Acaba eim beni aldatyor mu?

Filiz sulanmis, kocanin da koltuklari kabarmis.

neden esinle degil de Filizle halletmeye calisiyorsun ki meseleni? cok hata yapmissin. zavalli kadinlar gibi davranmissin. esinle konusmadan Filiz e mesaj atmissin. esinle once bir konus ayagini denk alsin. almazsa o zaman gene Filiz'le isin olmaz. neyse ne alir basini gidersin madem. Filiz'i mi korkutacan?

kocanla basa cikamayacagini dusundugun icin Filiz e yuklenmissin. kadi hatali, yaptiklari bastan sonra yanlis ama senin kocan bin beter hatali. eski arkadas bile olsa evlenmis barklanmislar. ne diye arar konusur ikide bir.

kocanda biter hayatim is.

burnuma kötü kokular geliyo canım ....iş işten geçmeden harekete geç....bize sonucuda bildir inşallah kötü bişi olmaz ........kendinide paralama böyle kaybeden o olur sen değil canım...

sinir oldum kocana yolarım o filiz denen kadını zaten evli bi bayan neden bi erkekle msjlaşır telefonlaşır hemde evli bi erkekle anlamam zaten
neler oldu merak ediyorum bekliyorum

allah sana sabır versın cok kotu bırsey bu ben kafayı yerdım herhalde

canım benim neden içine atıp kendini kahrediyosun sen üzülüyorsan eşinde üzülsün,nedemekmiş eski arkadaş ya ayıp yani.içine atma canım rahatsızlığını açıkça dile getir aynı burdaki gibi konuş eşinle eğer çözüm bulamassa bu olaya yapmayı düşündüğün şeyide söyle hiç çekinme.çok bile geç kalmışsın ilk anda tepkini verip noktanı koymalıydın bu olay böyle dallanıp budaklanmazdı.
annemin bir lafı vardır"çıbanın başını ermeden sıkıcan içindeki irini akıtıcan,büyüyünce çok acı verir "der.
sen içine atmakla hata etmişsin kendini üzme bırak eşin düşünüp üzülsün yaptığı çok ayıp.evli bir adamın nasıl kız arkadaşı olurmuş,sorun bakalım "benim eski erkek arkadaşımla haftada bir sohbet etmeme oky dermisin "de.acını hissetmesini sağla.eğer acını hissetmesse çocuklarını alıp gidebileceğini onu kız arkadaşıyla rahat bırakabileceğinide söyle,böyle birşeyi isteyip istemediğini sor.kafası dank etsin.aklı başına gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar çook mutsuzum içim acıyoo resmen nolur bana akıl verin benmi yanlış düşünüyorumm ... arada yanlış yokmu nolur fikirleirnize ihtiyacım var...
eşim çook önceden ben hayatında yokken çocukluk döneminde tanıdıgı bi ark. var bayan benimle yaşıt 24 eşimde 28 yaşinda bunlar önceden çokkk ii ark.mış... sonra evlendik bende o kişiyi 3 kere gördüm sonraa oda evlendii şimdi 2 yıllık evlii eşide içkiciymişş.. en son işytee eşim onunla tel. de görüşmüş haberim yokken eve davet etmiş neysee dedim tamam geldi neyse bizee bişiler hazırladık yedik felan neysee işte muhabbetler açıldıı onlar eskilerden açtıı tabi ben bilmiyom eskilerii pek iştee kadın dediki cüneyt hatırlıyomusun bizi usta başı sevgili sanıyodu manyak yhaa felan bölee bişid emdim .. sonraa huylardan açıldı konuu aaa bende öleyim felan aynı huylarıı taşıyoz felan neysee sonra benim ikzileirm var onlarla foto çekicekk sadeece cüneyte dioo gel şöle çekim sizi diyee... benii hiçç çagırmıyoo yanii.. neyse dedim yinee gitti neyse bu ... haftada bir eşim filizle görüştüm sana slm var diom omu aradı yok ben böle böle haftada bir bna bunu dioo ... sonraa geçtigimiz pazar benim okul ark. piknigim vardı en son oda geldii işteydii.. biras takıldıktan sonra almış teli eline geçmiş başka tarafa konuşuyoo yaına yaklaştım kapattıı geldi yanımaa filizin slm varr .. dedm omu aradı yok ben ....

içten içe düşündüm bende tanıyom madem konuşcan benden ayrı niye konuşuyon nerden çıktı konuşuyoon çoık yakın akr. deilkii hal hatır sorasın devamlı konuşcak ne buluynz..
nolur bana bişiler diyin napim ben... senağlamasenağlamasenağlama

Eşine söyle ben arkadaşının tavrından huylandım ne sürekli arıyorsun sen evli barklı adamsın hoşlanmıyorum istemiyorum aramanı bir daha duymayayım de ne öyle sürekli sürekli yakışmıyor de.... ben arasam aynını sen nedersin de???? kusura bakma ama kocan kaşınıyor karşıdaki de dünden razı töbe töbe ne varsa hemcinslerde var eşini seviyorsan dişe diş canım.... kocana söyle aramasın ararsan duyarsam giderim görüşme de... olmadı kadını ara manyakmı ne bunca sene sonra nerden çıkmışşş.

