Acaba eim beni aldatyor mu?

bana bukadarı bile yetio arkadşm... sonuçtaa bu seneye kadar hiç yapmadıgı bişey bu konularr snaa normal mi gelio bilmiyorum ama ben bunaa bişiyokmuş diyemiyorum .. nedensiz bi insna devamlı aranmaz nevar yanii konuşcak ortak yönlerii bukadar sık aranıyo bu kadın ... ben yokken aranıyo ben vrken benden uzaklaşıp aranıyoo.. bunlar hiç biş deildir benim için ..

4 kocadan ayrılmış 2 nişan atmış atmış gurbaaya bu engin fikirleriyle katılmakla birlikte altına imzamı atıyorum!
bencede şu an için pes edeceğiniz bir durum yok.
eşinizi alın karşınıza konuşun.ve o kızdan hoşlanmadığınızı muhabbetlerinin canınızı sıktığını izah edin.

ben de ne desem şaşırdım valla.eşini takip etmeye devam et derim ben.ama arkadaşın kendi adına bir nik alsaymış ,neden seninkinden yazmış onu anlayamadım.allah yardımcın olsun.

kendinizi bu kadar yıpratıp harab edeceğinize sınırları çizin bir an evvel..

sizden izin almadan nasıl biirini çağırı eve eşiniz..bu cesareti siz vermiş gibisiniz..

ayrıca arkadaşınızın eşi olmadan yanında bi daha görüşmeyin..

eşinizle bu konuda yüz göz olmadan izah edin ve bi sınır koyun hemen...

4 kocadan ayrılmış 2 nişan atmış atmış gurbaaya bu engin fikirleriyle katılmakla birlikte altına imzamı atıyorum!
eşinizi alın karşınıza konuşun.ve o kızdan hoşlanmadığınızı muhabbetlerinin canınızı sıktığını izah edin.

aynen kardeşim amaçlarının ne oldugunu sor sadece o filiz demi dert varmış
dertleşeçek kocanısımı seçmiş yok kocam içki içiyor filan filan diye
o filizin anası babası kardeşleri yokmuymuş allah aşkına ya
al kocanı karşına konuş evliliğiniz adına birşeyler demeye de kalkışırsa sana inanmıyorum bana gerçekler lazım de
neden dertleşmek için sizinle konuşmuyo bu filiz sen bana yolla filizi ben halledeyim kötükedihüso

dogru diyosunuz ark.lar bend eistiyorum ama konuyştugum hald ebenden gizli devam ederlersee yıkılırım bus efer ...

aynen kardeşim amaçlarının ne oldugunu sor sadece o filiz demi dert varmış
dertleşeçek kocanısımı seçmiş yok kocam içki içiyor filan filan diye
o filizin anası babası kardeşleri yokmuymuş allah aşkına ya
al kocanı karşına konuş evliliğiniz adına birşeyler demeye de kalkışırsa sana inanmıyorum bana gerçekler lazım de
neden dertleşmek için sizinle konuşmuyo bu filiz sen bana yolla filizi ben halledeyim kötükedihüso

tşk e canım ... ama biraz beklemyii düşnüyodum bu olayı bugece halledicem ozman tabi akşam olana kadar içim içimi yer .. offf offf senağlama

dogru diyosunuz ark.lar bend eistiyorum ama konuyştugum hald ebenden gizli devam ederlersee yıkılırım bus efer ...
yahu o zaman yıkıl diyoruz işte
şimdi peşinen yıkılıp karalar bağlama
ne kadınsın seher yani ya...
burda 50 kadın laf anlatamadı sana kocan nası anlatcak merak ediyorum
Allah kolaylık versin yani
sen böyle yaparak adamı iyice uzaklaştirirsin kendinden farkında değilsin:umursamaz:

bi kere elinde daha net bişiler olmadan kendini bu kadar yıpratmanın bi anlamıu yok.3 çocuk var ortada.önce kendine güvenin olsun.biraz aba altından sopa göster eşine.ama filiz mi aradı niye sen onu aradın felan yapma.adam kendini mutlu hissedecek iki kadın arasında olmaktan.bi süre bu konuyla ilgili hiç konuşma ama gizliden gizliye takip et eşine hissettirmeden.yalnız boşanmıcaksan bunu yapmaya hiç gerek yok daha çok yıkılırsın.kendine olan güvenini görürse,seni aldatacağını hiç sanmam.o filizle de madem sık görüşüyosunuz ona da güle güle gülleri sokuver.bilmem anlatabildim mi.kolaymı,3 çocuklu bi adamın yuvasını yıkmak.
ah vah etmeyip çözzüm yolu ara işler ilerlemeden.herşeyden önce sağlam durmalısın eşinin karşısında.o sana soğuk davranıyosa sen ona sıcak davran göster maharetini.ne diyim anacım.senden daha iyi bi kadın olduğunu düşünemesin bile.sonra da yolunu şaşırmasın.

