9 haftalık gebelikte göbek deliğinin sağ tarafında ağrı

Karlice

❄️Bir kış mektubu tadındayım bugün..❄️
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
443
122
30
Merhabalar dün akşamdan beri göbek deliğinin sağ tarafında ara ara ağrı giriyor sebebi ne olabilir yaşayan varmı gaz yada kabızlıktan olabilir diye düşünüyorum ama bilemedm şuan doktor kontrolüm yok 1 ay sonra gidicem acil bir durum varmıdır gitmem gerekirmi sizce

Merhabalar dün akşamdan beri göbek deliğinin sağ tarafında ara ara ağrı giriyor sebebi ne olabilir yaşayan varmı gaz yada kabızlıktan olabilir diye düşünüyorum ama bilemedm şuan doktor kontrolüm yok 1 ay sonra gidicem acil bir durum varmıdır gitmem gerekirmi sizce
Bence gidin doktora gştmiyosanız bile arayıp sorun sizin önemsemediğiniz ama aslında çok önemli bişey olabilir ihmal etmeyin

Bence gidin doktora gştmiyosanız bile arayıp sorun sizin önemsemediğiniz ama aslında çok önemli bişey olabilir ihmal etmeyin
Devlet hastanesine gittiğim için arama şansım yok şuan geçti ama bakalım

Merhaba şuan bende ayni durumdayim. Ağrılarınız gecti mi. Sebebi neymis ogrenebildiniz mi

Merhaba şuan bende ayni durumdayim. Ağrılarınız gecti mi. Sebebi neymis ogrenebildiniz mi
Valla geçti canım benim özellikle ilk 8 haftada hergun başka bir yerimde ağrı oluyordu ister istemez insan takıyor en son kasigimin altında tek taraflı şişlik var gibi geldi bana 10.hafta da doktora gidince sordum ilk hamileliğinmi takma dinleme kendini yoksa daha çok gelirsin böyle dedi bakmadı bile enfeksiyon felan diye korkmuştum ama şuan geçti hepsi bol su iç en önemlisi yinede yönlendiriyor gibi olmayım duramicak gibiysen doktoruna danış sende bi gittiğinde her hamilelik farklı oluyor rabbim korusun yavrularımızı 🤲

X