Allah sabır versin canım..bir bayanın aklına bir kere kurt düşmeye görsün..kesin dogru sonuçlanıyor..inşallah tahmin ettiğin gibi durum yoktur..

akşam konuştum filize attıgım mesjı sordu dedm nasulsın deişdm deim devamlı selam yolluyon derdinmi var sorunmu fard iye sordum deidm .. eşime çagrı tmışş ddedim bana bişi atmıyoo begenmiyo bizi galiba dedim.. nedne bu sık sık konuşmalar deidm nedemk isitiyon dedii... ben sık konuşma diyorumdedim ogün piknikte nedne aradın dedim çagrı attı dedi geliomusnuz diye dedi ama bukadarını demiyosun bana dedim sadece slkmı var diosund eidm.. saçmalama dedii çıkıştıı o benim 10 yıllık kardeşim o sendne öncede vardı dedii..filizle kenbdini bir tutma dedii.. yhaa demek öle dedim ... annemle sen beni yedinzi bend eonunla dertleşiyom dedi bualrı dedi... ben de bi ark. bulim ozman dedim senin ne derdin var dedii deim annenle benim sıkıntım sana dert olmuş bizim sıkıntımız annenle olan sıkıntımzı bana dert olamaz mıd eidm .. ne dert olucak dedi... senin dert ark. vard edii melike yakın ark. şim .. en azından erkek deil dedim...
sonra kapandım odama agladım bikere bakmadıı bana annesii felan geldii aglıyodum hiiç ilgilenmedii gece hiçç uyumadım karar verdim gidicem diyee bi sayfa yazı yadım onaa giderken vericektimm eve bırakıcaktım... gece sonkez kollarında sonkes kokusunu alıyım diye koynuna girdim çocuklar yüüznden ayrı yatıyorus bebegin biri yanımda aytıyoo digeride beşikte eşimde büüyk oglumla yatıyo.. oda benii yanında sarılmış görünce döndüü başka tarafa bi üddet sonra sarıldııı ... sen bana haksılık ettind edii.. o dedim nasıld er ozamn sevgili sanıyolardı bzii cümledsini onu gelince sorarsın dedi m hale görüşcen yanii..
sabah olunca gittii gece kardeşime msj attım bize gel diye hazırlandım ... gidicektimm kaynanam bırakadı eşimi aramış oda beni aradı sen ansıl gidersin diyee kime sordun diye sormam gerekmiyo dedims en soruyomusun dedim yaptıklarını... zaten birsürü sıkıntım var dedii ii yhaa dedim onlarıda flizi ara derdini anlat dedim.. ii nere gidiosan git dedi...
sonra kaynanamı aramışş kınuş onunla herşeyii yanlış anlıyo demişş.. böle yanii napcagımı şaştım ... kardeşimde şimdi annemlre söler kesin napcam bilmiom..

akşam konuştum filize attıgım mesjı sordu dedm nasulsın deişdm deim devamlı selam yolluyon derdinmi var sorunmu fard iye sordum deidm .. eşime çagrı tmışş ddedim bana bişi atmıyoo begenmiyo bizi galiba dedim.. nedne bu sık sık konuşmalar deidm nedemk isitiyon dedii... ben sık konuşma diyorumdedim ogün piknikte nedne aradın dedim çagrı attı dedi geliomusnuz diye dedi ama bukadarını demiyosun bana dedim sadece slkmı var diosund eidm.. saçmalama dedii çıkıştıı o benim 10 yıllık kardeşim o sendne öncede vardı dedii..filizle kenbdini bir tutma dedii.. yhaa demek öle dedim ... annemle sen beni yedinzi bend eonunla dertleşiyom dedi bualrı dedi... ben de bi ark. bulim ozman dedim senin ne derdin var dedii deim annenle benim sıkıntım sana dert olmuş bizim sıkıntımız annenle olan sıkıntımzı bana dert olamaz mıd eidm .. ne dert olucak dedi... senin dert ark. vard edii melike yakın ark. şim .. en azından erkek deil dedim...
sonra kapandım odama agladım bikere bakmadıı bana annesii felan geldii aglıyodum hiiç ilgilenmedii gece hiçç uyumadım karar verdim gidicem diyee bi sayfa yazı yadım onaa giderken vericektimm eve bırakıcaktım... gece sonkez kollarında sonkes kokusunu alıyım diye koynuna girdim çocuklar yüüznden ayrı yatıyorus bebegin biri yanımda aytıyoo digeride beşikte eşimde büüyk oglumla yatıyo.. oda benii yanında sarılmış görünce döndüü başka tarafa bi üddet sonra sarıldııı ... sen bana haksılık ettind edii.. o dedim nasıld er ozamn sevgili sanıyolardı bzii cümledsini onu gelince sorarsın dedi m hale görüşcen yanii..
sabah olunca gittii gece kardeşime msj attım bize gel diye hazırlandım ... gidicektimm kaynanam bırakadı eşimi aramış oda beni aradı sen ansıl gidersin diyee kime sordun diye sormam gerekmiyo dedims en soruyomusun dedim yaptıklarını... zaten birsürü sıkıntım var dedii ii yhaa dedim onlarıda flizi ara derdini anlat dedim.. ii nere gidiosan git dedi...
sonra kaynanamı aramışş kınuş onunla herşeyii yanlış anlıyo demişş.. böle yanii napcagımı şaştım ... kardeşimde şimdi annemlre söler kesin napcam bilmiom..

