye her DNA birbirinden farklı

X