Ablalarım Güzin ablaya yazdığımı size kopyalıyorum uzun olcak hakkınızı helal edin

Babanız bu kadar karşı çıkıyorsa, başka insanlar da ayrılmanız gerektiğini söylüyorsa bir bildikleri vardır bence.

Sağlıklı düşünemiyorsunuz. Mutlaka psikiyatriye gidin.

bazıları ölmeyi bayılmak sanıyor ne kolay söylüyorsunuz kendimi öldürmek istiyorum falan diye altı üstü babanız haklı olarak kendi kuzeniyle evlenip ayrılmış sinirsel hastalığı olan bir adamla evlenmeni istemiyorum dedi diye mi bu kadar tantana
e git evlen gör o zaman baban haklı mı haksız mı allah aşkına

akıl var başka adam mı kalmadı elle tutulur yanı olmayan bir adam için ölmelere kalkıyorsunuz

Lise mezunuyum çalışmıyorum...
Evden kurtulmak değil ki çözum arkama dönüp baktigimda gene aynı hayat aynı sorunlar
Sevgi ağır basıyor ama herkesin cümlesi Sevgi ağır bassaydi hiç bişi gözün görmezdi kafayı yedim yedirdiler 😓
Ay inanmayın lütfen böyle diyenlere yok sevgi ağır bassa gözün bişey görmez felanları... Bizi diğer canlılardan ayıran irade denilen bişey var... Böyle diyenlerin iradesizlerin hergün bdv de hayatlarını okuyoruz.En güçlü duyguların bile bir ömrü var. Siz babanızdan görmediğiniz ilgiyi şuanki erkekten gördüğünüz için ona çok anlam yüklüyor olabilirsiniz. Bir işe girip çalışmaya gayret edin özgüveninizi kazanınca daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz. Yaşınız çok genç. Babanızdan kaçayım derken sizi nasıl bir hayatın beklediğinden emin olmadığınız bir yola saplanmayın derim.

X