Bence dereyi görmeden paçaları sıvıyorsun.Belki bu bayan eşine bir şeyler hissediyordur ve özellikle böyle davranarak seninle arasını bozmaya çalışıyordur.Eşin de bunun farkında değildir.
Senin yapman gereken eğer bir rahatsızlığın varsa dile getirmek olmalı öncelikle..Eşinin tepkisine göre verirsin kararını..Ya o ya ben diyebileceğin bir konumdasın üç çocuğunla..Arkadaş olarak onu görmek istemediğini söyleyeceksin eşine.
Gerçi bu tavır da itici olur bazı erkeklerde ama,başka da çare yok gibifisfisfis

Son düzenleme:
canım yhaa çok büüyk bi çöküntü içindeyimm napimm... ama konuşucam ... devam ederse yakalarsam ozman bitti..

bu sarı kafa arada bir doğru söyler...
aynen katılıyorum...alın karşınıza güzellikle ankatın...kıskanır gibi değil rahatsız olur gibi...
anlatın...kendinizi ifade edin...
dinleyeceğini umuyorum...

ohoo eşin hiç saklamıyor da maşallah.
ya o kadın müsveddesine ne demeli.
kadının içkici kocasına söylesene kocanla kadını iyi bir hırpalasın şöyle.
fazlasını bile hakediyorlar ya neyse.
daha neyi bekleyip sabrediceksin ki

Bir daha da arkadaşına siteyi tavsiye ettiğnde ona yeni bir üyelik alın,bak yorumlar karışıyor.Herkes senin kocadan kemerle dayak yediğini düşünerek yorum yapıyor.
Üç çocukla ilgilenmek zaten yeterince zordur,bir de kocanın çapkınlığı eklenirse buna vay haline.O yüzden elini çabuk tut ve konuş eşinle.Buna müsamaha göstermeyeceğini anlasın an azından...

ohoo eşin hiç saklamıyor da maşallah.
ya o kadın müsveddesine ne demeli.
kadının içkici kocasına söylesene kocanla kadını iyi bir hırpalasın şöyle.
fazlasını bile hakediyorlar ya neyse.
daha neyi bekleyip sabrediceksin ki
bence sen hem eşinle bir an önçe konuş ve o filizin kocasınada ulaşmayı dene tel et filizin evine
kocasına anlat olanları kocandan da korma sakın
de adama sen nasıl adamsın içki içeceğine karınla ilğilen karın bir yuvayı yıkmak üzere de
hiç çekinme arkanda senin ailen olduktan sonra kocan dahi hiç kimse sana zarar veremez

Benim yanımda eski kız arkadaşıyla telde konuşacak ve yalan söyleyecek alarm kuruyorum diye ben ağzını burnunu kırarım adamın.

Eşini karşına al sıkıntını anlat arkadaşım gerekiyorsa güzel bir gözdağı ver ailene anlat ki onlarda biraz kulağını çeksinler eşinin.

Yok öyle eski arkadaşla telde görüşmek evli barklı adam ne işi var bunlarla.

ailen arkandaysa hiçbirşeyden korkma arkadaşım.konuş kocanla, ben bunlardan bunlardan hiç ama hiç hoşlanmıyorum de.o kadın olacak yaratığa da kocandan uzak durmasını söyle.gerekirse kocasına anlatacağını söyle tehdit et biraz.yok öyle önüne gelen her adama kuyruk sallamak.başka adamları ayartacağına kocasını içkiden kurtarsın.

bu forum hayata bakışımı değiştirdi valla.artık kimseye güven yok demekki.

ailem bana hep destek ben bu olanalrı babama bi nalatsam bilmiyrum cüneytii napr yanii... beni o eve yollama billee biliyorum babamın huyunu .... halamı eniştem dövmüştüü 19 yaşinda ogluu kadının halamı aldıı boşan dedii bakarım ben sana de3dii... tabii gitti yine yuvasını yıkmadı halamm babam bize kanatlarını tam açar... ama konuşucam ... yeter artık eger devam ederse hiç bişid emeden çeker giderim ... çocuklarımıda lırım ozman yapcagını yapsın..

rezil kadın resmen aldatma moduna geçmiş,canım eşinle açıkça konuş,o kişiden uzak durmasını söyle. ne işi var kadını arıyo eve çağırıyo ne münasebet,sana sormadan..
Allah yardımcın olsun tatlım,o kadına dikkat et..

X