valla yazdığınızı okudum ama nasıl okudum gelin bir de bana sorun biraz daha dikkatli yazsanız daha kolay okuyacağım sanırım.

eşiniz gerçekten çok rahat; bu filiz takıntısı neymiş böyle? neymiş bu filiz. bir erkek özellikle bir eş derdini, sıkıntısını ilk önce eşiyle paylaşır. benim eşim her türlü sıkıntısını bana anlatır. çünkü ben onun hem eşi, hem en yakın dostuyumdur. siizn eşiniz başka boyutlarda. kesinlikle bu bağı koparması gerekir yoksa aile bağları kopacak bunun farkında olmaması mümkün değil. size tekrar diyorum ki ağırlığınız koyun evet ateş düştüğü yeri yakar bundan sonraki hayat sizin ama durum oldukça sarpa sarmış.

Valla arkadaş kusura bakma da bu adamın neden bu kadar rahat olduğu anlaşıldı.
Bir gün bile dik duruşunu gösterememişsin. Ağlamak, koynuna girmek falan. Senin ona karşı zaafını biliyor.
Ne diyeyim bu gidişte sen daha çoook filizler çekersin.
İyisi mi boşver gitsin konuşursa da kavga etmeye değmez duyma, görme, konuşma.:kahve:

seher
kusura bakma da Allah eşine sabır versin be güzelim :nazar:
bi bardak suda fırtına koparma profosorusun maşallah fisfisfis
demiştim ya dün "biz burda 50 kadın sana laf anlatamadık kocan nasıl anlatsın" diye
hakkaten de yanıltmadın beni helal olsun :nazar:

zavallı adam
bunaltmışsın, canından bezdirmişsin :sinifsinif:

neden böyle yaziyorsun canim
karma karisik hic birsey anlasilmiyor düzgün .
neyse konuya gelirsek valla sen böyle yaptikca daha cok filizler gelir
adama kiziyorsun sonra sabah kalkip gitmeye karar veriyorsun? mektup yaziyorsun?
sonrada son defa koynuna giriyorsun kusura bakmada pasiflikten baska birsey degldr bu.
ayrica neden esinden ayri yatiyorsun biri besikte yatiyor biri neden yatmiyor
büyük oglunda neden ayri yatmiyor ???
valla benim aklim cok karisti acikcasi sana söyleyecek laf bulamiyorum ben
yani cümleler tükendi senecekleri herkes demis aynisi tekrar tekrar demenin anlami yok
ama velakin sen akillanmamisin
ne diyim allah kolaylik versn

eğer gerçekten çıkıp gitmeyecekseniz gidiyorum lafını ağzınıza almayın diye burda bangır bangır tecrubeler konuşuyo bin defa söylüyolar..

eşinizle ayrı yatmanız zaten bi facia ama daha beter olan eşinize hem kızıp hemde zaten beraber yatmadığınız adamın koynuna girmek..

benim kafam çok karıştı eşinizin ne olmuştur allah bilir..

şimdi ne oluyo gidiyor musunuz...

Aynen benimde kafam karıştı dün okadar söyledik kararlı ol güçlü ol diye sen konuşmanızı sonuca erdirmeden hemen odaya kapanıp yine ağlamayı tercih etmişsin.Sonra koynuna girmişsin.Sonra sabah terk etmeye çalışmışsın.Ne yapmaya çalışıyorsun ben bile anlamadım eşin nasıl çözsün seni...

Sen eşini çoktan ilgisiz bırakmışsın ne olursa olsun ister 10 tane çocuğun olsun neden eşinden ayrı yatıyosun?Hem neden hemen ağlama moduna geçiyosun neden kararlı şekilde olayları sonuçlandırmıyosun..

Canim eger Filiz akli basinda bir kadinsa yuvanizin yikilmamasi adina kendini ceker bu durumda.

Ben gene de hic hoslanmadim esinin verdigi cevaplardan. Valla nedense hep dertlesmeyle basliyor. Annemle sen beni yedinizmis. Terbiyesize bak. sana uc tane evlat verdim aksama kadar onlarla ugrasiyorum deseydin, ben kime anlatayim derdimi. beyefendi kendine karsi cinsten dert ortagi yapmis, vay vay.

Valla canim hic pabuc birakma. karsi cinsten dert ortagi olanlari cok gorduk.

Aynen benimde kafam karıştı dün okadar söyledik kararlı ol güçlü ol diye sen konuşmanızı sonuca erdirmeden hemen odaya kapanıp yine ağlamayı tercih etmişsin.Sonra koynuna girmişsin.Sonra sabah terk etmeye çalışmışsın.Ne yapmaya çalışıyorsun ben bile anlamadım eşin nasıl çözsün seni...

Sen eşini çoktan ilgisiz bırakmışsın ne olursa olsun ister 10 tane çocuğun olsun neden eşinden ayrı yatıyosun?Hem neden hemen ağlama moduna geçiyosun neden kararlı şekilde olayları sonuçlandırmıyosun..

Aynen katiliyorum. Neden ayri yatiyorsun ki? Adami dislamissin resmen.

eşinle açık açık konuş
belkide gerçekten arkadaşlardır derdi vardır onun için kocan yardım etmek istiyordur
konuşmak en iyi çözüm

seherb canım naptın gelişme oldumu?daha güçlü kararlı olman gerekir bence anlıyorum seviyosun kocanı ama kendini ona karşı zaaflı gösterme.kocalar kararlı eşlerden çekinirler yoksa sen üzülürsün ağlasanda o bilmesin o üzüldüğünü sana gösteriyor mu?dik ve akıllı dur bence.

canım birde ben bunu becere bilsem geçen akaşm konuştuk benim yanlış anladıgımı söyledi yinee dedim bana karşı çook duyarsızdın deidm eger gerçekten ben böle bişi yapmış olsaydım yada herhangi bişi oo suçluluk duygusuylaa sana yaklaşırdım ama ben haklıyken bana böle haksızlık yapman olmadı dedi.. o benim kardeşim dedi aynen ben ondan 6 yaş büüyügüm dedii yine.. dedim aramanı istemiyrum dedim tamam dedii..
ama işten midir nedir biraz soguk gelio işte bana anlamadım ben inş. düzeliriz... bilmiyorum yada gerçekten ona haksılık ettim ve bana çook kırıldı .. napcagımı şaştım ...

ah sehercim dinlesen bizi simdi ahlamazdin. kocani alip karsina adam gibi kirmadan konusacaktin. tavrini net koyacaktin. bir oyle bir boyle degil.

ama su da kulagina kupe olsun, ben onu kardesim gibi goruyorum da, yok benden buyuk de vs vs. hic irgalamaz bunlar. yapmak istedikten sonra ne kardesler koca oldu, kari oldu gorduk.Ayrica Filiz'in de ayni sekilde dusunup dusunmedigini bilmiyoruz. sarhos bir kocadansa eskiden cok iyi anlastigi dusgun bir isi olan birini tercih eder. yani esin bunlari gecsin. yapmayacaksa bahanesi bunlar degil, yuvami, seni cok seviyorum, asla boyle bir sey dusunmem, seni asla o konumda birakmam olmaliydi.

neyse artik aramayacagina soz vermis. insallah da aramaz. Filiz'in de o mesajdan sonra akillanip kendini cekmesi lazim.

senin hatan esine tavrini koymadan Filiz'e salfdirman. Asil suclu esinken.
Bence simdi hic gonlunu almaya calisma. Evli barkli adam. aramasaydi evli barkli kadini. arkadas bile olsa ne o oyle piknik koselerinde gizli sakli. dertlesmeler falan.

bence sen ozur falan dileme. cok kirildim derse asil ben cok kirildim, beni o kadina sikayet ederek dert ortagi yapmissin hayat arkadasini de.ayrica da beni buna sen mecbur biraktin, adimlarina dikkat etmeliydin. evlisin, kardesin bile gorsen sana guvensem karsidakine guvenemem ki ustelik o civik civik hareketlerinden sonra asla guvenmem ve gorusmek de istemem. evimizin ailemizin huzuru icin sen de gorusmezsen sevinirim dersin. bakalim zaman icinde tavri sana gercekten bir fikir verir. ama bir daha dusuncesizce hareket etme.

X